Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Epic announced during this weeks twitch stream the "Public/Ranked" achievements will be unlockable in private matches after the next TU which is coming with the release of the next/final DLC pack, its release date will be announced sometime next week.

 

Courtesy of wrog/OnlineCenter

 

:)

Odnośnik do komentarza

Epic announced during this weeks twitch stream the "Public/Ranked" achievements will be unlockable in private matches after the next TU which is coming with the release of the next/final DLC pack, its release date will be announced sometime next week.

 

Courtesy of wrog/OnlineCenter

 

:)

 

Haha! Dobrze że nie zaczałem grindować killi w Overrunie.

 

Będzie calak!

Odnośnik do komentarza

O to

 

  1. BUSZKA!
    Zdobądź buszką 50 odznak Dwójka w Terminalu
    50
  2. 1zc8P2NhbC9NWBtUGltTADI2L2FjaC8wL2I5AAAA
    Nie waż się umierać!
    Jako medyk ocuć w sumie 100 towarzyszy w Terminalu
    25
  3. 1Dc8P2NhbC8VWBtUGltTADI2L2FjaC8wL2JhAAAA
    Niespodzianka!
    Zdobądź Dwójkę, wychodząc jako trupiarz
    10
  4. 1jc8P2NhbC8WWBtUGltTADI2L2FjaC8wL2JiAAAA
    Zawodowa szarańcza
    Zabij 100 wrogów każdym typem szarańczy
    75

 

Teraz domyśl się ile to trzeba byłoby czasu na robienie tego, szczególnie jak Terminal pojawia się w matchmakingu względnie rzadko.

Odnośnik do komentarza

Miło że wspomniałeś bo nie wiedziałem, nie wnikałem za bardzo w te achievementy.

 

EDIT:  Przerwa w graniu i cóż ja widzę, wrzucili Lancera zamiast pistoletu? Czyżby ich genialny inaczej pomysł nie był tak trafny? Ciekawe czy do innych też się przyznają.

 

btw w GoWJ ogółem na playlistach TDM jest teraz 2-3k graczy, w Gearsach 3 ponad 5k. I bardzo dobrze.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

EDIT:  Przerwa w graniu i cóż ja widzę, wrzucili Lancera zamiast pistoletu? Czyżby ich genialny inaczej pomysł nie był tak trafny? Ciekawe czy do innych też się przyznają.

 

 

Wow...może za miesiąc powróci egzekucja w każdym trybie? Wtedy już można by pomyśleć nad powrotem do tej gry, zwłaszcza że i mapek będzie troszkę więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zainwestowałem w season pass i Terminal faktycznie świetna mapa :) Będzie ostra rzeźnia na splicie. Teraz czekam tylko na Dreadnought, która zapowiada się na miarę Estate i Terminal, oraz na info o ostatniej paczce DLC.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No nowa mapka do overrun bardzo ciekawa. Świetna jest druga lokacja gdzie berserkery szamoczą się na uwięzi. Jest dosyć ciasno jak na ten tryb, sporo się dzieje, podoba mi się. Ale to ciągle za mało żeby zatrzymać mnie przy tej grze...I nowy event to jakaś kpina...TDM 2v2, na tych ogromnych mapach? Pogratulować, fajna była bitwa na łuki, ale lepiej żeby dali w trybie TDM lub dominacja bo w FFA straszny chaos panował.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś miałem fart bo odpaliłem Judgmenta po jakiś prawie 2 tyg. przerwy właśnie żeby sprawdzić tę nową mapę i na początku wyszukałem na playliście z DLC i od razu trafiłem na "Niszczyciela", później sprawdziłem wydarzenie specjalne i później znowu wróciłem do natarcia i znowu udało mi się trafić na nową mapkę ;).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam zrestartowałem sobie 3-4 razy i włączyło mnie jako hosta na Niszczycielu, to odpaliłem dwa mecze jeden po drugim.

 

Mapa jest świetna - niby ciasna, a jednocześnie duża. 

Odnośnik do komentarza

No nowa mapka do overrun bardzo ciekawa. Świetna jest druga lokacja gdzie berserkery szamoczą się na uwięzi. Jest dosyć ciasno jak na ten tryb, sporo się dzieje, podoba mi się. Ale to ciągle za mało żeby zatrzymać mnie przy tej grze...I nowy event to jakaś kpina...TDM 2v2, na tych ogromnych mapach? Pogratulować, fajna była bitwa na łuki, ale lepiej żeby dali w trybie TDM lub dominacja bo w FFA straszny chaos panował.

 

Też odpaliłem grę by napić tego eventa... tylko pokazuje że w Epicu zostali sami ludzie z autyzmem.

 

Ciekaw jestem kto wytrwały nabije 50 eventów do września... Ja się postaram bo liczę na calaka, ale już o jednym zapomniałem.

Odnośnik do komentarza

Poziom Insane to przegiecie momentami. Gine czesciej niz w Dark Souls. Niektore fragmenty przechodze na oko po 20 razy. Jestem narazie w rozdziale Cole'a i narazie chyba odpoczne bo mi rece odpadna. Po pokonaniu kazdego etapu satysfakcja jest ogromna. Mam nadzieje, ze nie trafie na moment, ktory bede musial powtarzac w nieskonczonosc. Gwiazdki na Insane w sumie wpadaja duzo szybciej i latwiej niz na normalu.

 

Mam takie pytanie dotyczace zaliczenia calej kampani w koopie. Czy musze ja zaliczyc w 4-osobowym zespole? Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia, ktore rozdzialy juz w koopie zostaly zaliczone a ktore zostaly? Gram z randomami i czasami mnie przenosci na powiedzmy 2-3 checkpoint rozdzialu jaki chce rozegrac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...