Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

może w końcu Sony pójdzie po rozum do głowy i Kaz dostanie po (pipi)e. ja gry nie odpaliłem już 3 miesiące, po początkowym zachwycie nad poprawioną grafiką i paroma pierwszymi eventami gra okazała się totalnie nudna i jak widać nie tylko ja tak to odbieram ale praktycznie każdy kto pograł kilkadziesiąt godzin. w GT5 grało się długimi miesiącami a tutaj? gra zniechęca po jakimś czasie i nie chce się do niej wracać... oby się w końcu obudzili bo jeśli nic nie poprawią to następnego GT nie kupię

Odnośnik do komentarza

GT5 + DFGT sprawiło, że polubiłem jazdę autem i zdałem w końcu prawko. Tutaj trochę pograłem, nawet aut mi się nie chciało kupować ani tuningować. Licencje badziewne. Grafika, przynajmniej na 720p, średnia. Od kilku miesięcy nie odpaliłem i dziś idę wymienić na FFX. Jak mnie kiedyś najdzie to sobie kupię za parę dych. Szkoda.

Edytowane przez jandersun
Odnośnik do komentarza

Forza 3, 4 - ilosc godzin spędzonych na jeździe liczona w setkach.. Btw. Podobno licencje, eventy i wyzwania sa latwiejsze w Gt 6 niz w 5. Prawda to ?

 

Prawda to. Licencje w GT5 nie było jakoś specjalnie trudne, ale te z GT6 są śmiesznie łatwe. Tak samo nie ma już morderczych wyzwań jak Vettel czy średnio trudnych nawet AMG Academy. 

 

Szkoda bo wydaje mi się że z GT6 już nic nie wyniknie bo sony nabiło kasę ze sprzedaży i odpuściło dalszy rozwój. Swoje obie gry sprzedałem. I nie zamierzam już wracać do GT6. No chyba ze jakiś będzie dodatek który zmieni mi status 100% trofeów na niższy i będą jakieś nowe wzywania w co mocno wątpie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Forza 3, 4 - ilosc godzin spędzonych na jeździe liczona w setkach.. Btw. Podobno licencje, eventy i wyzwania sa latwiejsze w Gt 6 niz w 5. Prawda to ?

Prawda nie trzeba ,a nawet większość można zaliczyć na złoto z przewaga kilku sekund, co jednak odnotowuje na plus, bo nie mam już wiele godzin na masterowanie danego odcinka. Pomimo wielu minusów GT6 ma świetny model jazdy który sprawia ogromna przyjemność i zachęca do wypróbowania coraz to nowszych samochodów tylko aby sprawdzić jak zachowują się na drodze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Witam wszystkich miłośników wirtualnych spalin





Poszukujemy kierowców chętnych do wzięcia udziału w cotygodniowych rozgrywkach ligowych w GT6. Szczególnie zależy nam na zawodnikach, którym nie obce są zasady właściwego zachowania się na torze, albo takich, którzy pomimo braku doświadczenia w online chętni są do podjęcia wyzwania i nauki. Nasza ekipa biorąca udział w Evencie jest ekipą zgraną i dość już zaprawioną w boju. Poszczególni uczestnicy prezentują rozmaity poziom i z pewnością każdy nowy uczestnik znajdzie dla siebie godnego przeciwnika. Wszystkich bywalców Eventu łączy zamiłowanie do jazdy fair play i szacunek do rywala. Do pełni szczęścia brakuje nam jednak paru dodatkowych miłośników konsolomotosportu na torze.





Jeśli chciałbyś spróbować sił w emocjonujących zawodach, które pozostawiają po sobie niezatarty ślad w pamięci, to nasza liga jest stworzona dla Ciebie. Masz dość ścigania się ze ślamazarnymi konsolowymi, ruchomymi pachołkami? Nasza liga jest dla Ciebie. Skończyłeś GT6 i gra zbiera kurz na półce, gdyż nie ma zbytnio po co do niej wracać? Wiesz zatem co robić.

Ze zgraną ekipą Gran Turismo w sieci wskakuje na zupełnie nowy poziom doświadczenia niż w singlu. Wierz mi, po zasmakowaniu takich rozgrywek nieprędko odłożysz grę na bok. Będziesz chciał więcej. Po wyścigu będziesz myślał jak przygotować się na następny. Co poprawić, jaką taktykę obrać. Gdzie urwać bezcenne sekundy.





Wyścigi w lidze odbywają się w niedziele około godziny 21. Trwają mniej więcej 70 minut, a poprzedzone są krótkimi kwalifikacjami.





Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na priva. Jesteś zainteresowany? Pisz śmiało, miejsc jest dużo. Każdy mile widziany. Słabiak, średniozaawansowany i zawodowiec. Jeżdżący na padzie bądź kierownicy. Bez wyjątku. Spróbuj, a nie pożałujesz.





Jedyny warunek – czysta jazda po torze lub chęć jej nauki.





Zapraszam

 

 

 

 

Ruszamy z całą zabawą za dwa tygodnie. Wciąż są wolne miejsca dla kierowców. 

Odnośnik do komentarza

Wstyd przyznać, ale lepiej bawię się w Shifcie 2 kupionym za 30zł :( Ale po patchach i dobrym setupie kontrolera to naprawdę przyjemna gra, aż sam w szoku jestem.

 

Mi shift 2 przyniósł więcej radochy jakoś bardziej energiczna jest ta gra nawet wolnymi samochodami. Żeby kiedyś GT miało tyle energii co oba Shifty

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Trzeba też odkurzyć GT5, będą dwa wyścigi na pożegnanie. Za ukończenie dostaniemy pięć aut do GT6. Szkoda tylko, że jeden z wyścigów to 24h le mans :D

 

Po pierwsze te auta można kupić za grosze, więc ten kto będzie chciał sobie nimi pojeździć nie będzie czekał tylko normalnie sobie kupi. Rozumiem gdyby to były takie a'la unicorny jak w FM, ale tak to se mogą...pogwizdać.

Po drugie ten wyścig jest na torze Nurb w konfiguracji 24h, a nie w znaczeniu, że będzie 24-godzinny. Trochę różnica ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem ponownie GT6 wczoraj . Musiałem wszystko od nowa instalować bo ma konsolę 12GB i nie trzymam zbędnego szajsu . Męki i dłużyzna jak hooooj a dziś nowa aktualizacja 1,08 . Właśnie pobiera . Ciekawe co tam znowu wymyślili wesołe chłopaki z Polyphony ;)

 

Dodali :

 

Hołd dla Ayrtona Senny - stroje wyścigowe i konkurencje w których można je wygrać 

Vision GT - Mitsubishi Concept XR-PHEV Evolution Vision GT

 

No to jadę Senną ;)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...