March 1, 201214 yr Fajnie że nie rzucacie 8ek i 9tek na prawo i lewo, a czesto 6 i 7. Dla mnie to pozytywny prognostyk. Edited March 1, 201214 yr by MaZZeo
March 1, 201214 yr I pochwalcie się, co teraz będzie w miejscu Kącika Filmowego HC Room na całą stronę ?
March 1, 201214 yr numer kupiony, wizualnie dobrze, przycepie się do listów- taki sposób złożenia sprawia, że wszystko sie zlewa w jedną całosc Roger miałes napisac o PESie- tak zapowiadał Dawid
March 1, 201214 yr Ostatni numer był pierwszym od kilku lat, który odpuściłem ( trzoda tjaaaa), ten który trzymam właśnie w ręku zakupiłem jedynie z ciekawości i dla przekonania się czy wasza formuła do mnie nadal trafia. Okazało się, że jednak nie. Jak da się zauważyć nie jest to tylko moja opinia. Przechodząc do rzeczy. Recenzja ssxa w wykonaniu Soqa jest najbardziej żenująca jaką miałem ostatnio okazje czytać. Pomijając fakt, że wygląda jakby była pisana na kolanie, na szybko tylko żeby wyrobić się na ten miesiąc to używanie określeń takich jak: jak ogień z dupy czy odbija mi się (po browarze) jest poniżej jakiegokolwiek poziomu zarówno językowego jak i kulturowego. Ocenę pominę, szkoda tylko, że nie zamieściliście żadnej innej opinii kogoś z ekipy. Zastanawia mnie również fakt marnowania miejsca na zamieszczanie takich fotek jak na ostatniej stronie. Fajnie, że jesteście młodzi i umiecie się fajnie bawić, ale czy miejsce na takie ''wspominki'' nie jest na facebooku bądź na stronie? Plus za okładkę i jak zwykle teksty zaxa i rogera. No cóż pozostaje życzyć wam powodzenia na przyszłość i odnalezienia ''tożsamości''. Dla mnie to ostatni numer, który kupiłem. Edited March 1, 201214 yr by krotos
March 1, 201214 yr Po pobieżnym przejrzeniu Nasycenie barw tak jak w poprzednim numerze przesadzone , lepiej żeby screeny były blade. Test 3D- w końcu Szmugler - powrócił po krótkiej przerwie Dvd region- NIEEEE!- zatrudnijcie kogoś bo to mój ulubiony kącik (może zamiana na kącik z aktualnościami filmowymi , może recenzje soundtracków lub nowych płyt. Gdzie Roger numeru ? Ponawiam apel o przywrócenie listy najbliższych premier gier Misio to zakamuflowany Ściera - rozgryzłem go- ma flintę z przebieranki Zgredów do Ojca Chrzestnego SSX- no cóż - uległem Hypeowi myślałem że będzie lepiej Czarne konsolki w pockecie wyglądają dalej słabo i zajmują dużo miejsca( żółty pasek) Btw - w reklamie PS Vity na 2lub 3 stronie jedna z kobiet przypomina mi żonę Ściery- jakieś zwidy mam?- wracam do psychiatry
March 1, 201214 yr do Romka, grafika. Coraz lepiej to wszystko wyglada, ba nawet bardzo dobrze ale w pokecie włącza ci się jakies -adhd albo po prostu twa mroczna osobowosc przejmuje kontrolę nad twym ciałem zobacz na stronę 75 i 74- słabo to wypada, straszny "rozpier.dol". Popatrz teraz na recenzję ME 3, Finala czy Syndicate- to JEST DOBRA robota. Porównaj to z stronami 74 i 75 (oczywiscie tam są małe gierki ale wiesz o co chodzi) no a okładka prezentuje sie zawodowo , poza ta z Ps Vita na okładce (gdzie dostałes chwilowej padaczki chyba ;p) robisz NAJLEPSZE okładki w Polsce w pismach growych- tu IMO nikt nie ma najmniejszego startu w tej chwili do PE no numer pobieżnie przejrzany , wydaje się, ze jestescie w formie ps Hiv gdyby ci odjąc z 10 kg, powiedziałbym, że upodabniasz się do Jezusa ps 2 Monika (ta fotka przy felietonie) Edited March 1, 201214 yr by Orson
March 1, 201214 yr Przejrzałem jedynie numer z dwa razy na szybko i jest dużo lepiej. Progres widać od samego początku, czyli okładki, do samego końca w sumie. Jedynie momentami niektóre miejsca się zlewają, są nieczytelne jak np. listy. Ale jest naprawdę duży krok naprzód. Nareszcie.
March 1, 201214 yr Residentowi na 3DS'a mogliście spokojnie poświęcić te 2 strony. No chyba, że dział Pocket zawsze będzie już traktowany jako dodatek dla 10 osób, które grają na handheldach...
March 1, 201214 yr Ja też kupiłem i tylko przejrzałem.Artykuł na temat 3D jest obszerny i zapowiada się ciekawie,ocena dla SSX,jak dla mnie dyskusyjna,ale jak wypowiem się jak porządnie ogram tytuł,no i wreszcie pocket obszerny w recenzje gier.Sam numer prezentuje się ładnie ,w szczególności okładka.
March 2, 201214 yr Dla Farmera. Masz tu tylko połowę, bo myślałem o kriwstoczerwonym rudym Dzięki wielkie . Też po cichu liczyłem na ognisty kolorek ale dobre i to. Ja tam jestem zadowolony. Może jak ładnie poproszę to przyśle mi jeszcze jakąś fotę na PW, ale na razie sza! Dopiero co nabyłem PE więc jak tylko będę miał chwilę czasu to, tak jak obiecałem, przeczytam co tam Monika ciekawego napisała i zdam relację.
March 2, 201214 yr Dzięki wielkie za artykuł o 3D. Szkoda tylko, że w przeglądzie filmów 3D zabrakło np. Sanctum, Conan'a, Bitwy Warszawskiej czy nowych Piratów z Karaibów a zamiast tego same crapy (no może z wyjątkiem Tron'a).
March 2, 201214 yr Walkiewicz: no to powodzenia cokolwiek robic zamierzasz, dzieki za te wszystkie kąciki. Pióro zacne posiadasz ale gust...bardzo specyficzny ale co tam, czytało sie przynajmniej fajnie nigdy nie zapomnę ci dychy dla tego francuskiego filmu, w którym brzuch kobiety w ciązy zostaje przebity nożyczkami btw - pisujesz fo Filmu. jesli bedziesz miał okazję -szepnij komus odpowiedniemu by zrobili cos ze stroną internetowa - dzis numer juz w sprzedazy a na stronie info o poprzednim. Człowiek by sobie sprawdził w necie filmy jakie dodajecie i zdecydował który kupic a tak lipa
March 2, 201214 yr Orson, co to za film był o którym wspominasz. Szukam go od dawna, chcę polecić znajomym, a jak wpisuje w google film w którym koles wbija nóż babce w ciąży, to pokazuje multum tytułów.
March 2, 201214 yr Na profilu facebokowym PSX Extreme wrzuciliście dzisiaj Wesołą kamerę z Miśkiem. Czemu nie ma jej ani w gazecie, ani na PPE? Nie mam FC, widziałem u kumpla, a chciałbym takie rzeczy tez czytać.
March 2, 201214 yr Author Będziemy wrzucać, gwarantuję . W PE nie ma z bardzo prostego powodu - ów komiks powstał dopiero dzisiaj o 15.00, wiem, bo sam to "dzieło" stworzyłem . Wcześniej nie było szans, aby wrzucić go do PE, gdyż Misio nawiedził stolicę dopiero w tym tygodniu. Na PPE postaramy się dodać nawet jeszcze dzisiaj.
March 2, 201214 yr tak na szybko i po łebkach... 1.okładka in plus, trafiła mi się ta z kobietą, i chociaż nie rozumiem oh i ah nad ME3 to ładna jest 2.troche przesadzony jest kącik POCKET, czy naprawde nie wychodzą już gry na dorosłe konsole, że musicie zasypywać mnie grami na handheldy, ja takowych nie mam, a dorosłe konsole i owszem a tu jest lipa z recenzjami, ME3 szału nie robi, średnia gra 3.felietony jak zawsze ratują wam zady, nie czytałem jeszcze ale wiem, że to porcja dobrej lektury 4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając 5.text o 3D jest świetny, przemyślany i szczegółowy, bravo 6.a i tu słowo do samego Big Bossa ( Butchera), zacznij pisać wstęp tak jak niegdyś Sir Ściera, bo strasznie nie estetycznie Twoje wygladają i źle się je czyta All in all, nie żałuję kolejnej dyszki, moja gazetka ma się dobrze, marzy się jakiś plakat, hmmm pozdro dla ekipy która mnie tu jeszcze t3ma, czyt Soq, Koso, Kali ( jak tam wrażenie po łopeningu Narodowego? hehe )
March 2, 201214 yr Author Hmm..., to i ja "na szybko i po łebkach" tak na szybko i po łebkach... 1.okładka in plus, trafiła mi się ta z kobietą, i chociaż nie rozumiem oh i ah nad ME3 to ładna jest 2.troche przesadzony jest kącik POCKET, czy naprawde nie wychodzą już gry na dorosłe konsole, że musicie zasypywać mnie grami na handheldy, ja takowych nie mam, a dorosłe konsole i owszem a tu jest lipa z recenzjami, ME3 szału nie robi, średnia gra Ty nie masz, znaczy my mamy nie opisywać... ME3 - hmm, premiery jeszcze nie było, a Ty już wiesz, że gra średnia (chociaż sądząc po punkcie 1, najwyraźniej po prostu nie przepadasz za serią...). 3.felietony jak zawsze ratują wam zady, nie czytałem jeszcze ale wiem, że to porcja dobrej lektury Patrz wyżej - nie grałeś w ME3, a wiesz, że słabe. Nie czytałeś tekstów, a wiesz, że dobre (chociaż w tym przypadku wypada się chyba cieszyć...). 4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając Mazzi? Koso? Ich HP od roku nie widziałem. HIV to samo, poza wyjątkowo ubiegłym numerem. Kali po prostu nie wyrobił na czas, a my chcieliśmy przedstawić (o czym sami wspominacie) Romka i Monikę. 6.a i tu słowo do samego Big Bossa ( Butchera), zacznij pisać wstęp tak jak niegdyś Sir Ściera, bo strasznie nie estetycznie Twoje wygladają i źle się je czyta Co znaczy, że wstępniaki Butchera są "nieestetyczne"?
March 2, 201214 yr Orson, co to za film był o którym wspominasz. Szukam go od dawna, chcę polecić znajomym, a jak wpisuje w google film w którym koles wbija nóż babce w ciąży, to pokazuje multum tytułów. nie pamietam tytułu ale ty kupujesz PE wiec przejrzyj numery z ostatniego roku, to w PE jest ta recenzja filmu. swoją drogą w kategori gore ten film mógłby zasługiwac na 10
March 2, 201214 yr Orson, co to za film był o którym wspominasz. Szukam go od dawna, chcę polecić znajomym, a jak wpisuje w google film w którym koles wbija nóż babce w ciąży, to pokazuje multum tytułów. "Najście" (À l'intérieur) Alexandre Bustillo.
March 2, 201214 yr Mam nadzieję, że kącik filmowy mimo wszystko w jakiejś formie zostanie, zawsze go czytałem. Styl graficzny coraz lepiej, dzięki za art o tv 3d, czegoś takiego brakowało. No i Misiek... czyżby Ściera? Eee pewnie tylko Misio ;] Edited March 2, 201214 yr by El Zabbul
March 2, 201214 yr wstępniaki są oczoyebne, cofnij się do wstępów Sir Ściery to będziesz wiedział o co chodzi za ME nie przepadam więc mówię że dla mnie to gra średnia felietony uważam za sól tego miesięcznika, i w ciemno wiem że są dobre, skoro mi zadajesz pytanie czy "Czytałeś je?" to sam sie petlisz pod wątpliwość stawiasz ich ( wielką dzięki Bogu ) jakość czytanie ze zrozumieniem się kłania, Ja nie krytykuje a wypisuje to co mi się nie podoba, po co mam włazić w pupe i opisywać to co jest w tym miesiącu przednie? nie sądzisz że łatwiej jest wypisać (wg. mnie ) wady? pozdro
March 2, 201214 yr 4. jeżeli ten MISIEK w HP miał być smieszny to wiecie co, nie jest, jest to raczej żenujący zabieg, już dawno nie widziałem tak słabego HP, gdzie HiV/Kali/Koso o Mazzim nie wspominając ja dodałbym jeszcze gdzie Star/Myszaq o Shivie nie wspominając E. Ta dziura do której wpadają bile to nie ryza, tylko łuza (pocket, rec. Hustle Kings) Edited March 3, 201214 yr by snejk04
March 3, 201214 yr takie posty są zenujące, Shivy nie ma z 3 lata , Stara dłużej a ten się pyta gdzie ich hp :|
March 3, 201214 yr W poprzednim wpisie wspomniałem o bardzo ciemnej grafice, fotkach w magazynie (nomen omen:) Darkness2 - chaos na zdjęciach, ciemno nie wiadomo jak w to się gra - dla nie znających tematu. Być może to problem z drukarnią , nową makietą , papierem ,- ale wygląda to tragicznie. Cały magazyn wydaje się słabo naświetlony, Wy też tak macie? Nie wiem czy Redakcja zauważyła problem ; czy próbuje go rozwiązać - może jakieś info Perez, Jadas ? Z tego co wiem w poprzednim numerze też było podobnie. Gdyby drukarnia dała tak ciała z drukiem jakiegoś albumu- książki, trafiło by to na przemiał.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.