Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj kupiłem za 20 zyli  w sklepie takie cuś

fold.jpg

fuksem akurat telefon idealnie wchodzi, pobawiłem się 2 gierkami , dinozaury i wesołe miasteczko, i trzeba przyznać ze robi to niezła robote, to moje pierwsze spotkanie z takim ubogim oculusem ale robi to wrażenie.

Ta mozliwośc spojrzenia 360 stopni jest niesamowita, inny wymiar rozrywki.

 

Pozniej sciagnałem jakis aparat 3d w ktorym robi sie po orbicie zdjecie np. pokoju i mozna się po nim rozgladac z  tym kartonikiem, juz mam plan zrobienia fotki paru osób w pomieszczeniu z  odwróconymi twarzami przy scianie i puszczenia  komus tego w tym samym pokoju pozniej jak nikogo nie ma ;]

 

pozniej sprawdziłem jakąś bajke którą akurat miałem na dysku  w 3d, no i poza tym ze obraz w  tle jest mało wyraźny to jednak wrażenie z kina jest.

 

Znacie jakies fajne aplikacje gry które to wykorzystują?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja nie wiem, bawię się Oculusem przy inżynierce i o ile wrażenie jest niesamowite, tak po 10 minutach chce mi się rzygać xd

 

Warto odnotować, że mam do czynienia z pierwszym devkitem, nie z tym drugim, tam może jest coś lepiej, ale nie sądzę. Problemy pojawiają się wtedy, kiedy moja wirtualna postać się porusza, ale ja moim ciałem w rzeczywistości stoję. Mózg odbiera ruch, błędnik nie czuje nic = prosty przepis na chorobę lokomocyjną.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grzegorzflor.fourseasons

 

Zapraszam do zapoznania się. Gra autorstwa 3 osób z Wrocławia.

 

cbeead0e5620558da7dce7d1fb9de5ae.jpg

 

4 Seasons - logic of nature jest grą logiczną z elementami skłaniającymi gracza do głębokiej refleksji na temat egzystencji człowieka i zachowań natury. Została zaprojektowana z myślą o dojrzałych odbiorcach, w taki sposób, aby dostarczać rozrywki przy jednoczesnym umożliwieniu pełnego relaksu. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie na każdym poziomie logicznej zagadki prowadzącej do prawidłowych przemian pór roku w lesie. Całość przeplatana jest filozoficznym dialogiem pomiędzy dwoma duchami, kobietą i krukiem. Gra jest bardzo spokojna, oprawiona w piękną grafikę i uspokajającą muzykę, której celem jest wprowadzenie gracza w nastrój skupienia i zadumy. Jest to produkcja całkowicie darmowa, nie zawiera reklam ani mikropłatności niezbędnych do grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...