Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Ponowie swoje pytania: czy jest jakikolwioek sposób na sortowanie aut po premium i standard? Oraz czy można grę zainstalować "na raz" a nie by się instalował przy konkretnych czynnościach? Strasznie to głupie. GT5 instalowało się na raz i zajmowało parę GB. W GT6 zainstalowało mi się raptem około 400 MB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W GT6 nie ma wyścigu trwającego dłużej niż 24 minuty !!! W ostatniej klasie S ostatni wyścig LeMans 24 minuty, tak samo Nordschleife 24 minuty. 

 

Nie ma takich hardcorów że trzeba siedzieć i jechać 3 godziny, albo nawet 24 godziny. Może dojdą seasonal events ale z tego co teraz jest to do ukończenia gry w 100% nie ma takich wyścigów. 

 

Mam już nabite 36 godzin gry. Wszystko wszędzie wygrane na złoto za co nie man nawet trofeum a szkoda bo w GT5 było Gold Standard a tu już tylko do-grindować do 12000 km mi pozostało. Ale to już zrobie on line :D 

Odnośnik do komentarza

Ja też mam pytanie, może trochę trywialne, ale.

 

Któremuś z Was udało się włączyć swoją muzykę w menu/photo/wyścigu?

 

Bo robię jak trzeba i nic nie wskakuje :(

 

 

PS. ussr - już niedługo nie będziesz miał 100% kariery, bo wraz z patchami zwiększa się liczba gwiazdek do zdobycia. Przed pierwszym patchem było 546 a teraz jakoś 573.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Ja też mam pytanie, może trochę trywialne, ale.

 

Któremuś z Was udało się włączyć swoją muzykę w menu/photo/wyścigu?

 

Bo robię jak trzeba i nic nie wskakuje :(

 

 

PS. ussr - już niedługo nie będziesz miał 100% kariery, bo wraz z patchami zwiększa się liczba gwiazdek do zdobycia. Przed pierwszym patchem było 546 a teraz jakoś 573.

 

O ile nie zmieni to statusu trofeów to nie będę więcej śmigał kariery, kupiłem grę dla dwóch powodów. 1. platyna, 2. wyścigi on line. No i może zadania sezonowe z nudów albo jako wypełniacz pomiędzy weekendami. 

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

przestawiłem grę na 720p i faktycznie problemu z płynnością już nie ma, za to gra teraz wygląda dużo gorzej, a aliasing aż gryzie po oczach, więc już sam nie wiem co gorsze ;)

 

kasa bardzo powoli przybywa, ciągle mam ok. 250tys kredytów, mimo że aut nie kupowałem (a tak marzy mi się Ferrari FXX za 2mln), ale za to włożyłem trochę w tuning, bo w późniejszych wyścigach już trzeba mieć dobre auto żeby wygrać, co się chwali ;) nie to że nagle gra stała się wyzwaniem i jest walka od startu do mety, ale zazwyczaj jedno lub dwa auta jadą już na tyle szybko że po kilku okrążeniach nie dysponując jakimś mega autem nie odstawimy ich na więcej niż 2-3s więc trzeba jechać uważnie :)

 

jeszcze taka refleksja mnie naszła że nowe tory to po prostu majstersztyk - szczególnie Matterhorn potrafi zachwycić jak niegdyś Eiger Nordwand w GT5: Prologue :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

średnio mnie interesuje wykorzystywanie takich rzeczy, wolę jakoś się powoli dorobić żeby nie psuć sobie zabawy. chociaż pewnie zaraz Kaz znowu zepsuje grę wrzucając banalne wyzwania sezonowe w których po 3 minutach dostajesz 200tys ;)

 

ps. to BMW M4 to można gdzieś za darmo dostać czy trzeba kupić?

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

U mnie wszyscy znajomi na glitchu zdobyli po 20 milionow...

 

Hahaha takie rzeczy tylko w Gran Turismo, dodaja super premierowe BMW M4, a w środku czarna deska ze standardow XDDD

 

 

Ej, bo ten BMW to ogólnie premium jest? Bo jak tak, to wydaje mi się, że ma czarne wnętrze dlatego, że jeszcze nie było światowej, fizycznej premiery auta. Może jeszcze nie wiedzą jak będzie wnętrze wyglądało i dali czarne? :D

Odnośnik do komentarza

Huh wyzwanie Goodwood ostatnie Red-Bullem to juz nawet przyjemne nie było, przecież to wygląda jak na kreskówkach puszczone 2x za szybko, totalny random byleby w droge trafić Oo

 

walczac o złoto myślałem ze kierownice z blatu wyrwę :) ale po kilkunastu próbach wpadło z nakładem ok. poł sekundy  ale i tak w porównaniu z wyzwaniem vettela z 5 to pikuś :) Na padzie nie wyobrazam sobie tego przejechac :) ale z ciekawosci dzis sprobuje ;)

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza

Czyli co? ten BMW po prostu nie jest premium? To już mogli go w ogóle nie dawać ;)

 

Ogólnie jeśli chodzi o GT6, to daje mi mase funu z gry. Drażni mnie tylko brak podziału na premium/standard. Fajnie jest, że dali wszystkie samochody "na raz", nie ma już czekania aż co kilka wirtualnych dni pojawią się inne samochody. Ale mimo wszystko mogli to podzielić na dwa salony, w jednym dać same premium w drugim auta standardowe. A tak to jest burdel i niesmak, jak znajdę brykę, która chce pojeżdzić a ona okazuje się gównianym standardem.

 

O ile pamiętam miałem takiego zonka z NSX '91... W salonie Hondy była jako standard... A w salonie Acury, jako premium.

Odnośnik do komentarza

w salonach można zobaczyc mniej wiecej ktory jest ktory, standardy maja czarne szyby ,premium przezroczyste,ale mozna sie naciac  kilka standardow  podpicowanych ma chyba tez przezroczyste,ale z grubsza mozna jakis przesiew zrobic,

 

Najwieksza beke mam z bugatti,w salonie dwa identyczne  veyrony a jeden premium i jeden standard  po kiego to :) różniace sie rocznikiem 

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza

Oba są premiumami, tylko że różnią się światłami. PD poszło na łatwiznę i zamiast dodać model Super Sport, skopiowali model z roku 2009, zmienili światła na poliftowe i tyle. Szczegół, że taki model właściwie nawet nie istnieje, bo od 2011 czy 2012 były już tylko wersje Grand Sport i Super Sport (+ limitowane edycje).

Odnośnik do komentarza

 

Huh wyzwanie Goodwood ostatnie Red-Bullem to juz nawet przyjemne nie było, przecież to wygląda jak na kreskówkach puszczone 2x za szybko, totalny random byleby w droge trafić Oo

 

walczac o złoto myślałem ze kierownice z blatu wyrwę :) ale po kilkunastu próbach wpadło z nakładem ok. poł sekundy  ale i tak w porównaniu z wyzwaniem vettela z 5 to pikuś :) Na padzie nie wyobrazam sobie tego przejechac :) ale z ciekawosci dzis sprobuje ;)

 

 

Ja nie dałem rady na padzie Vettelowi, frustracja narastała tam za szybko, żebym dał radę ;)

 

Lista samochodów to w ogóle jeden wielki WTF, te same auta premium i standard, różnią się tylko np jednym rokiem produkcji Oo Z tym BMW M4 to tak samo jak z Vision AMG, wnętrza nie ma, na zewnątrz auto wygląda na full premium, zwłaszcza, że na screenach czy materiałach prasowych Vision AMG był z wnętrzem :D Co jak co, ale patch dodający wnetrze to juz lekko na kpine zakrawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...