Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Battleship - klasyczna gra w "statki" tym razem wydaniu na smartfona. Swego czasu grywalem to w podstawowce - w wersji klasycznej nie na smartfonie, ale na kartce.

Zasady takie same, opcjonalnie sa jeszcze ciekawe opcje w postaci nalotu, obrony przeciwlotniczej i min. Mozna grac samemu przeciwko komputerowi, 2 graczy na jednym urzadzeniu, lub multiplayer przez Bluetooth.

Gra wyglada tak jak powinna - kartka w kratke i narysowane dlugopisem elementy.

 

Gra jest darmowa, polecam !

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.byril.battleship&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ieXJpbC5iYXR0bGVzaGlwIl0.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

ja od siebie polecam wg mnie świetne bitDungeon

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.bitDungeon&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImFpci5iaXREdW5nZW9uIl0.

 

Retro action rpg, grafika ala 8bit, fajny model rozgrywki, na "chopku" widać zmiany uzbrojenia, są nawet zestawy zbroi dodające statystyki, walka prościutka - po prostu przechodzimy przez wrogów i w tym czasie postać zadaje ciosy, bossowie, co level różne stwory. proste i wciąga jak cholera. Za 6 zeta polecam w ciemno.

 

Wiem, że jest masa tower defense - i na tabletkach najlepiej sięw nie gra. Co polecicie ciekawego?

 

Ode mnie - Tower n Trolls (TnT) - tylko ból, że to demo i po dojściu do 3 świata - 7 dolców trzeba zabólić

 

Tower Defense Lost Earth tyż dobre oraz Defense Zone HD bardzo dobre.

 

Szukam też klasycznych platformerów - z elementami logicznymi - polecam Alter Ego - całkiem fajne.

 

A jak ktoś lubi taktyczne gierki ala X-Com - to Hunters Episode One jest świetne tylko kurna na normalu trudne...

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Carmageddon niezle na Andku smiga ale ten model jazdy poprawic mozna bylo. Samochod wykazuje sie nadsterownoscia i latwo trace nad nim kontrole, albo jeszcze go nie wyczulem. :)

 

BTW. dziewczyna dorwala sie do Plants vs. Zombies, naprawde pozytywny tytul a design truposzy cieszy jak cholera.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...