Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Noozy Player. Fajna rzecz - Ktoś zmodował ZPlayera i dodał jakieś tam polepszacze dźwięku. Nawet na moim słabawym Galaxy Mini 2 brzmi to in plus, a nie instalowałem osobnego, bardziej zaawansowanego polepszacza (bo wymaga 4.0+).

Wcześniej był Neutron, ale miał koszmarny interfejs i mocno obciążał zarówno procesor, jak i baterię.

Tu interfejs jest zerżnięty z Windows Phone (ZPlayer -> Zune Player) i nawet na budżetowcu chodzi dobrze. Baterii nie sprawdzałem. Całkiem spoko.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam do TV podłączyć Raspberry Pi, wrzucić na nim np OpenElec czyli linuxa z XBMC i możecie odbierać na tym KAŻDE media, później XBMC na telefonie, na tablecie, na laptopie, jakiś udział (dysk) sieciowy albo udostępniony katalog z Windowsa/Linuxa i macie streaming jak się patrzy z obsługa chyba wszystkiego co jest na rynku. Mam tak w domu i jest świetnie. Raspberry Pi ze wszystkich wychodzi ze 300 zł i nawet łapie instrukcje z pilota od naszego TV (jeśli działa specjalny zestaw instrukcji CEC ale... 90% tv po 2009 to ma, na pilocie są przyciski oznaczone jako PLAY, STOP, PAUZA, na górze albo na dole pilota).

 

Naprawdę, to jest najlepsza opcja, można ogladać filmy z rarów (chodzi jakieś 90%), można dogrywać napisy (SRT, TXT, polski język, kolory w napisach) no i jest stabilnie i akceleracją sprzętową na wiele platform.

 

Jeśli macie dzieciaki z własnym TV czy żona lubi oglądać coś w sypialni to lepszej opcji chyba nie ma :-) Udostępniacie im bajki czy inne wynalazki i macie czas na małe co nieco ;-)

Odnośnik do komentarza

Niedawno pojawila sie druga czesc znanej androidowym graczom grierki Temple run.

W Temple Run 2 jest znacznie lepsza grafika i nowe przeszkody, poki co nie gralem zbyt wiele, ale zauwazylem, ze trzeba dosyc mocno wychylac smartfona zeby przesunac sie na boki, a w opcjach nie ma do tego zadnych ustawien - mam nadzieje, ze niebawem dodadza bo w jedynce jest opcja czulosci wychylenia.

 

https://play.google....v_result#?t=W10.

 

Poza tym jakis czas temu pojawil sie Pitfall od Activision, ktory jest gra bardzo podobna do Temple Run.

Sam gameplay jak w Temple run, do tego dochodzi eliminacja przeciwnikow biczem i z tego co widzialem na screenach jazda na motorze (jeszcze nie mialem). Graficznie prezentuje sie calkiem ladnie - podobaja mi sie zmiany ujecia kamery.

 

https://play.google....av_result&hl=pl

 

W Temple Run 2 gramy trzymajac smartfona pionowo, natomiast w Pitfall poziomo.

Obydwie gry sa darmowe, idealnie nadaja sie na krotkie rozgrywki - polecam !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

testuje wlasnie swifta z komóry. Brak podpowiedzi, flowa, automatycznej spacji. to wina triala czy tak mi to dziala w operze mobile? Plus pisze sie mega wolno, straszne opóźnienia. Pisanie smsow działa ok. Ktoś mi wytlumaczy o co chodzi?

 

 

edit: Ok, na razie ustaliłem, że problem występuje tylko na tym forum. Jak piszę w innych miejscach, np. komentarz na wp to śmiga normalnie.

Edytowane przez Manor
Odnośnik do komentarza

Ktos tu gral w vice city na padzie? Mi nie dziala odwrocenie osi Y w prawej galce i jak do licha precyzyjnie celowac? Mam tylko opcje autocelowania i jest slaba.

 

A ogolnie konwersja doskonala, po GTA 3, ktorego nie ukonczylem na andku przez zwiechy i czeste bugi w grze nie wierzylem, ze bedzie tak dobrze technicznie.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ja podpinałem ale oryginalnego DS3 i Sixaxisa bo mam oba. Podróbki podobno sprawiają spore problemy więc chyba lepiej nie ryzykować bo będziesz miał niedziałającego i kupisz oryginał żeby chodził później ;-) Opis jest dość prosty - telefon musi mieć roota, ściągasz aplikację do sprawdzania kompatybilności która wypluje ci że na twoim urządzeniu będzie program działał. Później trzeba tylko kupić program oraz podpiąć pada (sparować). Najłatwiej to zrobić przez program do PC (do ściągnięcia ze strony autora programu). Pozwala on ustawić na padzie adres urządzenia, z którym jest sparowany (czyli mac adres interfejsu bluetooth z twojego telefonu, odpowiedni adres poda ci program po włączeniu) i to tyle, jeśli chodzi o sparowanie obu urządzeń.

 

Potem jeszcze dogrywa się profile dla odpowiednich gier bo każda ma inne sterowanie, wymaga to znajomości angielskiego w sumie. Jest to dość proste, jest kupa gotowych profili do lepszych gier w tym w zasadzie wszystkie lepsze produkcje gameloftu: Batman, Nova każda i inne gierki. Działa to bardzo dobrze. Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hahaha, właśnie sam oglądam tego GameKlipa. Fajna rzecz. nVidia i jej nowy twór może się schować :-) Kontroler działa naprawdę super, grałem w kilka gier. Często dobrym pomysłem jest wyłączenie wspomagania sterowania bo kontroler jest w miarę dokładny. 

 

Tego GameKlipa można w Polsce gdzieś dorwać czy trzeba ściągać z zagranicy? Nie, żeby to był straszny problem, po prostu dłużej idzie przesyłka ;-)

Odnośnik do komentarza

My zamiawialiśmy z USA, choć może od tego czasu ktoś to sprowadził do naszego pięknego kraju i rozprowadza lokalnie. Od razu ostrzegam, że koszty wysyłki mogą wyjść większe niż sam gameklip, bo choć istnieje opcja za kilka dolców, to nie dość, że długo to trwa, to jeszcze zginęło nam po drodze :/. Na szczęście dostaliśmy drugą parę, ale musieliśmy dopłacić do najdroższej, śledzonej opcji. Plusem jest to, że w niecałe dwa tygodnie było to pod drzwiami ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...