Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem jak można porównywać GT6 do FM5 na NEXTGENa i marudzić, że na PS3 jest gorsza grafika :D śmieszą mnie te komentarze :D

 

a to, że GT6 ma wyższą ocenę jakoś specjalnie mnie nie dziwi. Kupuję konsolę za 600zł, kierownicę za 400, grę za 200 i mnie jako fana wyścigów nie ma przez wiele tygodni. 

 

W FM5 bym baaaaardzo chętnie pograł, bo to świetna gra, ale niestety xboxa nie da się kupić w Polsce HAHAHAHAAH

a jakby się dało to kosztowałby 2000zł, do tego kierownica za 300$, gra za ~250zł i xbox live :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem jak można porównywać GT6 do FM5 na NEXTGENa i marudzić, że na PS3 jest gorsza grafika :D śmieszą mnie te komentarze :D

 

a to, że GT6 ma wyższą ocenę jakoś specjalnie mnie nie dziwi. Kupuję konsolę za 600zł, kierownicę za 400, grę za 200 i mnie jako fana wyścigów nie ma przez wiele tygodni. 

 

W FM5 bym baaaaardzo chętnie pograł, bo to świetna gra, ale niestety xboxa nie da się kupić w Polsce HAHAHAHAAH

a jakby się dało to kosztowałby 2000zł, do tego kierownica za 300$, gra za ~250zł i xbox live :D

 

No ale z Forza 4 porównać przecież możesz  ;)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

W historycznym wyścigu Chapparal'a a było ich 4 w stawce pokonałem znów Toyotą 7, pomimo że mam kilka Chapparali. Już aut mam ponad 300 w garażu. (wszystko dzięki 2055 glitch).

 

Druga sprawa jest taka że dość szybko teraz można kase zarobić na zadaniach sezonowych więc gra wraca tam gdzie zostawiło nas GT5. To bardzo dobrze że polyphony słucha krytyki graczy i idzie im na rękę dodając ułatwienia. Przez co więcej ludzi może zdobyć upragnione platynowe trofeum. 

 

Wyobrażacie sobie co by było gdyby np. wyscigi 24 godzinne nie miały opcji save game?? Albo gdyby nie ułatwiono w końcu zadań Vettel Challenge (w którymś patchu X2010 w końcu jechał szybciej, sprawiał mniej problemów i dzięki temu można już było łatwiej zdobyć złota w Vettel Challenge, tak samo w innych zadaniach specjalnych. To chyba po zmianie fizyki w patchu 2.0) Tak samo jak z grindowaniem punktów. Bez zadań sezonowych i wielu zmian ta platyna była by piekłem dla graczy. 

Odnośnik do komentarza

polyphony skok na kase czesci 2.Po zrobieniu kotleta teraz w maju zamykaja GT5 i zmuszaja ludzi do kupna,slabo sprzedajacej sie gt5,5.Co za chamstwo.....Widocznie obawiaja sie konkurencji wlasnej gry,no tak jak jest tak podobna do 5 to ludzie wola zaplacic 50zl niz 200 za DLC.

No ja miałem kupić szóstkę po sprzedaży Fify 14 za 140 zeta ale jak czytam komenty to coraz bardziej myślę o powrocie do GT5 lub spróbowania F1 2013 . Bo jak nie gram w piłkę to chociaż pojeździć samochodem muszę ;)

Odnośnik do komentarza

Tu jest podobny problem co w Forzach - sami sobie tak naprawde dyktujemy jak fajna będzie kariera dobierając auta do wyścigu - jak weźmiemy za mocne to wiadomo, że łatwo wygramy. Zwalnianie irytuje, ale to daje nam możliwość wygrania wyścigu z ostatniej pozycji, moze next geny dadza nam przeciwników z prawdziwego zdarzenia, którzy w uczciwej walce stanowić będą wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś opcja modyfikacji wyścigowej czy tam rajdowej, jak to miało miejsce w GT5? Kupiłem Imprezę i nie mogę się doszukać takiej opcji nigdzie.

 

Też nie znalazłem a szukałem tej opcji jak chciałem wbić trofeum za wydanie 2.000.000 cr za tunning i maintenance. Widać pozbyli się, albo czasu nie mieli wsadzić. 

 

Zwalniający przeciwnicy to nie tylko problem samochodów. W gokartach to najlepiej widać. Gdy przeciwnicy uciekają i nie ma szans ich dogonić bo starasz się nie wykręcić bączka na zakrętach o utrzymać tego gokarta jakoś w ryzach patrząc ze łzami w oczach jak twoja strata tylko robi się większa i większa przez dwa pierwsze okrążenia z pięciu. Po czym na ostatnich dwóch już widać wyraźnie że mając takie same czasy okrążeń nagle przewaga gdzieś stopniała i jej nie ma. Byle tylko utrzymać to samo tempo do mety i wygramy. Co bardziej niecierpliwi gracze mogą po pierwszych dwóch okrążeniach wyłączyć wyścig. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

polyphony skok na kase czesci 2.Po zrobieniu kotleta teraz w maju zamykaja GT5 i zmuszaja ludzi do kupna,slabo sprzedajacej sie gt5,5.Co za chamstwo.....Widocznie obawiaja sie konkurencji wlasnej gry,no tak jak jest tak podobna do 5 to ludzie wola zaplacic 50zl niz 200 za DLC.

No ja miałem kupić szóstkę po sprzedaży Fify 14 za 140 zeta ale jak czytam komenty to coraz bardziej myślę o powrocie do GT5 lub spróbowania F1 2013 . Bo jak nie gram w piłkę to chociaż pojeździć samochodem muszę ;)

 

Ja wolalem kupic sobie WRC3 w promocji za 29 zl:)Niz przeplacac za GT5.5 i dobrze zrobilem swietna gra i nie czuje sie wydymany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...