Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Orzechy to zaj.ebiste źdódło tłuszczy. Tyle że ciezko jesc zjesc garsc i odpuscić a jak opier.dolisz 100g no to troche juz za duzo tego tłuszczu wyjdzie. Moze o to chodzilo jjotowi ze zło. Bo są bardzo kaloryczne.

 

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,12423962,Orzeszki_ziemne___przegryzka_pelna_zdrowia_.html

 

 

Chociaż mają mnóstwo kalorii i tłuszczu, nie tuczą (...) . Orzechy te obfitują w kwasy oleinowe, które zamiast odkładać się w postaci tkanki tłuszczowej, obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i zbawienne dla układu krwionośnego. Nic tylko jeść. Bezkarnie. (...) 2. Orzeszki przyspieszają metabolizm, więc zostają zużyte, a nie odłożone.

 

Ładafak? W tym jest chociaż cień prawdy? To dosypię sobie jeszcze porcję fistaszków <3

Odnośnik do komentarza

 

Orzechy to zaj.ebiste źdódło tłuszczy. Tyle że ciezko jesc zjesc garsc i odpuscić a jak opier.dolisz 100g no to troche juz za duzo tego tłuszczu wyjdzie. Moze o to chodzilo jjotowi ze zło. Bo są bardzo kaloryczne.

 

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,12423962,Orzeszki_ziemne___przegryzka_pelna_zdrowia_.html

 

 

Chociaż mają mnóstwo kalorii i tłuszczu, nie tuczą (...) . Orzechy te obfitują w kwasy oleinowe, które zamiast odkładać się w postaci tkanki tłuszczowej, obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i zbawienne dla układu krwionośnego. Nic tylko jeść. Bezkarnie. (...) 2. Orzeszki przyspieszają metabolizm, więc zostają zużyte, a nie odłożone.

 

Ładafak? W tym jest chociaż cień prawdy? To dosypię sobie jeszcze porcję fistaszków <3

 

 

No piękna sprawa, orzeszki z kaloriami widmo. Co ten internet to ja nawet nie wiem

Odnośnik do komentarza

I wszystko z glowa, bez paranoi. Nie rozumiem po co zwyklemu Kowalskiemu jakies totalne ograniczenia w diecie? Jesli dla kompletnie wlasnego ego to jeszcze rozumiem ale zeby fastfuda sobie zalowac raz w tygodniu bo.. no wlasnie huy wie co. Jak mozna sie zmiescic w makro to nie widze problemu. A jesli targa sie na silce plus fizyczna robota to juz w ogole paranoja.

Odnośnik do komentarza

Powinien mieć odstępstwa od miski,pod warunkiem że resztę czasu dostarcza to co trzeba,bo jeżeli cały tydzień je choojowo i jeszcze dowali fasta to nic dobrego z tego nie wyjdzie.Co do tłuszczy,to nie tylko nimi bym się przejmował ale i związkami aktywnymi,jak np. fitoestrogeny,jest ich wszędzie pełno,a panowie jak ja po 30-tce muszą uważać na takie pułapki ;)

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze liti. Nikt nikomu nie zaluje oje.bać cos raz na tydzien chu.jowego. Nawet wskazany jest cheat meal dla dobra naszej psychiki ;) 

 

Co do orzechów nigdzie nie napsiałem ze są złe bo są bardzo dobre, szczegolnie brazylijskiebez węgli to super sprawa. Tylko ze tzreba je jesc z umiarem bo sa mocno kaloryczne. Sam mam kilka kilo pistacji i nerkowców w szafie , codziennie jem po 30g więc luzik. 


I wszystko z glowa, bez paranoi. Nie rozumiem po co zwyklemu Kowalskiemu jakies totalne ograniczenia w diecie? Jesli dla kompletnie wlasnego ego to jeszcze rozumiem ale zeby fastfuda sobie zalowac raz w tygodniu bo.. no wlasnie huy wie co. Jak mozna sie zmiescic w makro to nie widze problemu. A jesli targa sie na silce plus fizyczna robota to juz w ogole paranoja.

 

Ty wszystko zbyt zero jedynkujesz kobik. Kazdy jest inny. Ja jestem raczej typowym endo, nawet jak wazylem 56kg bylem skinny fat. gdybym pojechał 3 dni na samych fastfoodach to od razu po mnie to widac. A sa ludzie jak moj braciak cioteczny ze zdecydowana przewaga ekto i moze jesc cały tydzien fast foody a tylko piar.dnie i dalej krata na brzuchu. Kazdy organizm jest inny i kazdy inaczej reaguje. Poza tym ja osobiscie gardze fast foodami i jak robie cheat meal to po prostu robie wlasnej roboty hamburgery czy tortille. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ja wzięłam ten mniejszy, za ok 5 zł, a duży był coś ok 13 zł, ale nie litrowy. i jeszcze dżemy też są chyba -20%. 

 

@Litwin - ja przemycam go do ciastek owsianych, do samej owsianki,  kawy i do dżemów własnej roboty, zamiast tony cukru. 

Ja wolę ksylitol,działanie przeciwstawne do cukru i lepiej znosi wyższe temp niż miód ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...