Skocz do zawartości

PSX Extreme #175


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni numer był pierwszym od kilku lat, który odpuściłem ( trzoda tjaaaa), ten który trzymam właśnie w ręku zakupiłem jedynie z ciekawości i dla przekonania się czy wasza formuła do mnie nadal trafia.

Okazało się, że jednak nie. Jak da się zauważyć nie jest to tylko moja opinia. Przechodząc do rzeczy.

Recenzja ssxa w wykonaniu Soqa jest najbardziej żenująca jaką miałem ostatnio okazje czytać. Pomijając fakt, że wygląda jakby była pisana na kolanie, na szybko tylko żeby wyrobić się na ten miesiąc to używanie określeń takich jak: jak ogień z dupy czy odbija mi się (po browarze) jest poniżej jakiegokolwiek poziomu zarówno językowego jak i kulturowego. Ocenę pominę, szkoda tylko, że nie zamieściliście żadnej innej opinii kogoś z ekipy.

Zastanawia mnie również fakt marnowania miejsca na zamieszczanie takich fotek jak na ostatniej stronie. Fajnie, że jesteście młodzi i umiecie się fajnie bawić, ale czy miejsce na takie ''wspominki'' nie jest na facebooku bądź na stronie?

Plus za okładkę i jak zwykle teksty zaxa i rogera. No cóż pozostaje życzyć wam powodzenia na przyszłość i odnalezienia ''tożsamości''. Dla mnie to ostatni numer, który kupiłem.

Edytowane przez krotos
  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Po pobieżnym przejrzeniu

Nasycenie barw tak jak w poprzednim numerze przesadzone , lepiej żeby screeny były blade.

Test 3D- w końcu

Szmugler - powrócił po krótkiej przerwie ;)

Dvd region- NIEEEE!- zatrudnijcie kogoś bo to mój ulubiony kącik (może zamiana na kącik z aktualnościami filmowymi , może recenzje soundtracków lub nowych płyt.

Gdzie Roger numeru ?

Ponawiam apel o przywrócenie listy najbliższych premier gier

Misio to zakamuflowany Ściera - rozgryzłem go- ma flintę z przebieranki Zgredów do Ojca Chrzestnego

SSX- no cóż - uległem Hypeowi myślałem że będzie lepiej

Czarne konsolki w pockecie wyglądają dalej słabo i zajmują dużo miejsca( żółty pasek)

 

Btw - w reklamie PS Vity na 2lub 3 stronie jedna z kobiet przypomina mi żonę Ściery- jakieś zwidy mam?- wracam do psychiatry

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

do Romka, grafika.

 

 

Coraz lepiej to wszystko wyglada, ba nawet bardzo dobrze ale w pokecie włącza ci się jakies -adhd albo po prostu twa mroczna osobowosc przejmuje kontrolę nad twym ciałem :P

 

zobacz na stronę 75 i 74- słabo to wypada, straszny "rozpier.dol".

 

Popatrz teraz na recenzję ME 3, Finala czy Syndicate- to JEST DOBRA robota. Porównaj to z stronami 74 i 75 (oczywiscie tam są małe gierki ale wiesz o co chodzi)

 

no a okładka prezentuje sie zawodowo , poza ta z Ps Vita na okładce (gdzie dostałes chwilowej padaczki chyba ;p) robisz NAJLEPSZE okładki w Polsce w pismach growych- tu IMO nikt nie ma najmniejszego startu w tej chwili do PE

 

 

no :)

 

numer pobieżnie przejrzany , wydaje się, ze jestescie w formie

 

ps Hiv gdyby ci odjąc z 10 kg, powiedziałbym, że upodabniasz się do Jezusa :P

 

ps 2 Monika :wub: (ta fotka przy felietonie)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

2075:technika_browar_1.jpg

Dla Farmera. Masz tu tylko połowę, bo myślałem o kriwstoczerwonym rudym :)

 

Dzięki wielkie :drinks: . Też po cichu liczyłem na ognisty kolorek ale dobre i to. Ja tam jestem zadowolony. Może jak ładnie poproszę to przyśle mi jeszcze jakąś fotę na PW, ale na razie sza! :whistling:

Dopiero co nabyłem PE więc jak tylko będę miał chwilę czasu to, tak jak obiecałem, przeczytam co tam Monika ciekawego napisała i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Walkiewicz: no to powodzenia cokolwiek robic zamierzasz, dzieki za te wszystkie kąciki. Pióro zacne posiadasz ale gust...bardzo specyficzny :P ale co tam, czytało sie przynajmniej fajnie :) nigdy nie zapomnę ci dychy dla tego francuskiego filmu, w którym brzuch kobiety w ciązy zostaje przebity nożyczkami :P

 

 

 

 

btw - pisujesz fo Filmu. jesli bedziesz miał okazję -szepnij komus odpowiedniemu by zrobili cos ze stroną internetowa - dzis numer juz w sprzedazy a na stronie info o poprzednim. Człowiek by sobie sprawdził w necie filmy jakie dodajecie i zdecydował który kupic a tak lipa

Odnośnik do komentarza

Będziemy wrzucać, gwarantuję :). W PE nie ma z bardzo prostego powodu - ów komiks powstał dopiero dzisiaj o 15.00, wiem, bo sam to "dzieło" stworzyłem :). Wcześniej nie było szans, aby wrzucić go do PE, gdyż Misio nawiedził stolicę dopiero w tym tygodniu. Na PPE postaramy się dodać nawet jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

tak na szybko i po łebkach...

 

1.okładka in plus, trafiła mi się ta z kobietą, i chociaż nie rozumiem oh i ah nad ME3 to ładna jest

 

2.troche przesadzony jest kącik POCKET, czy naprawde nie wychodzą już gry na dorosłe konsole, że musicie zasypywać mnie grami na handheldy, ja takowych nie mam, a dorosłe konsole i owszem a tu jest lipa z recenzjami, ME3 szału nie robi, średnia gra

 

3.felietony jak zawsze ratują wam zady, nie czytałem jeszcze ale wiem, że to porcja dobrej lektury

 

4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając

 

5.text o 3D jest świetny, przemyślany i szczegółowy, bravo

 

6.a i tu słowo do samego Big Bossa ( Butchera), zacznij pisać wstęp tak jak niegdyś Sir Ściera, bo strasznie nie estetycznie Twoje wygladają i źle się je czyta

 

All in all, nie żałuję kolejnej dyszki, moja gazetka ma się dobrze, marzy się jakiś plakat, hmmm

 

pozdro dla ekipy która mnie tu jeszcze t3ma, czyt Soq, Koso, Kali ( jak tam wrażenie po łopeningu Narodowego? hehe )

Odnośnik do komentarza

Hmm..., to i ja "na szybko i po łebkach"

 

tak na szybko i po łebkach...

 

1.okładka in plus, trafiła mi się ta z kobietą, i chociaż nie rozumiem oh i ah nad ME3 to ładna jest

 

2.troche przesadzony jest kącik POCKET, czy naprawde nie wychodzą już gry na dorosłe konsole, że musicie zasypywać mnie grami na handheldy, ja takowych nie mam, a dorosłe konsole i owszem a tu jest lipa z recenzjami, ME3 szału nie robi, średnia gra

 

Ty nie masz, znaczy my mamy nie opisywać... ME3 - hmm, premiery jeszcze nie było, a Ty już wiesz, że gra średnia (chociaż sądząc po punkcie 1, najwyraźniej po prostu nie przepadasz za serią...).

 

3.felietony jak zawsze ratują wam zady, nie czytałem jeszcze ale wiem, że to porcja dobrej lektury

 

Patrz wyżej - nie grałeś w ME3, a wiesz, że słabe. Nie czytałeś tekstów, a wiesz, że dobre (chociaż w tym przypadku wypada się chyba cieszyć...).

 

4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając

 

Mazzi? Koso? Ich HP od roku nie widziałem. HIV to samo, poza wyjątkowo ubiegłym numerem. Kali po prostu nie wyrobił na czas, a my chcieliśmy przedstawić (o czym sami wspominacie) Romka i Monikę.

 

6.a i tu słowo do samego Big Bossa ( Butchera), zacznij pisać wstęp tak jak niegdyś Sir Ściera, bo strasznie nie estetycznie Twoje wygladają i źle się je czyta

 

Co znaczy, że wstępniaki Butchera są "nieestetyczne"?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Orson, co to za film był o którym wspominasz. Szukam go od dawna, chcę polecić znajomym, a jak wpisuje w google film w którym koles wbija nóż babce w ciąży, to pokazuje multum tytułów.

 

 

nie pamietam tytułu ale ty kupujesz PE wiec przejrzyj numery z ostatniego roku, to w PE jest ta recenzja filmu.

 

 

swoją drogą w kategori gore ten film mógłby zasługiwac na 10 :P

Odnośnik do komentarza

wstępniaki są oczoyebne, cofnij się do wstępów Sir Ściery to będziesz wiedział o co chodzi

za ME nie przepadam więc mówię że dla mnie to gra średnia

felietony uważam za sól tego miesięcznika, i w ciemno wiem że są dobre, skoro mi zadajesz pytanie czy "Czytałeś je?" to sam sie petlisz pod wątpliwość stawiasz ich ( wielką dzięki Bogu ) jakość

czytanie ze zrozumieniem się kłania, Ja nie krytykuje a wypisuje to co mi się nie podoba, po co mam włazić w pupe i opisywać to co jest w tym miesiącu przednie? nie sądzisz że łatwiej jest wypisać (wg. mnie ) wady? pozdro

Odnośnik do komentarza

4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając

ja dodałbym jeszcze gdzie Star/Myszaq o Shivie nie wspominając

E. Ta dziura do której wpadają bile to nie ryza, tylko łuza (pocket, rec. Hustle Kings)

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

W poprzednim wpisie wspomniałem o bardzo ciemnej grafice, fotkach w magazynie (nomen omen:) Darkness2 - chaos na zdjęciach, ciemno nie wiadomo jak w to się gra - dla nie znających tematu.

Być może to problem z drukarnią , nową makietą , papierem ,- ale wygląda to tragicznie.

Cały magazyn wydaje się słabo naświetlony, Wy też tak macie?

Nie wiem czy Redakcja zauważyła problem ; czy próbuje go rozwiązać - może jakieś info Perez, Jadas ?

Z tego co wiem w poprzednim numerze też było podobnie.

Gdyby drukarnia dała tak ciała z drukiem jakiegoś albumu- książki, trafiło by to na przemiał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...