Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

A GT6 nie odpalałem od 2006.

 

Może dlatego, że gra miała premierę dopiero w 2013 roku? ;)

 

 

A na poważnie, to jak dla mnie kpina. Kilka miesięcy od premiery a aktualizacji w postaci B-Spec, GPS, kreatora itp. nadal nie ma. W GT Vision dopiero jeden samochód dali. Śmiech. Tego się właśnie obawiałem, że GT6 okaże się gównem, nikt tego nie kupi i nie warto będzie robić DLC i update dla garstki osób.

Odnośnik do komentarza

 

Szczegóły aktualizacji (1.05) Informacje o aktualizacji GT6
 
 

Pojawiła się aktualizacja do Gran Turismo 6. Poniżej znajduje się lista najważniejszych opcji, jakie zostają wprowadzone:

 

Nowe funkcje dodane do „Otwartej poczekalni”

- [Próba czasowa], [Próba driftu] oraz [Jazda dowolna] zostały dodane do opcji [Rodzaj wyścigu] w [ustawieniach pokoju] na ekranie „Ustawienia zawodów”.

- Możliwe jest także [Filtrowanie według osiągów], nawet gdy [Metoda zmiany samochodu] jest ustawiona na [Filtruj według producenta] lub [Filtruj według kategorii].

- Możliwy jest teraz wybór [gokartów] w wyścigach jednej marki na torach z ustawieniem „Pogoda: zmienna”.

- Możliwe jest sprawdzenie „Ustawień przepisów” w okienku potwierdzającym przed dołączeniem do pokoju.

- Po wybraniu [Ścigaj się samotnie] w [ustawieniach kwalifikacji] pozostałe samochody pojawią się jako linie. W trybie [Obejrzyj wyścig] auta inne niż „Docelowy samochód” pojawią się jako linie.

 

Dodano tryb wielu ekranów

Nowa opcja [ustawienia wielu ekranów] została dodana to kategorii [Obraz] na ekranie [Opcji] w [MENU] (dostępnym po wciśnięciu przycisku START).

 

Dodano funkcję wyszukiwania samochodów

Funkcja [Wyszukiwania samochodów] została dodana do sekcji [sAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Możliwe jest wyszukiwanie samochodów w salonach po konkretnych parametrach.

 

Pojedyncze kolory wyposażenia wyścigowego dostępne do kupienia

Możliwe jest kupienie pojedynczych kolorów wyposażenia wyścigowego zamiast pełnego zestawu. Cena niektórych elementów wyposażenia wyścigowego uległa zmianie.

 

Opcje tuningu gokartów zostały rozbudowane

- Możliwa jest zmiana wartości [kontroli trakcji] i [siły wychodzenia z poślizgu] na ekranie [Opcji jazdy] dla gokartów.

- Możliwa jest zmiana wartości [ustawienia hamulców] na ekranie [ustawień samochodu]. Dla standardowych gokartów możliwe jest tylko dostosowanie tyłu, a dla gokartów ze skrzynią biegów można dostosować przód oraz tył.

 

Inne poprawki i zmiany

- Ikona pokazująca status premii za serię zalogowań (od 1 do 5 dni) została dodana na górze ekranu [Mojego Centrum] oraz w oknie pokazującym informację o nagrodzie po zakończeniu wyścigu.

- Wartość [Rozdzielenia momentu obrotowego między przód i tył] w [ustawieniach samochodu] została zmieniona z 5 na 1.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 / Ważna poprawka do Gran Turismo 6 Informacje o aktualizacji GT6
 
 

Wprowadzono następującą zmianę:

 

- Uaktualniono zawartość Salonów samochodowych.

 

 

Chyba najlepsza zmiana, to dodanie szczegółowego wyszukiwania aut. Całkiem fajna sprawa.

A ktoś wie o co chodzi z uaktualnioną zawartością salonów samochodowych?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich miłośników wirtualnych spalin

 

 

Poszukujemy kierowców chętnych do wzięcia udziału w cotygodniowych rozgrywkach ligowych w GT6. Szczególnie zależy nam na zawodnikach, którym nie obce są zasady właściwego zachowania się na torze, albo takich, którzy pomimo braku doświadczenia w online chętni są do podjęcia wyzwania i nauki. Nasza ekipa biorąca udział w Evencie jest ekipą zgraną i dość już zaprawioną w boju. Poszczególni uczestnicy prezentują rozmaity poziom i z pewnością każdy nowy uczestnik znajdzie dla siebie godnego przeciwnika. Wszystkich bywalców Eventu łączy zamiłowanie do jazdy fair play i szacunek do rywala. Do pełni szczęścia brakuje nam jednak paru dodatkowych miłośników konsolomotosportu na torze.  

 

 

Jeśli chciałbyś spróbować sił w emocjonujących zawodach, które pozostawiają po sobie niezatarty ślad w pamięci, to nasza liga jest stworzona dla Ciebie. Masz dość ścigania się ze ślamazarnymi konsolowymi, ruchomymi pachołkami? Nasza liga jest dla Ciebie. Skończyłeś GT6 i gra zbiera kurz na półce, gdyż nie ma zbytnio po co do niej wracać? Wiesz zatem co robić.

Ze zgraną ekipą Gran Turismo w sieci wskakuje na zupełnie nowy poziom doświadczenia niż w singlu. Wierz mi, po zasmakowaniu takich rozgrywek nieprędko odłożysz grę na bok. Będziesz chciał więcej. Po wyścigu będziesz myślał jak przygotować się na następny. Co poprawić, jaką taktykę obrać. Gdzie urwać bezcenne sekundy.

 

 

Wyścigi w lidze odbywają się w niedziele około godziny 21. Trwają mniej więcej 70 minut, a poprzedzone są krótkimi kwalifikacjami.  

 

 

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na priva. Jesteś zainteresowany? Pisz śmiało, miejsc jest dużo. Każdy mile widziany. Słabiak, średniozaawansowany i zawodowiec. Jeżdżący na padzie bądź kierownicy. Bez wyjątku. Spróbuj, a nie pożałujesz.

 

 

Jedyny warunek – czysta jazda po torze lub chęć jej nauki.

 

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza

 

Wyścigi w lidze odbywają się w niedziele około godziny 21. Trwają mniej więcej 70 minut, a poprzedzone są krótkimi kwalifikacjami.  

 

Zapraszam

 

Jak ja grałem online to ta godzina totalnie mi nie odpowiadała z tego względu że szczytowy poziom umiejętności osiąga się pomiedzy godzinami 09:00 a 14:00, po godzinie 15 na jakiekolwiek ściganie się na wysokich obrotach nie ma sensu. Tak tylko od siebie dodam.

 

Ale zacna inicjatywa, dobrze że moje GT6 już cieszy innego gracza. 

Odnośnik do komentarza

 

Wyścigi w lidze odbywają się w niedziele około godziny 21. Trwają mniej więcej 70 minut, a poprzedzone są krótkimi kwalifikacjami.

 

Zapraszam

Jak ja grałem online to ta godzina totalnie mi nie odpowiadała z tego względu że szczytowy poziom umiejętności osiąga się pomiedzy godzinami 09:00 a 14:00, po godzinie 15 na jakiekolwiek ściganie się na wysokich obrotach nie ma sensu. Tak tylko od siebie dodam.

 

Ale zacna inicjatywa, dobrze że moje GT6 już cieszy innego gracza.

Jeżdzę w lidze gdzie wyscigi mamy o 23 i nie ma z tym żadnego problemu ;) Kto ma czas w ciagu dnia?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znalezione w kodzie GT6:

Samochody

 

F10 '10

500 Mondial Pinin Farina Coupe CN.0422MD '54 - Pebble Beach GT Award Winner 2012

2010 Joey Logano #20 GameStop TOYOTA CAMRY

BMW Vision Gran Turismo

GSR Hatsune Miku BMW '12

G4 '64

370Z (GT Academy 2012)

370Z Tuned Car (GT Academy 2010)

GT-R SpecV (GT Academy 2010)

F2007

Camaro SS "Edge Special"

GT-R SpecV (GT Academy SPECIAL)

Red Bull X2010 JP Flag Color

March 12SR (GT Academy Version) '07

Silvia spec-R AERO (GT Academy Version) '02

370Z (GT Academy 2013)

GT-R Black edition (GT Academy 2013)

Leaf G (GT Academy 2013)

370Z Tuned Car (GT Academy 2013)

R8 LMS Base Model '10

Quattro S1 Base Model '86

R18 TDI Base Model '11

Red Bull X2014 Junior Color

Red Bull Racing Kart 125 Color

Red Bull X2010 5G

2014 Corvette Stingray Final Prototype

XXXXXXX

 

Trasy i lokacje z edytora

 

Alaska (Snow)

Eifel (Circuit)

Eifel (Kart)

Liège (Gravel)

Mt Aso (Tarmac)

Piazza del Campo

Route X

The Top Gear Test Track

Tokyo Bay (Kart)

Toscana (Tarmac)

Willow Springs International Raceway: Horse Thief Mile

Willow Springs International Raceway: Kart Track

Niestety póki co niedostępne.. a znając PD na 99% ich w GT6 nie zobaczymy (poza kilkoma wyjątkami). Do tej pory niedostępne są m.in. Subaru Impreza 22B WRC (była w starszych demkach GT HD na pokazach) czy stuningowany Skyline Coupe 370GT z GT5: Prologue. Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

w ogole kaz odniosl sie jakos do tej sytuacji na twitterze czy na oficjalnej stronce czy w jakimkolwiek oswiadczeniu? kpina z graczy i zenada, obiecane gory, dlc co tydzien, pelno tras i nowych aut, dodatkowa zawartosc za darmo, z ktora nie wyrobili sie od premiery. Jakby mial chocby troche honoru to by mogl oficjalnie napisac czy poly olalo juz gt6, czy wydadza cos z poslizgiem w przyszlosci czy cos?

 

w moich oczach z wizjonera cyfrowych gier samochodowych przez postepowanie z seria na ps3 stal sie po prostu oderwanym od rzeczywistosci dziwakiem i swieta krowa dla sony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma jakiś przecieków, co do tego kiedy pojawią się kolejne auta w Vision GT? Czy może raczej PD położyło lachę już na wszystko i tym samym zachowało się trochę nieuczciwie wobec kupujących grę? Bo rozumiem gdyby Vison GT miało się pojawić po premierze, w jakimś tam patchu... Ale PD dało to od początku gry, więc wypadało by dokończyć dzieła... A tu wielki rympał. Od premiery gry, 4 miesiące i nadal jest tylko jedno auto.

 

Już nawet nie wspomnę, że gdzieś tam ciągle liczę na zrealizowanie wykazu dodatkowych bajerów, które widnieją na stronie www gry i, które miały się pojawić. Takich jak: edytor tras, edytor tras z użyciem GPS czy tryb B-Spec. Dla jednych to zbędne pierdoły, ale mimo wszystko przedłużają rozgrywkę w tej już martwej grze.

Odnośnik do komentarza

No ja już grę sprzedałem za stówkę a kupię raz jeszcze tylko wtedy gdy naprawią błąd podstawowy : przeciwnik nakur...ia do przodu jak oszalały a na ostatnim okrążeniu zwalnia jakby kierowca myślał że już minął metę na poprzednim i macha do publiczności :) GT6 to nie są wyścigi , to jakaś popierdółka !!!

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, ja stawiam że jedyne na co możemy liczyć w przyszłości to jakieś drobne fixy do online i seasonale, a w 2015 GT6.5 na PS4 na tym samym silniku z kartonowymi kolizjami, bo producenci nie pozwalają niszczyć aut :sorcerer:;)

A zabrudzenia to co od nich może powstać korozja lakieru :P

 

GT6 skończone ,wracam do GT5...

Edytowane przez AbraHAM
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle niby 6tka miała być bardziej rozbudowana, a wychodzi na to, że jest pod względem 5tki wykastrowana. Pusto, glucho i nic się nie rusza w kwestiach uaktualniania gry. Żenada trochę, bo po prawdzie mimo swoich niedoróbek, to Gt5 mnie zawsze przyciągało, a 6tka już tak nie działa. :(

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...