Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

@kornixxxx, lubię jak ludzie jeżdżą po czymś czego nie ogarniają. Gearsy dla mnie i dla wielu to najlepsze multi tej generacji i żadne CoDy czy BFy nie mają nawet startu. 

Grałeś kiedyś w CS'a? To była gra, która wyszła jeszcze zanim ktokolwiek by pomyślał że powstanie takie pojęcie jak "każualizacja". Nie było perków, ulepszeń czy innych pierdół, byłeś skazany na własne umiejętności. I też była broń najbardziej uniwersalna dla terrorystów AK-47, a dla CT M16. Do czego zmierzam? Ano właśnie do tego że Gearsy są najbliżej tego co oferował CS. Czyli zabawy w której głównie liczył się spryt i umiejętności. 

CoD i BF cieszą się taką popularnością bo nie trzeba grać długo żeby osiągać dobre wyniki. A koleś, który jest "wymiataczem" nie ma takiego znaczenia w grze gdzie tłuką się drużyny od 8 do 12 graczy w drużynie. W Gears'ach jest to odczuwalne bo jeden dobry koleś w 5 osobowym składzie może sporo namieszać, ale sam też meczu nie wygra.

I słowem podsumowania to Judgment został dostosowany pod graczy CoD'a, żeby przejście z FPSa było łatwiejsze. O czym świadczy zmienione sterowanie i ogólne uproszczenia w rozgrywce, jak podział drużyn na "red vs. blue" czy brak downowania, bo początkujący gracze podobno nie ogarniali tego że tylko kładli kolesia, a nie od razu zabijali. Teraz nie rozumiem po co taki krok, skoro ta gra i tak nie trafia do fanów FPSów, wy sobie dalej wbijajcie swoje kill'e na streaki, a my dalej będziemy robić fragi i będziemy cieszyć się z każdego jednego. Mam nadzieję że epic zrobi kolejnego GoW'a dla fanów GoW'a, a nie pod fanów FPSów.

 

PS.

Po Judgment możesz jeździć do woli, ale trylogię zostaw w spokoju...

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

@kornixxxx, lubię jak ludzie jeżdżą po czymś czego nie ogarniają. Gearsy dla mnie i dla wielu to najlepsze multi tej generacji i żadne CoDy czy BFy nie mają nawet startu. 

Grałeś kiedyś w CS'a?

 

Ano właśnie do tego że Gearsy są najbliżej tego co oferował CS. Czyli zabawy w której głównie liczył się spryt i umiejętności. 

 

CoD i BF cieszą się taką popularnością bo nie trzeba grać długo żeby osiągać dobre wyniki. A koleś, który jest "wymiataczem" nie ma takiego znaczenia w grze gdzie tłuką się drużyny od 8 do 12 graczy w drużynie. W Gears'ach jest to odczuwalne bo jeden dobry koleś w 5 osobowym składzie może sporo namieszać, ale sam też meczu nie wygra.

 

 

PS.

Po Judgment możesz jeździć do woli, ale trylogię zostaw w spokoju...

 

1. Tak, mam 1.6 na kompie i gram do dzisiaj. CoD to moze i nie ma startu, ale multi to BF1942 ma nawet lepsze niż Gearsy, sorry.

2. Perki i inne pierdoły w BFie tez nie maja znaczenia gdy wjedzie ktoś pro ( lub paru dobrych graczy ) to wszystko sie zmienia. Po prostu multi girsów jest niepełnosprawne no i moge sie o to kłócić w nieskończoność. 

3. Trzeba pograć aby ogarnąć FPSy, mechanizmy, mapy, strategie, no chyba ze zadowala Cie ledwo co dodatnie ratio. Szlifujesz swój styl gry cały czas przecież. 

4. Ja nie jade po trylogii, bo je uwielbiam. Ale za kampanie. Bo jezeli chodzi o multi to dla kogos kto ceni to najbardziej.. sorrry... nie zagrzeje tam miejsca.

 

Ale jest jeden wyjątek.. Natarcie ;) 

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale koniec już porównywania multi w Gearsach do tego CoD i BF. Gearsy znalazły swoją niszę, swój gameplay, który nie każdemu musi się podobać i mam nadzieję, że go utrzymają. Ta seria po prostu powinna pozostać inna niż typowe FPS'y, które swoją drogą bardzo lubię - osobiście z CoD i BF spędziłem kilka razy więcej czasu niż z GoW.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

3. Trzeba pograć aby ogarnąć FPSy, mechanizmy, mapy, strategie, no chyba ze zadowala Cie ledwo co dodatnie ratio. Szlifujesz swój styl gry cały czas przecież. 

 

Z tym się zgodzić nie mogę, każdy ogarnięty gracz, który ma styczność z grami już od jakiegoś czasu (kilka lat) i kuma wszystkie schematy i nauczy się sterowania to wchodzi w FPSy bez wazeliny. Ja nie mając styczności z CoDem w pierwszym meczu jaki włączyłem w CoD4 miałem staty 8 zabójstw do 5 zgonów. Po tygodniu grania udawało mi się już wbijać kill streaki po 5-9 killi...i nie czułem wcale że jestem już dobry, tylko po prostu gra jest tak banalnie łatwa. Odbiegając od tego nie chce mi się sprawdzać statystyk w BF'ie bo grałem głównie w BC1, ale też nie pamiętam żeby był jakiś próg wejścia do gry. Po prostu siadasz i grasz...

Teraz dla porównania w Gears of War 1 swojego pierwszego fraga zdobyłem dopiero po 3 meczach [uber nerd mode] i do dziś go pamiętam [/unm]

Odnośnik do komentarza

 

Paweł jesteś taki kozak to zapraszam do multi w Gearsach 1 z ekipą ta gra to jest CS tej generacji.

a gracie w to jeszcze ? ja mam kodzik do sciagniecia w sumie mogłbym sie skusić, ale musze jeszcze pogram w fallouta i darkness dokonczyc

 

 

proste, że jasne. co do locust armor skina chyba ich posrało

Odnośnik do komentarza
12dsb2JhbC9ECgRcGgMfD11VL2ljb24vMC84MDAw

 

Microsoft zdradził informacje o drugim dodatku do trybu wieloosobowego Gears of War: Judgment. W paczce nazwanej „Call to Arms Map Pack” znajdą się trzy mapy, rozgrywka „Master At Arms” oraz sześć kolejnych skórek na broń i zbroje postaci. Nie zabraknie również 10 nowych osiągnięć, które łącznie dadzą 250 Gamerscore. Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Trzy plansze zawarte w tym rozszerzeniu to:

  • Terminal: Szybkość i okrucieństwo inwazji Szarańczy całkowicie zaskoczyły Halvo Bay. Mieszkańcy chcieli ewakuować się w każdy możliwy sposób, a służby COG zostały wezwane w celu utrzymania porządku. Szarańcza nie okazała jednak litości i nie odpuściła - za pośrednictwem terminali kolejowych pojmała masę bezbronnych ludzi. Służby COG muszą utrzymać swoja pozycję, aż do ostatecznej ewakuacji, ale wielu straciło już życie w obronie ludzi i ziemi, które kochali.

  • Blood Drive: Jak tylko liczba ofiar zaczęła przybierać na sile, personel Halvo Memorial rozpoczął selekcję rannych na niespotykaną dotąd w historii planety Sera skalę. Kampanię „Oddaj krew dziś” prowadzono przy wsparciu służb COG i rannych cywilów. Niestety, Halvo padło szybko, a szpitale zamiast zapewniać schronienie, stały się polem walki. Jacinto Memorial to ostatni bastion.

  • Boneyard: Tradycyjne usługi medyczne musiały zostać zawieszone ze względu na stały napływ rannych i wielką liczbę ofiar. Tereny szpitali szybko zamieniły się w cmentarzyska. Nieoznakowane doły stały się grobami, a mauzolea wypełniły się bezimiennymi poległymi - szkielety układano w stosy. Stąpaj ostrożnie, nigdy nie wiesz po czym lub kim idziesz - pewnego dnia będziesz musiał do nich dołączyć.

Z udostępnionych obrazków wynika, że Terminal stworzono z myślą o trybach „Natarcie” oraz „Przetrwanie”. Nowy „Master At Arms” jest natomiast wariacją zabawy „każdy na każdego” (Free-For-All). Zadanie postawione przed graczami polega na zdobyciu zabójstwa z dwudziestu przewidzianych broni (bez walki wręcz i granatów) - po każdym fragu automatycznie zmienia nam się noszony ekwipunek.

Jeśli ktoś posiada wykupioną przepustkę sezonową VIP, to zmagania będzie mógł rozpocząć już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia. Pozostali poczekają na ogólnodostępną wersję DLC „Call to Arms Map Pack” tydzień dłużej i zapłacą 1000 Microsoft Points.

 

 

http://www.onlinecenter.pl/11319/Aktualnosci/Gears-of-War-Judgment-nadchodzi-Call-to-Arms-Map-Pack.html

 

I ku.rwa za 3 mapy płać 1000 punktów (i to jeszcze jedna to remake, znów Blood Drive), panom z Epic już padło na mózg od tej chciwości.

 

DLC z trójki - Forces of Nature - 5 map, 4 postacie, 7 skinów, 1 nowy tryb - 800 MSP

 

Naprawdę mam już dość tego studia.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...