Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie dla osób mających swoje stronki, czy tam serwery i nie wiem czy to dobry dział.

Utworzyłem na swoim ftpie, nową domenę i podałem ją koledze, co by mu zrzucać pliki (taki sendspace, czy rapidshare).

Tylko, czy ja mogę jakoś zablokować dostęp do tej domeny na hasło? Nie chcę w html i javascriptt, bo to prawie żadne ograniczenia. A instalować jakiegoś CMSa, to nie wiem czy dobry pomysł.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie dla osób mających swoje stronki, czy tam serwery i nie wiem czy to dobry dział.

Utworzyłem na swoim ftpie, nową domenę i podałem ją koledze, co by mu zrzucać pliki (taki sendspace, czy rapidshare).

Tylko, czy ja mogę jakoś zablokować dostęp do tej domeny na hasło? Nie chcę w html i javascriptt, bo to prawie żadne ograniczenia. A instalować jakiegoś CMSa, to nie wiem czy dobry pomysł.

 

 

.htaccessem na haslo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość. Sam mam DoA5:Ultimate na PS3 i muszę przyznać,że gierka jest bardzo dobra i spędziłem już z nią mnóstwo godzin.

Jest SF,MK teraz DoA brakuje już tylko Tekkena i Virtua Fightera na pc. Ale pewnie następny Tekken wyjdzie też na piece więc zostaje tylko modlić się,że Sega się ogarnie i wyda w końcu szóstego VFa.

Odnośnik do komentarza

Ogarnia ktoś może czy będzie Elite: Dangerous normalnie do kupienia po ludzkiej cenie poza sklepem z ich stronki ? 

Opcja 40 ojro + 15 dopłaty za upgrade do pudełkowego wydania budzi we mnie dość mieszane uczucia tym bardziej że chciałem sobie jeszcze ogarnąć do gierki jakiegoś Joya hotas ... A premiera już 16'go.

 

 

Kurna no ciśnienie na to mam już od paru miechów zapuścić sobie to i Solar Fields w tle ; /

 

Edit: Dobra już wuj nie mogłem sie przemóc i wziąłem ze strony.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie jest to może "problem hardware" a bardziej taka pierdółka, więc zapytam tutaj:

 

Ktoś wie jakiego programu trza by użyć by mieć w grach takie proste i przejrzyste dane jak ma TB w poniższym vidsie w prawym górnym rogu? Bez ALt+Tabowania do WIndowsa by patrzeć na MSI Afterburner etc. Niby TB wspomina, że to JEST MSI Afterburner, ale jakoś jestem za głupi by wykombinować jak to zrobił ;p




Chodzi o GPU, CPU i RAM usage. Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

NightCry zapowiada się spoko. Jak ostatni raz się patrzyłem to wiele im brakowało do sfinansowania projektu ale widzę,że jednak coś się ruszyło i udało im się zebrać podstawową kwotę.

 

Co się tyczy Homeworld to cieszy fakt,że jest to remaster z prawdziwego zdarzenia, a nie łatwy skok na kasę przy jak najmniejszym nakładzie prac. A Cataclysm pewnie też odnowią,pewnie to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

cities skylines to takie sim city zrobione dobrze czy blefuja?

Na chwile obecna wyglada,ze gra nie ma wiekszych problemow. Na YT masz sporo gameplayow.

 

Polecam Skye Storme

https://www.youtube.com/channel/UCH8Eirtdko5wjPmuOp6wb_Q

Lub Quill18

https://www.youtube.com/user/quill18

 

Masz tez temat o Cities skylines na forum:

http://www.psxextreme.info/topic/109565-cities-skylines/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...