Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szybki wyścig

Tryb ten przeznaczony jest dla tych, którzy chcą jak najszybciej wziąć udział w zawodach sieciowych. Dobieranie odbywa się zgodnie z wybranymi wcześniej ustawieniami, a wyścig rozpoczyna się, gdy zbierze się odpowiednia liczba uczestników. Opcja ta zostanie dodana w ramach przyszłych aktualizacji. 

 

To powinno być od początku. Dopiero wtedy kupię GT6, żeby się nie okazały obiecanki cacanki jak z GT5 i rankingami, których dalej nie będzie w GT6! Wsparcie dla klubów to też fajny pomysł, ale upośledzony bez rankingów.

Odnośnik do komentarza

Huh wyzwanie Goodwood ostatnie Red-Bullem to juz nawet przyjemne nie było, przecież to wygląda jak na kreskówkach puszczone 2x za szybko, totalny random byleby w droge trafić Oo

 

W porównaniu z Vettelem to Banał, za jakimś 4 razem dojechałem do mety za 8 razem złoto z ponad półtorej sekundy przewagi, nawet mogę urwać więcej ale już mi się nie chce tego powtarzać. Jak za coś wpadło złoto to przeskakiwałem do następnego zadania.

 

W Vettel Challenge tylko Monza była prosta, Nurburgring był kręty i też dość łatwy przez to że nie trzeba było tak perfekcyjnie zapierdalać jak na Suzuce. Dopiero Suzuka dała w kość. 

 

W tej chwili trwa debata odnośnie legalności Glitcha z Mercedesem Vision li BMW tym z Seasonal Challenge a mikro transakcjami. Ciekawe co z tego wyjdzie.  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

pograne dłużej i Goodwood mega fajne, szkoda że takie krótkie i takie łatwe, nawet Red Bullem wpadło złoto z dużym zapasem po kilku próbach jak wyczaiłem punkty hamowań :) jeśli już marnowali zasoby na taki content który nie nadaje się do niczego innego niż wyzwania specjalne to taki Goodwood ma dużo większy sens niż ten cały księżyc i łazik ;)

 

gram dalej w 720p bo jednak jest płynnie, ale grafika mega dużo traci, na prawdę szkoda że nie udało się tego jakoś poprawić, ale może będzie patch... ogólnie ciągle gra się fajnie, chociaż dalej jest dużo za łatwo, a brak wyścigów długodystansowych mnie mega rozczarował.

 

jeśli mają zamiar wydać GT6 w niezmienionej formie na ps4 to pewnie będzie to pierwsze GT które odpuszczę...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze wyciagna wnioski,choc jak widze po tej czesci bledy ktorych nie poprawili od GT5 to mam watpliwosci...Te spadki plynnosci gry sa nie do przyjecia zeby zmiejszac rozdzielczosc,zeby normalnie pograc.Szkoda bo tak naprawde nie mam teraz w co grac,jezeli chodzi o samochodowke a nie wiadomo kiedy bedzie to GT7 na PS4.Znajomi ogrywaja i jakis zachwytow nie slysze,jest pewien niesmak co do tej czesci.

Odnośnik do komentarza

walczac o złoto myślałem ze kierownice z blatu wyrwę :) ale po kilkunastu próbach wpadło z nakładem ok. poł sekundy ale i tak w porównaniu z wyzwaniem vettela z 5 to pikuś :) Na padzie nie wyobrazam sobie tego przejechac :) ale z ciekawosci dzis sprobuje ;)

Goodwod RedBullem jest tak banalne że nawet na padzie robi się złoto z 1s przewagi. Generalnie platyna jest sporo prostsza niż w GT5.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

do ch,uja pana jak drfitowac w tej grze?

 

probowalem zrobic 1 coffee break z driftem, do zdobycia 4500 pkt na zloto, a  ja na 1 zakrecie robie ciagle baczka, gram na padzie, ma ktos jakis sposob?

Łatwo wam poszło zadanie czasowe na zloto nissan gt-r vs. nissan gt-r? mam sreberko, i zylka na czole mi wczoraj wyszla po godzinie prob.

Złoto w 3  zadaniu  z pachołkami tez chyba lezy poza moimi zdolnosciami ;/

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Pierwszy zakręt jest kluczowy, można koło 1800 nabić, hamujesz sporo przed zakrętem do dwójki, puszczasz gaz przed skrętem, lekko ręcznym, skręt na maxa w prawo z gazem, od razu kontra no i dalej powinieneś już polecieć ładnie. Ja w piątce nie do końca wyczuwałem model jazdy w kwestii driftu, ale tutaj driftuje się fantastycznie, chyba z 20 razy grałem ten cofee break, aż w końcu przejechałem cała trasę jednym driftem :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sprobuje, wlaczylem sobie ten pasek pomocniczy i robilem zgodnie z nim, hamowanie, 2  bieg, i probowalem z recznym, bez,  z gazem, bez, no ale konczy sie baczkiem.

Jak piszeszo przejechaniu calej trasy driftem to chyba sie i to jednak zrobie.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze na poczatku lepiej ograc GT5 duzo sie nie rozni,od 6 a cena kilkakrotnie mniejsza.Za jakis czas jak spadnie za 50 zl GT6 to bedzie mozna zobaczyc.Przynajmniej dostaniesz pelnoprawny produkt a nie GT6 ktore pat(pipi)e sie co  chwila i ma wiele bledow,okrojona na maxa.Wiec ja poczekam na GT7:)

Edytowane przez DIRK DIGGLER
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...