Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma jak ja już jeden zrobiłem ;) 

 

Ukończ wszystkie zawody związane z Hołdem dla Ayrtona Senny 

 

A drugi czyli wszystkie złota już prawie mam prócz ostatniej próby czasowej na torze Brands Hatch 

 

Jak nie ma jak są ?;)?

 

Jest też 20 minutowy fajny filmik o nawiązaniu współpracy pomiędzy Polyphony a Ayrton Senna Institute . Bida w tej Brazylii a Fifa sobie robi mistrzostwa świata ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

 

Polyphony już mam ich dość mam nadzieje że pCars pokaże im jak się robi real driving simulator  :verymad:

Oby ;)

 

 

Bolidami i gokartem jeździ się dość przyjemnie, gokart ma mega przyczepność i nie wpada tak łatwo w nadsterowność jak te współczesne modele, F3 na początku kompletnie nie czuć (kierownica nie stawia oporów) ale jak się zaufa to fajnie to się prowadzi, za to Lotus to potęga - turbo załączenie turbo daje niezłego kopa (koła mielą do 200km/h), więc w zakręty można wchodzić 1-2 biegi wyżej niż to co sugeruje migający wskaźnik biegu :) ogólnie całość dość prosta - złoto wpada bardzo szybko (jedynie Lotusem na Brands Hatch troszkę się pomęczyłem), kasy można sporo natłuc, do tego otrzymujemy wszystkie trzy pojazdy - całkiem zacnie :)

 

jedynie nie czaję do końca "nowych" torów - przy Brands Hatch nie widzę różnicy, Monza różni się pierwszą szykaną (która teraz składa się z dwóch szykan). Szkoda że nie popracowano nad otoczeniem bo zmiany są symboliczne...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, wyścigowe twarde, wersja toru z szykanami :)

 

Mowa oczywiście o wariancie 2013? Niezły czas, zwłaszcza że jechałeś bez ABS. Po trzech kółkach mam 3:30,461, ale z ABS na "1".

 

Edytuję. 3:29,336, Twój ruch. Myślę, że sekunda jest spokojnie do zbicia. Tym razem wyłączyłem ABS i jechało się o wiele przyjemniej, zupełnie inaczej niż w GT5.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

 

The Fédération Internationale de l'Automobile (FIA) and the creators of the highly-acclaimed Gran Turismo® series, Polyphony Digital Inc. (PDI), today announced exciting plans for a long-term innovative partnership. The FIA’s role as the governing body of motor sport worldwide, and the representative of almost 80 million road and track users from 141 countries on five continents, will help grow the direct relationship between the millions of fans of Gran Turismo and the real-world of motor sport.

 

To mark the start of this collaboration, Gran Turismo®6 will become the first-ever video game to feature FIA-certified content. Gran Turismo 6 for PlayStation®3, which launched late last year, has been granted an FIA certification for four of the game’s world-famous tracks. The virtual circuits in Gran Turismo have been recreated in intricate detail. The track inspection for each was conducted by FIA officials who visited PDI’s development studio in Tokyo, where Gran Turismo 6 track models were accurately compared to FIA standards. Other tracks included in Gran Turismo 6 will be subject to inspection in order to obtain certification by the FIA in the near future.

 

As a second key element of the partnership, FIA & PDI plan to launch an official FIA Online Championship in 2015 with the intention of offering the large number of Gran Turismo players and motor sport fans the opportunity to engage with real motor sport.

 

Jean Todt, President of the FIA said: “This innovative new partnership will ensure that millions of Gran Turismo and motor sport fans can race on even more detailed tracks at home. The Gran Turismo series has played an important role in helping to attract a new fan base to motor sport. With the input of FIA in the development of the upcoming FIA Online Championship, Gran Turismo 6 will now offer an experience even closer to the real world of motor sport. We are also excited to be working closely with Polyphony Digital and Sony Computer Entertainment in the future to find new ways to continue to make motor sport more accessible to millions of fans that share a passion for racing.”

 

Kazunori Yamauchi, President of Polyphony Digital Inc. and creator of the Gran Turismo franchise, explains: “We are incredibly proud for Gran Turismo to be officially certified by the governing body of world motorsport. In the 15 years of Gran Turismo, this has to be the biggest accolade we have ever received. I believe this will be a major step forward for our mission to connect the virtual and real racing worlds in full circle, thereby expanding the population of car and motorsport enthusiasts in the world."

 

Jacques Berger, Head of Safety at the FIA said: “It was not until we completed the tests between our track data and the game’s track data that we fully appreciated the level of work and attention to detail that goes into the development of Gran Turismo 6. It was not just the tracks that have been precisely mapped out, but also the surrounding landscapes such as the run-off areas, grandstands and buildings.”

http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_1153498.html

 

 

 

Cokolwiek miałoby z tego wyniknąć.Może tylko marketing, może coś więcej?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ponownie GT6 wczoraj . Musiałem wszystko od nowa instalować bo ma konsolę 12GB i nie trzymam zbędnego szajsu . Męki i dłużyzna jak hooooj a dziś nowa aktualizacja 1,08 . Właśnie pobiera . Ciekawe co tam znowu wymyślili wesołe chłopaki z Polyphony ;)

 

Dodali :

 

Hołd dla Ayrtona Senny - stroje wyścigowe i konkurencje w których można je wygrać 

Vision GT - Mitsubishi Concept XR-PHEV Evolution Vision GT

 

No to jadę Senną ;)

 

mógłbyś napisać ile gra zajmuje miejsca na dysku wraz z wszystkimi patchami? też mam 12 gb  :sweat:

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem ponownie GT6 wczoraj . Musiałem wszystko od nowa instalować bo ma konsolę 12GB i nie trzymam zbędnego szajsu . Męki i dłużyzna jak hooooj a dziś nowa aktualizacja 1,08 . Właśnie pobiera . Ciekawe co tam znowu wymyślili wesołe chłopaki z Polyphony ;)

 

Dodali :

 

Hołd dla Ayrtona Senny - stroje wyścigowe i konkurencje w których można je wygrać 

Vision GT - Mitsubishi Concept XR-PHEV Evolution Vision GT

 

No to jadę Senną ;)

 

mógłbyś napisać ile gra zajmuje miejsca na dysku wraz z wszystkimi patchami? też mam 12 gb  :sweat:

 

Znowu wymieniłem na The Last of Us więc nie mam pojęcia :) Pamiętam że musiałem wywalić z dysku wszystko związane z Battlefield 3 bo tam też były jakieś duże pliki . Ale jak masz tylko sejwy z gier to spokojnie GT6 się na minidysk zmieści ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dla Was nowinę... ;)

Kaz w wywiadzie dla Eurogamera powiedział, że standardy najpewniej (w sumie można założyć, że na pewno) pojawią się w GT7 na PS4. Tłumaczy to tym, ze część tych samochodów ma swoich fanów, i nie chcą tych aut wyrzucac jeśli nie zrobią z nich premiumów. Pozostawie to bez komentarza :whistling:

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-27-gran-turismo-7-is-in-the-works-standard-cars-set-to-stay?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

No i co z tego, że będą? Niech sobie będą jak ktoś tam lubi piksele na kołach. Inni mogą przebierać w autach premium. Niech tylko zrobią osobne salony z autami standardowymi, by ich nie mieszać z premium - i będzie OK.

Odnośnik do komentarza

No i co z tego, że będą? Niech sobie będą jak ktoś tam lubi piksele na kołach. Inni mogą przebierać w autach premium. Niech tylko zrobią osobne salony z autami standardowymi, by ich nie mieszać z premium - i będzie OK.

Jakoś w GT6 nie udało im siępogrupowaćich osobno-pewnie za trudno.... :)

Odnośnik do komentarza

No i co z tego, że będą? Niech sobie będą jak ktoś tam lubi piksele na kołach. Inni mogą przebierać w autach premium. Niech tylko zrobią osobne salony z autami standardowymi, by ich nie mieszać z premium - i będzie OK.

 

No i to ze już tam sa od Gran Turismo 4, jedynie co ja bym mógł uważać za standard w GT7 to premium z GT5, inaczej to porażka i kończy się moja historia z seria Gran Turismo, ile można dawać pieniędzy za ciągle to samo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...