Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to kusi iść. To tak jak z lizaniem baterii. Niby kopie prąd ale jednak kusi.

 

zwłaszcza ze prometeusz to dla mnie mocne 6+/10

Mam dokładnie tak samo. Wczoraj byłem na Guardiansach i myślałem że mi przejdzie Alien który jest ponoć gorszy. Nie przeszło :(

Odnośnik do komentarza

Idźcie na tego Aliena. Warto zobaczyć dla wielu rzeczy. Wykonanie, muzyka,akcje z potworkami. Ten film trzeba zobaczyć chociażby ze względu na marke. Jakby tak popatrzeć to z 6 już powstałych filmów tylko jedynka i dwójką przeszła bez precedensu. Od 3 narzekanie, ciągle narzekanie. 4 - też wszyscy narzekają. Prometeusz - tez wszyscy narzekają. Wychodzi na to że ostatni dobry film dostaliśmy w 86 roku zeszłego Millennium. Idźcie do kina a bo warto! Nawet jakbyście mieli narzekać...

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

na szybko moje wrazenia czemu ten film jest niedoyebany:

 

 

caly watek inzynierow, cala mitologia budowana wokol nich zamknieta w pol minutowej scenie bombardowania

najbardziej zenujaca scena w filmie jaka widzialem od baaardzo dawna - pojawienie sie malego aliena i podniesienie przez niego rak bo david tez podnosi - jezu jakie to bylo przykre

cykl rozwoju od dziecka do doroslego aliena w 3minuty

znowu te jazdy ateisty rezysera - kapitan statku religijny, czlowiek wierzacy = czlowiek niezrownowazony

watek gejowski zalogi, bo film musi przeciez byc tolerancyjny

david bombarduje wpelni dzialajacym statkiem inzynierow po czym specjalnie rozpier.dala sie w lesie by nowa ekipe zrobic w konia? jak to inaczej wytlumaczyc?

debilizm zalogi - ile razy oni mogli czegos uniknac - maja sluchawki, dzialajca komunikacje, a czesto siebie nie informowali o niczym

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...