Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos przespal to przypominam, ze od wczoraj w sklepie Play dostepny jest Real Racing 3.

 

Sciagnalem wczoraj i zagralem kilka wyscigow - graficznie prezentuje sie bardzo ladnie - zarowno modele samochodow jak i otoczenie robia niesamowite wrazenie - az dziw bierze, ze gra na smartfona moze az tak dobrze wygladac. Samochody wygladaja o wiele, wiele lepiej niz kanciaste, plaskie i pozbawione modele standard z Gran Turismo 5. PS Vita moze tylko pozazdroscic takich gier smartfonom, tym bardziej, ze tutaj mozna pograc za darmo.


Gram na Samsungu Galaxy S3, wiec tutaj gra wyglada na prawde dobrze, chodzi plynnie - tylko podczas prezentacji statrujacych samochodow przed wyscigiem, gdy jest ich wiecej na ekranie (6 lub 8 ) animacja troche zwalnia. Dodam, ze gra jest niezwykle bateriozerna i wystarczy kilka minut grania zeby bateria spadla o dobrych kilka procent, wiec w terenie za duzo nie pogramy.

 

Real Racing 3 jest darmowe, ale jak to darmowe gry (tym bardziej od EA) zawiera mikroplatnosci jednak za darmo mozna normalnie pograc. Z tego co wiem to placi sie m.in za przyspieszenie czasu naprawy samochodu, zmiany czesci, bez placenia trzeba po prostu swoje odczekac. Wolalbym zeby pelna wersja bez jakichkolwiek platnosci kosztowala po prostu okolo 89Centow tak jak np. Asphalt 7 - swoja droga rowniez polecam, bardzo fajne wyscigi arcade.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row&feature=nav_result#?t=W10.

Edytowane przez saptis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby ktos przespal to przypominam, ze od wczoraj w sklepie Play dostepny jest Real Racing 3.

 

Sciagnalem wczoraj i zagralem kilka wyscigow - graficznie prezentuje sie bardzo ladnie - zarowno modele samochodow jak i otoczenie robia niesamowite wrazenie - az dziw bierze, ze gra na smartfona moze az tak dobrze wygladac. Samochody wygladaja o wiele, wiele lepiej niz kanciaste, plaskie i pozbawione modele standard z Gran Turismo 5. PS Vita moze tylko pozazdroscic takich gier smartfonom, tym bardziej, ze tutaj mozna pograc za darmo.

 

Gram na Samsungu Galaxy S3, wiec tutaj gra wyglada na prawde dobrze, chodzi plynnie - tylko podczas prezentacji statrujacych samochodow przed wyscigiem, gdy jest ich wiecej na ekranie (6 lub 8 ) animacja troche zwalnia. Dodam, ze gra jest niezwykle bateriozerna i wystarczy kilka minut grania zeby bateria spadla o dobrych kilka procent, wiec w terenie za duzo nie pogramy.

 

Real Racing 3 jest darmowe, ale jak to darmowe gry (tym bardziej od EA) zawiera mikroplatnosci jednak za darmo mozna normalnie pograc. Z tego co wiem to placi sie m.in za przyspieszenie czasu naprawy samochodu, zmiany czesci, bez placenia trzeba po prostu swoje odczekac. Wolalbym zeby pelna wersja bez jakichkolwiek platnosci kosztowala po prostu okolo 89Centow tak jak np. Asphalt 7 - swoja droga rowniez polecam, bardzo fajne wyscigi arcade.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row&feature=nav_result#?t=W10.

Jak mam płacić za resztę to dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Wywalilem Real Racing z hukiem. To juz nie sa mikroplatnosci tylko robienie z ludzi albo dziadow co czekaja po pol godziny, az im sie e-fura naprawi, albo frajerow, ktorzy bula za elementarne funkcje. W ktoryms komentarzu na google play ktos dobrze opisal ile sumarycznie trzeba wywalic pieniedzy, zeby grac jak czlowiek.

 

 

Ze swojej strony polecam Wipeout

 

 

wpadlem na to szukajac odpowiedmika wipeouta 2097 z psx. Poki co gra sie fajnie, grafika jest mila dla oka i sterowanie dosyc intuicyjne.

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktos przespal to przypominam, ze od wczoraj w sklepie Play dostepny jest Real Racing 3.

 

Sciagnalem wczoraj i zagralem kilka wyscigow - graficznie prezentuje sie bardzo ladnie - zarowno modele samochodow jak i otoczenie robia niesamowite wrazenie - az dziw bierze, ze gra na smartfona moze az tak dobrze wygladac. Samochody wygladaja o wiele, wiele lepiej niz kanciaste, plaskie i pozbawione modele standard z Gran Turismo 5. PS Vita moze tylko pozazdroscic takich gier smartfonom, tym bardziej, ze tutaj mozna pograc za darmo.

 

Gram na Samsungu Galaxy S3, wiec tutaj gra wyglada na prawde dobrze, chodzi plynnie - tylko podczas prezentacji statrujacych samochodow przed wyscigiem, gdy jest ich wiecej na ekranie (6 lub 8 ) animacja troche zwalnia. Dodam, ze gra jest niezwykle bateriozerna i wystarczy kilka minut grania zeby bateria spadla o dobrych kilka procent, wiec w terenie za duzo nie pogramy.

 

Real Racing 3 jest darmowe, ale jak to darmowe gry (tym bardziej od EA) zawiera mikroplatnosci jednak za darmo mozna normalnie pograc. Z tego co wiem to placi sie m.in za przyspieszenie czasu naprawy samochodu, zmiany czesci, bez placenia trzeba po prostu swoje odczekac. Wolalbym zeby pelna wersja bez jakichkolwiek platnosci kosztowala po prostu okolo 89Centow tak jak np. Asphalt 7 - swoja droga rowniez polecam, bardzo fajne wyscigi arcade.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row&feature=nav_result#?t=W10.

 

Asphalt 7 był praktycznie identyczny, te 3 zł to tylko wstęp do płatności. Niech wypier,dalają z takimi grami.

Odnośnik do komentarza

Ja głównie jadę na firefoxie chociaż bez bugów nie jest raczej. No i jest jakaś przeglądarka na samsungach, jej obsługa i opcje wyglądają nieco inaczej niż chrome ale ponoć sam silnik odpowiednialny za rendering jest w z chrome'a (to w końcu Google). Mam poinstalowane wszystkie jakie są bo czasem coś na którejś się nie otwiera albo ma błedy i wtedy alternatywa jest zawsze cenna. Jako podstawowej używam FF mimo że na PC używam od jakiegoś czasu Chrome'a bo lepiej sobie radzi z moim otwieraniem 200 stron ;-) FF siedzi jako 1 proces i zamula jak za dużo otwierze, Chrome się dzieli jakoś i działa u mnie sporo szybciej (i7 4-rdzenie fizyczne, 8gb ramu). Ale co ja tu pitole o PC ;-)

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś nie odwiedzał, to tutaj co tydzień pojawia się krótka lista gier i aplikacji polecanych na Andka: http://android.com.pl/artykuly/10159-weekendowa-porcja-gier-i-aplikacji-3-03-2013/

 

A z mojej strony mogę polecić grę New Star Soccer (bodajże 2$ w sklepie). To taki ubogi menadżer jednej gwiazdy piłkarskiej (czyli nie całego zespołu). Zaczyna się od prostego kreatora (narodowość, kolor skóry), a potem musimy dobrze grać (mocno uproszczone fragmenty gry, ale wymagające refleksu i zręczności), podpisywać nowe kontrakty, inwestować w nowe korki, kupować prywatne wyspy, umawiać się z dziewczyną, dbać o formę, dbać o dobre stosunki z kibicami itd.

Pomimo znacznego uproszczenia całego systemu gra się bardzo przyjemnie i występuje syndrom "jeszcze jednego meczu". Do tego gra jest również w j. polskim.

 

Jakby ktoś chciał przetestować przed zakupem to jest dostępna wersja we flashu, ale znacznie przyjemniej gra się na ekranie smartfona.

http://www.joemonster.org/gry/43126/New_Star_Soccer

Odnośnik do komentarza

Ja jade ostro z Vice City. Sterowanie dobre - to juz wiecie. Grafika daje rade na maks detalach, doczytywania wlasciwie nie wystepuja, chyba, ze na mostach laczacych miasta, tekstury doczytuja sie na akceptowalnym poziomie. Trudnosc sprawia cholerne autocelowanie chocby z MACa - mozna bylo to lepiej rozwiazac, gdy jest wiecej przeciwnikow latwo o szybka smierc. Na cale szczescie jest mozliwosc powtorzenia misji od razu po wtopie. Na ulicy malo sie dzieje, krecilem sie troche po okolicy i brak interakcji przechodniow miedzy soba. Widac i czuc, ze to nieco zubozale GTA:VC z wiekszych konsol IMO ale wszystko dobrze sie komponuje. Polecam jak cholera! :D

Odnośnik do komentarza

Czasem korzystam z zestawień android.com.pl. Znalazłem tam grę logiczną 7x7, przesuwamy kafelki tak by ułożyć przynajmniej 4 w jednej linii, po każdy ruchu losowo pojawia się kilka następnych.7x7-2.png

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.kiip.skeemo

Gra darmowa.

 

EDIT

Cytowanie na tym forum to jakaś droga przez mękę.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Automapa. Jak ktos duzo jezdzi to warto rozwazyc zakup IMO. Polaczenie z netem potrzebne do pobrania map itd. do nawigowania starcza GPS. Jak to wypada w praktyce? Chwile zajmuje zanim zlapie zasieg, poza tym potrafi sie zgubic ale nie dzieje sie to znowu nagminnie. Jako pelnoprawna nawigacja sprawuje sie b. dobrze, polecam zaopatrzyc sie w dobra ladowarke do auta - rzecz nierozlaczna z telefonem, w wypadku i9300 powinni ja gratis dolaczac.

Odnośnik do komentarza

Automapa. Jak ktos duzo jezdzi to warto rozwazyc zakup IMO. Polaczenie z netem potrzebne do pobrania map itd. do nawigowania starcza GPS. Jak to wypada w praktyce? Chwile zajmuje zanim zlapie zasieg, poza tym potrafi sie zgubic ale nie dzieje sie to znowu nagminnie. Jako pelnoprawna nawigacja sprawuje sie b. dobrze, polecam zaopatrzyc sie w dobra ladowarke do auta - rzecz nierozlaczna z telefonem, w wypadku i9300 powinni ja gratis dolaczac.

 

ja dostałem  plus między innymi takie coś na baterię paluszka , dobra rzecz tylko wygląda jak idź pan w chvj :P

Odnośnik do komentarza

Wcześniej miałem Androida 2.1 teraz śmigam na czwórce. Jako przeglądarki używałem wtedy Opery, pojawiło się przez ten czas coś lepszego oprócz systemowego Chrome?

 

Opera Beta? Nie wiem, czy słyszałeś, ale przechodzą na WebKita (czy jak tam ten silnik Chrome'a nazywał) i ostatnio wypuścili betę tego. Jeszcze nie sprawdzałem, bo ostatnio mało siedzę w necie na telefonie/tablecie...

Odnośnik do komentarza

Firefox dobrze śmiga, dodatkowo przerzuciłem sobie zakładki dzięki sync. Tylko, że mało stabilny jest. Chrome też spoko, może kiedyś betę Opery wypróbuję.

 

Opere ja mam non stop od czasow HTC jeszcze i nie mialem z nia zadnych wiekszych problemow. Dziala plynnie, fajny i intuicyjny interfejs. Czego chciec wiecej?

Odnośnik do komentarza

Kto zna sznury pod konkretne tematy z innych for z themesami na I9300 do wgrywania przez recovery a nie na jakies go launchery itp. Takie gotowe paczki co mozna sciagnac chocby z poziomu Omega Files ale tam jest maly wybor. Bede wdzieczny. :)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...