Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz gra się dla trofeów/aczików :teehee:

 

Góra 10 procent graczy zwraca na te acziki uwagę . Reszta ma to w piź...e . Wyścigi to jakby nie patrzeć rywalizacja której w GT brakuje . Pierwszy Grid miał to coś .

 

 

 

Owszem komputer ssie strasznie na torach, ale na szczęście ściganie się z ludźmi o ile grają kulturalnie sprawia samą przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Na razie doszły dziś nowe seasonale:

  • Lancia Delta HF Integrale Evoluzione Hot Lap: Tsukuba Circuit
    Period of Availability: 1/1/2014 22:00 – 1/29/2014 22:00
    Gold: Cr.430,000  Silver: Cr.240,000  Bronze: Cr.80,000
  • Honda 2000 Hot Lap: Matterhorn Rotenboden
    Period of Availability: 1/1/2014 22:00 – 1/29/2014 22:00
    Gold: Cr.570,000 Silver: Cr.360,000 Bronze: Cr.120,000
  • 15th Anniversary Cars Super Lap Round 3: Circuit de Spa-Francorchamps
    Period of Availability: 1/1/2014 22:00 – 1/29/2014 22:00
    Gold: Cr.660,000 Silver: Cr.400,000 Bronze: Cr.140,000
Odnośnik do komentarza

Wyścig 24 godzinny przejechałem w GT5 dwa razy dla punktów, żeby dobić do 40 levelu za co dostało się trofeum. Z czystym sercem mogę nazwać siedzenie w fotelu przy kierownicy przez 24 godziny z przerwami przy konsoli w grze wyścigiem długo dystansowym.

 

24 minuty nie nazwał bym nawet słabą rozgrzewką więc myślę że HIV jako recenzent w tej chwili jest lekko nie na miejscu i jego recenzje powinien napisać kto inny. 

 

Zupełnie inna sprawa jest taka że gra na płycie bez updatów jest zupełnie inną grą niż tak po wszystkich paczach. Jest zdecydowanie trudniejsza, przez co wiele osób narzekało na niemożliwość ukończenia sebastian vettel challenge na dualshocku przez co zmieniano gre wiele razy, starano się ją ułatwić graczom. Pewnie dlatego dzis GT6 jest tak samo łatwe jak gimnazjalistka  :whistling:

Odnośnik do komentarza

W mordę jeża. Teraz załapałem, że ten Goodwood Festival of Speed, w którym możemy wziąć udział to autentyczne zawody, a tor z gry istnieje naprawdę :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Goodwood_Festival_of_Speed

 

http://www.goodwood.co.uk/festival-of-speed/photos-audio-video/videos/supreme-supercars.aspx

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

wczoraj odpaliłem nowe GT i jestem pozytywnie zaskoczony. 

 

Pomijam kwestię wizualną, bo jestem obecnie zmuszony do gry na 22" 1680x1050, więc jest trochę dziwnie.

 

Na plus oczywiście nowa fizyka zawieszenia, skręcanie hamulcem, fajny feeling. Do tego nowe tory - wszystkie wyśmienite, w nocy, w deszcz. Kilka nowych samochodów. Mam wrażenie, że dźwięki są troszkę poprawione.

 

w połączeniu z G27 to cud, miód i orzeszki!

 

Myślę, że spędzę z nowym Gran Turismo kilkaset godzin w oczekiwaniu na pCARS :)

Odnośnik do komentarza

Właściwie to 3/4 wyścigów można ukończyć za pomocą 2J. Podpakowany na maksa ma ponad 1000 koni i waży coś poniżej 800 kg. Teraz już tylko wystarczy przed każdym wyścigiem zmniejszyć moc suwakiem w ustawieniach auta, by wpasować się w liczbę wymaganych PO i już 3/4 wyścigów mamy na złoto.

Odnośnik do komentarza

Ja też koło 50% gry przeszedłem praktycznie seryjnymi autami, które dostawałem za różne nagrody albo bonusy preorderowe, każde tylko dostawało zawieszenie bo lubię się bawić ustawieniami i mody wizualne ;) Większość wyścigów w 2 ostatnich klasach można też wygrać GTR'em Touring Car, w najlepszej opcji mamy około 1100 koni i spokojnie daje radę z Veyronami, Huyarami czy w wyścigach GT Championship, ale frajda mniejsza i lepiej sobie poeksperymentować i zwiększyć poziom trudności, zwłaszcza, że odkąd jest bonus za logowanie i sezonowe na brak kasy nie narzekam, cały czas koło 10 milionów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...