Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Taka trylogia na półce obok książkowej sagi z jednego wydania :obama: Ja mam wszystkie w cyfrze ale i tak nie kupie bo nie kolekcjonuje, ciekawi mnie tylko czy ta edycja zyska z czasem na wartości. Wydanie tylko na Polskę i do tego podobno limitowane.

 

Gdzies preorder da sie zrobic juz?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co te EA odpi.e.rdala?

 

 

 

 

Zmieniliśmy hasło do Twojego Konta EA. Wiemy, że to niedogodność, ale mamy nadzieję, że rozumiesz nasze starania o zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. 

Co się stało?
Po wykryciu potencjalnie podejrzanej aktywności związanej z Twoim Kontem EA, zmieniliśmy hasło, aby chronić Twoje dane osobowe. W tej chwili nie mamy podstaw, by sądzić, że aktywność ta jest wynikiem nieupoważnionego dostępu do baz danych EA. Naszym zdaniem może ona być związana z phishingiem, stosowaniem słabego hasła, logowaniem się z połączenia współdzielonego lub korzystaniem z tego samego hasła na różnych stronach internetowych.

 

Bo zacząłem na webappa wchodzić z komórki i przeglądarki, ustawiłem na takie samo jakie było xD

Odnośnik do komentarza

Wysyp recek nowych procków Intela. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak udanej i szybkiej odpowiedzi na Ryzeny. Wreszcie coś się ruszyło w segmencie procesorów. Przyszły rok może być równie ciekawy jak proces technologiczny zleci w dół. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. W przeciągu 2 lat mam zamiar wymienić procesor+płytę+ramy.

 

Jedyny jak na ten moment minus to nowy proc = nowa płyta, ale to akurat u Intela standard, szkoda tylko że nadal nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

u mnie wymiana proca i tak by wiązała się z wymianą płyty bo mam jeszcze na ddr3. Też czeka mnie wymiana w następnym roku i liczę na ładną wojnę cenową bo ostatnie lata intel nic nie musiał bo wygrywał. 

 

O, dobrze, że piszecie koledzy, bo już jakiś czas noszę się z kupnem nowego procka to może warto dozbierać trochę więcej i jakieś konkrety kupić niedługo.

Odnośnik do komentarza

No trochę się tego spodziewałem xd.

 

Nie no, czekać to ja będę ale może do premiery nowych procków i płyt skoro niby mają być niedługo, ale nie na jeszcze kolejną generację. Jak na razie to chyba będzie 4 czy 5 lat jak mam obecny, więc tak czy siak jeden pies czy płyta będzie kompatybilna czy nie przy moim tempie upgrade'owania. Do czasu jak znowu będę chciał coś zmieniać i tak będzie kilka nowych gniazd czy co tam się zmienia.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No to że wymiana procka za każdym razem równa się wymianie płyty a czasem i ramu (jak płyty obsługują nowszy standard) to grzech. Dobrze że amd teraz chce inaczej czyms takim może mnie przekonają do siebie chociaż nigdy nie miałem nic amd. Zawsze intel -nvidia combo

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...