Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

W GT6 przy wyborze auta mozna jakos sprawdzic czy to premium czy standard?

 

Tak, w salonach samochodowych masz napisane, czy wnętrze auta jest szczegółowe (Premium), czy uproszczone (czarna kaka w środku, a więc Standard). Ten dopisek doszedł w jednej z aktualizacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i co z tego, że będą? Niech sobie będą jak ktoś tam lubi piksele na kołach. Inni mogą przebierać w autach premium. Niech tylko zrobią osobne salony z autami standardowymi, by ich nie mieszać z premium - i będzie OK.

 Ja rozumiem, że oni nie chcą usuwać tych aut, ale bez przesady. Raz, że niektóre auta są i premium i standard (dokładnie te same), a niektóre występują w 20 "odmianach" silnikowo/regionalnych i praktycznie nie różnią się wyglądem. Po co to? Niech zrobią z tym porządek (dotyczy to głównie "japończyków") i od razu będzie luźniej. Poza tym trochę to nie przystoi, bo równie dobrze znalazły by się auta z GT1/2(np. Dodge concept car z GT1), których nie było w 3/4 więc je też powinni wrzucić? Z poziomem wykonania z PSX? Chyba trochę nie tędy droga. Jeśli developerzy zobaczą, że ludzie to kupują to będą tak robić. Bo przecież po co się starać jak tłuszcza i tak to łyknie za 279pln, a moim zdaniem jakość ponad ilość. No i w końcu, skoro tak to ma wyglądać, to po co kupować PS4 i GT7 i wybulić niepotrzebnie 2000zł, skoro można odpalić PS2 z GT4 i będzie to samo. Ja rozumiem, że grafika nie stanowi o grze, tylko po co nam w takim razie nowe "wypasione" sprzęty? Na miłość boską(?) szanujmy siebie i swoje pieniądze.  :ermm:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

No niestety, dopóki ludzie z uśmiechem na twarzy będą kupować kolejną wersję Gran Turismo 4 HD w grubych milionach to PD wciąż będzie wciskać to samo. Standardy z PS2 na PS4, no bez jaj xD. Już na PS3 można było rzygnąć.

Odnośnik do komentarza

A ja mam odwrotnie - złote lata motoryzacji to lata 90'te, a te nowe futuro wynalazki kompletnie mnie nie jarają. Chciałbym, żeby  do wersji premium podciągnęli np Civica 5gen (i dodali w końcu wersję EJ2), stare betki, ople i inne przyziemne samochody, które można spotkać na ulicach... Dlaczego ludzie wciąż kochają np NFS Underground 1-2? Bo tam mogli pobawić się autami, które były w zasięgu ręki, jako realna, namacalna rzecz.

 

Taka tam, dygresja ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi brakuje zarówno nowych istotncyh modeli, jak i klasyków.

 

Wszystkiemu winna jest kasa. Skur.... nachapią się tyle ze sprzedaży gier (GT5 + Prolog to w sumie 16-17 mln sprzedanych kopii), a żal im się dzielić zyskiem z dodatkowymi ludźmi, więc nie zatrudnią nowych.

Mają mały team (150os). Aby jakoś ruszyć do przodu muszą zatrudnić sporo grafików do modelowania samochodów i tras i jakichś nowych ludzi, którzy w końcu zrobią naprawdę nowy silnik fizyczny.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mnie dziwi, że nie było żadnego zbiorowego oburzenia za wyłączenie serwerów GT5 widać posiadacze (nie urażając nikogo) gry to 13 mln stado baranów. A wcześniej Sony samo się chwaliło jak to regularnie ludzie grają w GT5 i okazuje się, że wszystko przeszło bez echa.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi, że nie było żadnego zbiorowego oburzenia za wyłączenie serwerów GT5 widać posiadacze (nie urażając nikogo) gry to 13 mln stado baranów. A wcześniej Sony samo się chwaliło jak to regularnie ludzie grają w GT5 i okazuje się, że wszystko przeszło bez echa.

 

A w jaki sposób ci gracze mieli by skutecznie zaprotestować ? Bo ja ciemny jestem i sposobu nie widzę. To był ruch mający wymusić przejście z GT5 na GT6, pchnąć sprzedaż, fatalną sprzedaż. A baza 13 mil potencjalnych kupców dla Sony była pretekstem do takiego posunięcia. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

@Pajda - nie rozumiem zaskoczenia, i nie rozumiem po co wklejać w kółko takie same filmy. problem znany od lat i pewnie przyjdzie nam czekać do czasu ps5 i GT9 aby został rozwiązany, i to tylko pod warunkiem że Sony w końcu wyśle Kaz'a na zasłużoną, acz 10 lat spóźnioną emeryturę... chyba że pisząc "masakra" miałeś na myśli na siłę sztuczny, przesycony i zepsuty bzdurnymi efektami dźwięk z FM4 to się zgadzam ;)

@balon - sprawdziłem dzisiaj - odpaliłem grę, skręciłem parę razy w jedną i w drugą stronę kierownicą - auto skręcało ;)

Edytowane przez pawel_k
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Odpal sobie film z przejazdu prawdziwego merca po torze to usłyszysz ile dźwięków dodali od siebie twórcy fm4 żeby efekt był bardziej soczysty, szczególnie przy zmianie biegów ;)

Wiadomo że w porównaniu do gt6 to i tak rewelacja co nie zmienia faktu że nie starali się na idealne odtworzenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...