Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Jarema napisał:

Krótka piłka. Rtx 3080 czy Radeon 6800xt? Do i9 9900k. Czy poczekać na 3080Ti? Siedzę na 2080Ti.

Ja bym poczekał na 3080ti. Mam taki sam setup i zasadniczo czekam na testy cyberpunk czy da radę ograć w sensownej jakości. 3080 czy 6800 xt to i tak nie kupisz bez przepłacenia. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Widget said:

Na pewno nie wykorzystam całego potencjału bo procesor i-5 6600K

 

ojj tam ojj tam, do grania nie trzeba mieć 10900K żeby moc wykorzystać moc karty graficznej, różnica w grach naprawdę jest minimalna co do cpu z dużo wyższych polek
jedynie najbardziej odczuwalna w 1080p (a tam wtedy i tak takie wysokie fps ze...gołym okiem nie od wyczuwalna)

gratuluje karty, czekam na pierwsze wrażenie i jakieś piękne screeny

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Kurde ładnie się ceny pozmieniały, a jak widziałem za 2300 zł 3070 na pepperze to mi jednak było szkoda. Teraz widzę ,że na powrót cen katalogowych będę czekał pewnie do stycznia/lutego. 

Pierwsze preordery na 3080 tuf to był poziom 3300. Teraz kupienie jakiejkolwiek karty z tym gpu poniżej 4k to cud. Pewnie swoje dokłada wysoki kurs €

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, oFi said:

Ja wczoraj odebrałem Palit GTX 1660 Super GP po zaleceniach forumkowych i zamierzam się cudownie bawić w fullhd :popcorn:

 

miałem 1660 Ti (zanim upgrade zrobiony został do 3000 serii) świetne karty do 1080p, jesli ktos gra gierki typu cs albo wow a nie patrzy tylko na texturki i bajery (RTX) to sadze ze nie ma lepszej serii kart do budget builda, oczywiście można celować w 2060 ale to już prawie podwójne koszta

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra nie wiedziałem czego zrobić screena to walnąłem takie coś. Death Stranding na QHD i full detalach trzyma max co może mój monitor wyświetlić czyli 75 Hz, kolejne są The Division 2 i Doom Eternal, jest dobrze. Screeny tego nie oddają, trzeba to widzieć w ruchu.

 

F7C0E89F70C1CCE35155ACEFA0C9A2BC5B7ECC36

 

W dywizji trochę mniej płynnie, ale tutaj też dałem wszystko na maxa i zapewne już procesor zaniemógł. I tak zajebiście.
image.thumb.png.a292b295f622c2d93e018ef1ab776509.png
 

Edytowane przez Widget
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No szkoda ale i tak bym nie kupił karty od AMD przez brak DLSS czy równie dobrego wsparcia w RT jak zieloni. 

 

@Widget Będzie testowane na Cyberpunk 2077?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...