Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest BARDZO FAJNA gierka :-)

 

Natomiast na polecam PowerAmp - niestety płatna full po ok 13 zł ale naprawdę, wkurzony na playery firmowe oraz czyste Apollo stwierdziłem, że ten jest najlepszy. Nie dzieli mi albumów na kilka playlist (widocznie coś mam źle opsiane w MP3) co robił nagminnie player Samsunga i Apollo. Reaguje na słuchawki od razu (Samsungowy potrafił nie reagować W OGÓLE) i ma opcję na zmianę bufora jeśli zacina się dzwięk (zacinał mi się na stockowym Samsungowym playerze). Dodatkowo, wyszukuje okładeczkie 2 kliknięciami i naprawdę RZONDZI ;-)

 

http://powerampapp.com/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&feature=more_from_developer

Odnośnik do komentarza

A to jest BARDZO FAJNA gierka :-)

 

Natomiast na polecam PowerAmp - niestety płatna full po ok 13 zł ale naprawdę, wkurzony na playery firmowe oraz czyste Apollo stwierdziłem, że ten jest najlepszy. Nie dzieli mi albumów na kilka playlist (widocznie coś mam źle opsiane w MP3) co robił nagminnie player Samsunga i Apollo. Reaguje na słuchawki od razu (Samsungowy potrafił nie reagować W OGÓLE) i ma opcję na zmianę bufora jeśli zacina się dzwięk (zacinał mi się na stockowym Samsungowym playerze). Dodatkowo, wyszukuje okładeczkie 2 kliknięciami i naprawdę RZONDZI ;-)

Jak chcesz jeszcze posprawdzać, to polecam PlayerPro i Noozy. Tego drugiego wywalili z Google Play, bo to modyfikacja Zplayera (krotko: autor Noozy miał dostęp do kodu źródłowego Zplayera i coś opacznie zrozumiał, że ten odtwarzacz jest martwy. Jak okazało się że nie, sam usunął swój twór z GP) - jest trochę zabugowany (z drugiej strony, mam tylko Mini 2, może na lepszych telefonach nie ma problemów), ale ma ŚWIETNE polepszacze dźwięku, jeśli nie masz nic przeciwko takim sztuczkom...

Odnośnik do komentarza

Kurde, zawsze jak coś pochwalę to zaraz się psuje ;-) Dziś własnie PowerAmp po wybudzeni stracił listę ostatnio odtwarzaną i w ogóle zgubił całą muzę, musiałem skanować muzę jeszcze raz. No i... nie wiem czy to normalne ale jak odtwarzałem wcześniej muzykę w innym playerze to jak był telefon to miałem normalny dzwonek w słuchawkach a teraz... nagle inny... WTF?

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad nowym telefonem, mam teraz n97 i mysle ze czas na zmiane.

trzy modele wchodza w gre:

-htc one

-samsung galaxy s4

-sony xperia z

 

w tej chwili nie wiem na ktory sie zdecydowac, ktos doradzi?

Nie rozumiem po co placic za telefon tyle hajsu, kupilbym cos z "poprzedniej generacji", zaoszczedzil z 1000 zl i uzywal jeszcze ze 2 lata z powodzeniem. Jak kto woli. A co konkretnie kupic to nie wiem, tu zalezy ktory ci sie wizualnie podoba i czy cie cyferki w benchmarkach kreca. Ja mam s3 i jestem 100% zadowolony majac androida 4.1.2 - jest juz nowszy, zbedny mi zupelnie, wszystko co nowe dziala tip top bez zajakniecia.

 

EDYTA - kto lubi erpegi powinien sie ravensword 2 zainteresowac, serio. Pogralem dzis nieco i musze to mocniej ograc.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Od siebie polecam:

 

Elements Battle - bardzo fajny klon Puzzle Questa - nie wiem jak będzie dalej - czy bez inwestowania w mikropłatności będzie się dało grać - na razie jest w pytę.

 

Radiant Defense - jeden z najlepszych Tower Defensów - trudny i bez wykupienia pakietów z broniami - nie ma chuchu,  żeby skończyć. Ale warto i zainwestuje - genialne dialogi i fajowa grafa.

 

Dark Avenger - włączyłem na chwilę - i wygląda na bdb klon Diablo. Zobaczymy jak będzie dłużej.

 

Strikefleet Omega - taki Homeworld plus obrona kosmicznych fregat - wygląda świetnie - po Elements Battle biorę się za to.

 

A ten Star Command to wyszedł już? Bo nigdzie tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad nowym telefonem, mam teraz n97 i mysle ze czas na zmiane.

trzy modele wchodza w gre:

-htc one

-samsung galaxy s4

-sony xperia z

 

w tej chwili nie wiem na ktory sie zdecydowac, ktos doradzi?

 

z tej czwórki to na pewno HTC One

 

Xperia Z jest po prostu meh

SGS4 ma podobno kupę błędów i w ogóle słabo się Samsungowi udał

 

ale serio chcesz koniecznie najnowszą generację? SGS3 daje rady że hej, bardzo udany sprzęcior. Note II to samo, HTC One X+ też fajny jeśli nie musisz mieć koniecznie najnowszego Sense

Odnośnik do komentarza

raven_raven ostatni raz wymienialem telefon prawie cztery lata temu, teraz chce jakis wypas przy ktorym znowu troche czasu zostane.

w sobote mialem te telefony w lapie i najbardziej spodobal mi sie ONE, poszperalem tez troche w sieci i znalazlem Developer Edition 64gb (narazie only USA), dodatkowo kraza ploty ze moze wyjdzie wersja z czystym andkiem.

Odnośnik do komentarza

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rayark.Cytus.full

 

Jak ktoś ma tableta, to może obadać - gra muzyczna F2P (reklamy/"cooldown" i chyba DLC). Trochę w stylu Elite Beat Agents (tak mi się zdaje, nie grałem)/Osu! i w pewnym sensie Lumines (z góry na dół lata "fala" aktywująca nutki).

Osobiście nie przepadam za "smyranymi" grami muzycznymi (czy w sumie ogólnie takimi, które nie przypominają klasyków z Bemani), ale pojedyncze kawałki raz na jakiś czas można pograć. Jak ktoś takie rzeczy lubi, to widzę że ludziom się podoba...

Odnośnik do komentarza

Root potrzebny. Wlaczasz aplikacje, zaznaczasz co chcesz przeniesc i apka przenosi konkretne foldery do sd/android/data albo do obb jesli mowa o grach. Fajnie ta krowe blisko 3 gb nova3 wywalic na externalsd. Karte mam slaba 16 gb kingstona pewnie jeszcze podrabianego ale wszystko plynnie dziala.

 

Ps. Roota i statusu modyfikowany pod ewentualna gwarancje nie jest trudno sie pozbyc a poza tym status superusera powinien miec kazdy w momencie zakupu urzadzenia z androidem.

 

Jedyny minus - pezeniesionej w ten sposob gry nie odpalisz z ikonki w menu, tylko przez gl to sd.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. I problemu podnoszone przez jakichś tam fanatyków że karty sd nie wykorzystamy do softu znika ;-) SGS4 16gb + karta 64gb i WSZYSTKO może być na karcie.

 

Albo... są jeszcze skrypty, jak mamy roota że zmieniaja partycje sdcard (czyli w nowych telefonach tą, która jest wbudowana w tel) z extSd czyli zewnętrzną kartą. I wtedy mamy przy karcie SD wdziane 64gb przez system BEZ gl2sd i też jest za(pipi)iście. Jedyny minus jest dla zmieniaczy romów, bo po wgrywaniu nowego trzeba pamiętać o zmianie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...