Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poszedl.

 

Swoja droga od jakiegos roku zmagalem sie z problemem miesni stozka rotatora. Ciezko bylo zrobic wyciskanie w skosie na ramiona (no chyba ze podchwytem) i w ogole dokuczal bol dosc czesto. Lekarz powiedzial ze co sie dziwie, nie mam juz 20 lat i to naturalne i dal cwiczenia rozne. Nawet je robilem przez dlugi czas, ale jakies 2 miechy temu bol nagle sie zaostrzyl. Nie jestem w stanie sie podciagnac nawet razu, zrobic poprawnie wioslowania w opadzie czy sciagac drazek do klaty. Przy wielu innych cwiczeniach bol tez dokucza, ale jest akceptowalny. Dostalem skierowanie na USG za dwa tygodnie, ale mam zle przeczucia ;/ czuje ze bedzie lipa.

Odnośnik do komentarza

ja se w niedziele prawie lape w nadgarstku polamalem jak zobaczylem snieg w koncu i sie na sanki wybralem z dzieciakiem. Zbyt pozno zauwazylem, ze na dole gorki laka w zaorane pole przechodzi, a miedza jak yebana skocznia narciarska wyglada. Tyle, ze sanki zamiast wyskoczyc to sie nagle zatrzymaly- ja niestety nie.

Przeswietlenie ok. wyszlo, jakis zel i tabletki dostalem i generalnie juz lepiej jest, od wtorku juz cwicze z powrotem, ale np. podnoszac hantle do wyciskania w skosie druga reka musze sobie pomagac, bo nakruwia troche i strzela cos.

No i w barkach strzyka z czasem coraz glosniej. Mam nadzieje, ze zdaze dojsc do wycisniecia 150 kg na klate zanim sie rozsypia.

Odnośnik do komentarza

no najlepiej po tak bolesnym urazie, ze az trzeba bylo isc do lekarza, udac sie od razu na silke i napyerdalac ciezary. Nie wiem co moze pojsc wtedy nie tak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle te podejście 

 

''ale mnie napierdala tu i tam ,  ledwo co rękę podnosze ale trening musiałem zrobić,  jebac lekarzy i rehabilitację,  liczy się czysta siła''  

 

XDDD

 

Ja rozumiem że czasem ciężko trafić na lekarza który zajmuje się sportowcami i zajmie się tematem na poważnie zamiatast przepisać maści na ból ale narażać zdrowie dla yebanego treningu? 

Odnośnik do komentarza

Na poczatku przygody z siłka po kilku miesiacach bolały mnie łokcie, wpieprzałem cos z apteki na stawy, przeszło. Ja zapodam animala, jak nie pomoze to bede myslal  o lekarzach. Redukcje praktycznie skonczylem, bieganie olewam, to tez kolana mniej po (pipi)e dostana.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...