Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie koncze czwarta czesc serii inotia - assassin of berkel. lvl 91 black knight 2h lanca + 2 skoxane rangery. pewnie za chwile koniec gry, a szkoda bo fabula (pomimo slabego zroznicowania w potworach i strasznie prostolinijnego "idz tam, zbierz tamto i zabij to") calkiem ciekawa, jak na mobile gre. polecam strasznie, gra wciaga i czasem zarzuci fajnym tekstem. :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w sklepie Play zauwazylem, ze Doodle Jump mozna pobrac za darmo, niestety poki co dostepny jest tylko jeden skin, ale pisza, ze niebawem beda dostepne inne:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lima.doodlejump&feature=top-free

Poza tym przegladajac gry natrafilem jeszcze na Cut The Rope Full Free:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeptolab.ctr.ads&feature=apps_topselling_free#?t=W10.
 

Polecam, obydwa tytuly idalnie nadaja sie na szybka rozgrywke !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.diskusage&hl=pl

 

Świetna aplikacja do obrazowania zawartości karty pamięci. Jeśli chcecie zrobić porządki/szybko przejrzeć, co Wam zajmuje miejsce, to chyba nie ma lepszego narzędzia, serio.

Odnośnik do komentarza

Hungry shark evolution udowadnia mi, ze kobiety znaja sie na grach. Chociaz moja sama malo gra tak widzac jak napieram rekinem stwierdzila, ze jestem starym, siwym glupolem. Szybko zakupilem rekinowi czapke z daszkiem i zbieram na sonar. :D Niesamowicie pozytywna produkcja, polecam wam jak cholera. Zycie rekina nie jest latwe. :)

Odnośnik do komentarza

Hungry shark evolution udowadnia mi, ze kobiety znaja sie na grach. Chociaz moja sama malo gra tak widzac jak napieram rekinem stwierdzila, ze jestem starym, siwym glupolem. Szybko zakupilem rekinowi czapke z daszkiem i zbieram na sonar. :D Niesamowicie pozytywna produkcja, polecam wam jak cholera. Zycie rekina nie jest latwe. :)

Mega pozytywna produkcja :) I bez nachalnych mikropłatności. Moja dziołcha sama potrafi grać mase czasu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Manuganu - darmowa, nieskomplikowana gierka, w ktorej postac biegnie w bok, a zadaniem gracza jest skakanie, slizganie sie itp. Wyroznia sie bardzo kolorowa i ladna grafika 2.5D
 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Alper.Manuganu&feature=nav_result#?t=W10.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Smart Audiobook Player - nie mam siły opisywać zalety tego programu, Po prostu jest najlepszy, potrafi WSZYSTKO czego można chcieć od takiego softu (lekko cofa żeby się nie zgubić w treści, potrafi przyspieszyć i zwolnić odtwarzanie, ma poprawki działające na SGS3 i Note2, potrafi podbić głośność, szuka w kilka folderach, obsługuje słuchawki, zapamiętuje IDEALNIE pozycję, CUDO!)

 

Także polecam i polecam kupno wersji pro (która posiada kilka usprawnień, wersja free jest niemal idealna ale warto wesprzeć twórcę, koszt to 2 usd)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.alizandro.smartaudiobookplayer&hl=pl

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Polecam emulator konsolki Neo Geo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.explusalpha.NeoEmu&hl=pl

Tu jest za kasę, ale na Blackmarkecie jest wersja za darmo :)
Trza jedynie znaleźć odpowiedni BIOS pod Neo Geo (nie ten z Mame) i mamy wszystko full speed. Na moim leciwym Galaxy Gio (800Mhzów, wszystko chodzi full speed). Wiadomo, sterowanie ssie, ale odpalić Metal Sluga i wsłuchać się w te old skullowe dźwięki - bezcenne:).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Alternatywa dla Google Play to m.in. BlackMart Alpha. Kiedyś było jeszcze Getjar, wrzucali pełniaki na zasadzie tej co w "plusie" Czyli np. co środę jakiś jeden pełniak w pełni legalny ze wsparciem developera i update'ami. Ale coś pomieszali, jakieś zbieranie punktów wprowadzili i znalazłem alternatywę :).
PS. Root wymagany, ale z tego co widzę to i jest wersja bez roota. Dobrze, bo program skanuje nasze apki i wybiera aktualizację... fajnie np. że w Grave Defense doszły mi nowe plansze, ale... straciłem save'a :(. Używać z rozwagą.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

@up - zalezy co kto rozumie przez termin "warez".

 

Ogolnie nie uzywam blackmart alpha czy beta. Aktualizacje sa mowiac delikatnie nie na czasie, potrafia posypac cala aplikacje bo kombinowane sa zeby dzialaly bez placenia. Osobiscie nie polecam - to naprawde nie boli poczytac, doedukowac sie i ogarnac w miare zaufane strony gdzie jak juz sie bardzo chce mozna wyprobowac pelne wersje przed zakupem bez obaw, ze cos sie namiesza w telefonie. Zakladam, ze wiekszosc userow umie tutaj korzystac z dobrodziejstw google - tam rowniez odsylam!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jedynie "testowałem" grę, czekam na bardziej stabilną wersję, wtedy będzie można dokonać zakupu.

 

Na google play możesz jeszcze dorwać Aralon, grę twórców wspomnianego przez ciebie Ravensword, ale tej nie polecam. Niby całkiem ładna, ale mocno kuleje sztampowa fabuła, kiepski rozwój postaci i ogólnie cała mechanika walki.

 

Polecam jednak Dungeon Hunter 2, świetny H&S, dużo zbieractwa, możliwość gry w coopie. Sam przeszedłem to chyba 5 razy, wygląda jednak na to, że nie ma w sklepie google, ale na 100% jest w sklepie gameloftu.

 

Sprawdź też DeProfundis, jest za darmo, klon Diablo. Póki co znam ze słuchu, ale opinie są całkiem, całkiem.

 

Jak szukasz czegoś rozbudowanego możesz spróbować Avernum czy Avadon (jest demo), ale chyba ba telefonie nie ma jak w to grać ze względu na interfejs.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...