Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie jakas apke ktora zastapila by messengera w facebooku.?

Mam lg3 i ta aplikacja tak zwalnia mi telefon ze masakra.Teraz instalowanie tego (pipi) jest przymusowe.

 

Właśnie nie jest przymusowe, mieli włączyć. ALE... jeśli nie, to wywalasz Messangera i instalujesz Chat re-enabler który włącza Chat z aplikacji Facebook'a tak jak kiedyś

http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-facebook-chat-enabler-t2934179-> nie trzeba roota ani nic takiego :-)

 

EDIT: Jeśli macie messangera zainstalowanego DOMYŚLNIE jako system app to potrzebujecie roota żeby go wywalić. Nie zwróciłem na to uwagi. Jeśli jest to aplikacja użytkownika to nie będzie problemów.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie tak to niby działa. Już to opisywaliśmy. Przyspieszyć to nie ma co, Android sam zabije procesy a czyszczeniem zajmij się sam. Przy deinstalacji śmieci nie zostają za bardzo a to co duże można ocenić innymi programami. Ten program napisze że coś zrobił ale nic nie zrobi, typy bs w stylu pctowych hiper super przyspieszaczy właśnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, mogę polecić ci jak masz rom od operatora to zakręcić się za rootem i programem do odinstalowania softu od operatora (darmowa wersja titanium backup wystarczy). Przy orange gdzie jest z 15 programów i ze 3-4 chodzą non-stop w tle na słabszych telefonach czuć różnicę (sprawdzane na Xperia M i SGS3 Mini). Ale nic co chodzi w tle i pomaga nie znam. W miarę czysty soft i Android poradzi sobie całkiem dobrze, ew zmiana romu na coś czystego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie Yanosik to podstawa, świetna apka (+ CB radio) i można śmigać bez obaw.. (choć bywa, że ludzie mylą pojęcia tzn. zgłaszają inspekcję zamiast suszary lub patrolu (a to naprawdę robi różnicę jak lecisz czymś cięższym (3,5t+), ale od tego jest CB aby się upewnić co i jak  :D), albo zgłaszają mało istotne rzeczy typu.. samochód na poboczu [daleko od jezdni]).


A z gierek to polecam polską produkcję - Sky Force 2014 (gra typu shot 'em up, piękna grafika + dobry gameplay).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...