Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. A jak ci chodzi przy OpenGL? Czy grasz na software tylko? Bo ja wrzuciłem na Acera A1-810, niby quad itp ale Parasite Eve chodzi na OpenGL słabo. Tnie. Na sofcie chodzi bardzo fajnie tylko brzydziej wygląda. Jedyna rzecz która mnie denerwuje to to, że nie można zrobić Save'a np na rendererze OpenGL i załadować go na Softwarze, emulator nie pozwala :-(

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. A jak ci chodzi przy OpenGL? Czy grasz na software tylko? Bo ja wrzuciłem na Acera A1-810, niby quad itp ale Parasite Eve chodzi na OpenGL słabo. Tnie. Na sofcie chodzi bardzo fajnie tylko brzydziej wygląda. Jedyna rzecz która mnie denerwuje to to, że nie można zrobić Save'a np na rendererze OpenGL i załadować go na Softwarze, emulator nie pozwala :-(

at

Mi na omedze i siyah nie bylo sytuacji, zeby cos nie chodzilo. ;] Innym ludziom ciely gry itd., nigdy sie nie spotkalem raczej. Mi na opengl wszystko smiga bez zajakniecia, Crash Bandicoot 3 rozwala z tym modem, grafika normalnie cudenko. :) Z saveami to chore, ze nie mozna ale co zrobic. A jak jakas gra tnie to najczesciej wina starych ISO. Te gry maja troche lat, choc sprawdzilem mgsa i na opengl tna filmy i lipa jest. Trzeba czekac na rozwoj emu ;>

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogarnijcie koniecznie z marketu can knockdown, walimy pilkami do puszek, kolejne poziomy potrafia zagotowac czlowieka jak chce osiagnac szybciocha, hehe. Dobra grafioza, fizyka potrafi pozytywnie zaskoczyc no i nie ukrywam - bardzo fajnie sie w to gra na kiblu. :)

Odnośnik do komentarza

!!!

6 godzin dziś grałem (właśnie zrobiłem chwilę przerwy). Co za kosa.

 

Polecam też Talisman:Prologue - czyli androidową wersję Magii i Miecza oraz Triple Town (jedyny minus to mikropłatności)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...