Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde, granie na tv to po co tablet? Nie kumam ;-)

Jara mnie emulacja starych gierek, jak i stare, dobre gierki, więc po prostu na jednym urządzeniu mam wszystko od Atari2600, po GameCube. :lapka:

Można grać na tablecie, ale można też podpiąć tablet pod tv i grać sobie w Contrę, siedząc na kanapie i gapiąc się w wielki tv.

Odnośnik do komentarza

No, streamować w ten sposób na tablet grę i potem dalej na monitor, bo pc stoi za daleko. Dobry powód żeby kupić shield.

 

Spoko, co kto lubi. Jak by nie było, do emu PC jest najlepszy. Emu GC chodzi płynnie na shield? Wątpię.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Streamować coś próbowałeś? Ja streamowałem z ps4 na Psvita z domu do pracy, po jednej stronie 100/10 a po drugiej światło 30/30 i nie było różowo, zwalnia, klatki gubi. Zastanawiam się czy świat jest gotowy na stream gier. Stream filmów nie wymaga odpowiedzi ale gry już tak. Jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nieśmiało spytam jakiej przeglądarki używacie. Naturalny wybór w postaci chroma ma jedną zasadniczą wadę w postaci chorego zużycia baterii. Już pies srau tą pamięciożerność, bo na telefonie z 2GB ramu nie ma żadnych problemów na tym tle, no ale jak kwadrans chromowania zjada jakieś 8-10% baterii to trochę niefajnie.

 

Zainstalowałem mobilnego firefoxa i operę, zwymiotowałem, po czym obie odinstalowałem. Obecnie trwają spusty nad UC Browserem, ściągnąłem i choć szybkość oraz płynność porównywalna z chromem, to niestety zużycie baterii też.

 

W ogóle z tego co zaobserwowałem, to twórcy poszczególnych przeglądarek ścigają się o to kto ile potrafi "zaoszczędzić" przesyłu danych, co w dobie ciągle taniejących pakietów jest takim sobie dealbreakerem, natomiast każdy ma wys/rane na obciążenie baterii. Znacie jakieś podziemne przeglądarki wyklęte, które działają tak jak powinna działać mobilna przeglądarka w 2016 r. i mniej żrą?

Odnośnik do komentarza

Jak swego czasu szukałem najmniej zasobożernej aplikacji to trafiłem na NAKED Browser. Fajna nazwa :).

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fevdev.nakedbrowser&hl=pl

 

Obczaj, przeglądarka okrojona jak tylko się da, nie wiem czy Ci podpasuje i czy tego szukasz, ale próbowałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie wyłączone tryby turbo w Chrome i nie pojawia się nawet w statystykach baterii. U mnie siorpacz to był Facebook ale mam go opanowanego przez Greenify. Może ROM jakiś cudaczny? Poważnie - żona używa, ja praktycznie tylko Chrome używam i FF jak czasem coś nie działa albo żeby udawać, że mam desktopa i nie mam żadnych problemów. Codziennie w pytę siedzę na necie.

 

P.S. Używam jeszcze Ad-away - aplikacji która edytuje plik HOSTS i blokuje reklamy. Jak dodasz polskie serwery tam to nie ma reklam nawet w aplikacjach - remedium na 80% problemów z baterią czy transferem danych na Androidzie. Oczywiście - root konieczny: https://adaway.org/

 

Poszukaj w jakimś temacie dot. twojego urządzenia. Na normalnych ROMach Chrome chodzi znośnie.

 

Sprawdziłbym jeszcze AOSP Browser albo browser z Cyanogenmoda: AOSP nie rozwijany jest ale Gello z CMa na nim bazuje: https://maven.cyanogenmod.org/artifactory/gello_prebuilds/org/cyanogenmod/gello/33/gello-33.apk - to najnowsza wersja, nie ma tego w sklepie, mam nadzieję, że sobie poradzisz z instalacją.

 

Sprawdziłbym jeszcze https://play.google.com/store/apps/details?id=com.linkbubble.playstore&hl=en&utm_source=global_co&utm_medium=prtnr&utm_content=Mar2515&utm_campaign=PartBadge&pcampaignid=MKT-Other-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-1

To jest aplikacja z wbudowanym adblokiem od twórców pierwszej opery.

 

I naprawdę, może to coś innego ci zjada tą baterię? Bo poważnie - ani w domu ani w pracy na szmatławcach samsunga za 1 zł z t-mobile chrome chodzi dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...