Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis kolo polecil mi SARM LGD, ale po opisie nie czuje zeby to mi moglo pomoc. Problem jest o tyle dokuczliwy ze nawet zwykly dosc gwaltowny ruch ramieniem do przodu czy w bok pwodouje od razu bol :(

 

Współczuję ekolego. Nie sądzę jednak żeby Lgd ani Ostaryna pomogły ci na ból jaki opisujesz. Niektóre środki z grupy SARM mogą wzmocnić kości / stawy / ścięgna, wspomagać budowę masy mięśniowej czy nawet leczyć kontuzje ale nie wiadomo gdzie leży przyczyna problemu u ciebie. Mądrze Yakubu doradza - idź do specjalisty od takich przypadków jak twój. Internet i szukać. :)

 

Zdrówka!

No i może do czasu znalezienia i rozwiązania problemu daj pan spokój z treningami ;)

 

Ważna sprawa! Można sobie zrobić kuku.

Odnośnik do komentarza

No ogólnie pierwszą rzeczą, jaką polecałbym zrobić, to odpoczynek od treningów, i to całkowity (żadnych zastępników typu "pompeczki w domu"), tydzień, dwa minimum. Ze 3 razy w życiu odczuwałem jakiś mocniejszy ból w stawach (bark), za każdym razem przeszło po 2-3 tygodniach bez ćwiczeń. Nie mówię, że to rozwiązanie, ale to po prostu podstawa.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na treningu w Football amerykański rozbolał mnie mięsień przywodziciel długi w lewej nodze (pierwszy od góry na udzie w każdym razie). W weekend biegałem sobie 8km i wszystko było okk, ale dzisiaj w czasie kolejnego treningu znów dał o sobie znać, zapewnie chodzi o nagłe zrywy przy biegach. Przez to nie jestem w stanie unieść nogi wyżej niż do kąta 90* względem ciała

Jak tutaj sobie pomóc? W sob ważny mecz i nie wiem, czy sam odpoczynek, czy jakieś rozciąganie, forumku pomóż

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam to samo całe życie, helikoptery jak się zbyt szybko podniosę. Jak zostanę tak na baczność to zemdleję, serce nie dopompuje tlenu do mózgu. Wyjściem jest pochylić się do przodu i kilka oddechów. Serducho wchodzi na obroty i mogę zdobywać świat. Przypuszczam, że to przez obniżone tętno spoczynkowe przez treningi wydolnościowe, ale kto to wie, może umieram.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gdzieś czytałem, że można przebić na samym brzegu pęcherza. Ale najlepiej po prostu zapobiegać. Ja w decathlonie skarpety specjalnie kupiłem, które miały chronić przed otarciami i rzeczywiście działają, także polecam.

 

W niedzielę mam bieg i przeziębienie dopadło. Jakieś domowe sposoby na SZYBKIE wyjście z tego stanu poza tymi z apteki? Już 3 herbata co daje chwilową ulgę na gardło. A z nosa się leje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mi odkad zaczalem trening na sile dokuczac zaczynaja nadgarstki.

 

A zje.balem chyba tym ze np jak wyciskalem milion na klate to zamiast powoli odkladac na stojak to czesto w ostatniej chwili rzucalem i czesto takie jakies prady mi po nadgarstkach przebiegaly.

 

Prawy mi dokucza juz dwa tygodnie. Troche sie martwie bo podobnie mialem z barkiem jakies dwa lata temu. Bylo zapalenie nerwu. No i tak szczerze to prawy bark juz nie jest taki jak byl kiedys :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Spadla mi szafa na stope, stluczenie uniemozliwiajace bieganie (boli jak skuhwysyn), jakis sposob na szybkie zagojenie?

jak stłuczenie to 2-3tygodnie oszczędzaj stopę, mróź sobie lodem kilka razy dziennie, jak masz wykluczone złamania i pęknięcia w śródstopiu. Oczywiście zależy ten czas od tego ile masz lat ile ważysz jaki masz tryb życia itd.

Odnośnik do komentarza

Pewnie c(pipi) sztangę trzymasz

Zaje.biscie trzymam. Tak jak pisalem, ten bol i prady byly tylko i wylacznie przy odstawieniu zbyt gwaltownym sztangi na stojak. Teraz juz odstawiam powolutku i kupilem stabilizator na nadgarstek.

Nie chce po prostu zeby mi sie rozje.bal nadgarstek po prostu bo wtedy to juz kaplica

Dzieki szen zapisalem

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Spadla mi szafa na stope, stluczenie uniemozliwiajace bieganie (boli jak skuhwysyn), jakis sposob na szybkie zagojenie?

jak stłuczenie to 2-3tygodnie oszczędzaj stopę, mróź sobie lodem kilka razy dziennie, jak masz wykluczone złamania i pęknięcia w śródstopiu. Oczywiście zależy ten czas od tego ile masz lat ile ważysz jaki masz tryb życia itd.

 

 

Czyli z dalszego biegania w tym roku nici ;)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...