Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja ci radzę, najpierw pograj trochę bez dodatków i zobacz czy się spodoba. Ja wziąłem Vip pass w ciemno i jako zagorzały fan Gearsów żałuję. Raz że multi mi nie podeszło, dwa nawet acziki są beznadziejne i nie chce mi się kompletnie za nie brać.

Więc tylko doradzam, najpierw zagraj, najlepiej z tydzień lub dwa bo na początku gra sprawia dobre wrażenie, które po jakimś tygodniu zanika.

Oczywiście to tylko moje zdanie, jak ci się spodoba to się nie krępuj i bierz bo ludzie jeszcze póki co grają. 

Odnośnik do komentarza

Grałem już w Lost Relicts. Oto co następuje:

"nowy" tryb - CTF jest ok i nic poza tym.

Mapy:

 

Checkout - jest super, mała, dynamiczna. Zupełnie jak w "3". Zupełnie. Sprzedawanie jej w formie kompletnie nie zmienionej od czasu poprzedniej części

nie jest żenujące. Jest to perfidny dowód na to, że Epic tworzył GOW:J WYŁĄCZNIE z myślą o zarobieniu na DLC i był przy tym tak potwornie leniwy, że aż wstyd.

 

Lost City- Za(pipi)ista mapa. Bardzo mi się podoba, zarówno pod względem designu jak i budowy. Gdyby całe DLC składało się z tak dopracowanych map to warto

byłoby w to inwestować bo:

 

Museum- ta mapa z kolei jest wtórna, znowu trochę za duża i nijaka jeśłi chodzi o design. 

 

Warg - ta mapa z kolei ma jakiś taki fajny feel. Bardzo przypomina mi jeden z aktów z pierwszego GOW. Niestety nie pamiętam, który to był. Poza tym niewiele więcej da się powiedzieć dobrego. Wydaje mi się, że dwa pierwsze etapy są zbyt odsłonięte. TZN dziury są zbyt odsłonięte i można je podniszczyć ze znaczej odległości, co generalnie rzecz biorąc jest słabe jeśli Locustami będzie grała >przeciętna drużyna. 

 

TO tyle. Nie wiadomo co mapą Capitol. Jeśli jest to ostatnie DLC to jestem bardzo rozczarowany. Taki zestaw jak w tym momencie mam na dysku, powinien znajdować się na płycie z grą w dniu premiery. TO samo z grą jako Locusty. Nie rozumiem polityki EPIC. Jest głupia. Brak Active Reload - to samo. 

 

W grę grać będę bo generalnie mi się podoba. Szczególnie ze względu na FFA. Nie zmienia to jednak faktu, że jako fanboy serii dałbym jej 8/10. Tylko i 

dopiero teraz, po wydaniu wszystkich dodatków. Coś mi jednak mówi, że Epic wrzuci jeszcze na rynek zestaw ze starymi mapami i może jakieś nowe (oczywiście wszystko płatne i nie w ramach pierwszego pakietu VIP :). Nie zdziwiłbym

się również gdyby w końcu się zreflektowali i dali możliwość grania jako Locusty we wszystkich trybach. Są to jednak moje gdybania i tak pewnie pozostanie.

 

Jakby ktoś chciał pocisnąć Survival na Insane to podeślijcie mi zaproszenie.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza

Na locusty w zwykłych trybach nie masz co liczyć. Są kolorowe pancerze? Mało ci?

Zgodzę się w 100% co do zawartości, taka ilość mapek powinna znajdować się już na dysku z grą. 

W ogóle to idę ściągnąć, obczaję sobie chociaż ten nowy tryb, chociaż wiem że będę tego żałował, ale cóż...niestety już za dodatki zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza

Tak jak przypuszczałem...ściągnąłem, zobaczyłem...wyłączyłem. Ehh...nowy tryb na początku wydawał mi się ciekawy, ale po pewnym czasie stwierdziłem że jest raczej bezsensowny...Czemu limitem są zabójstwa? To nie ma sensu, drużyna atakująca powinna być ograniczona czasowo. W ogóle mam wrażenie że doniesienie flagi do punktu jest strasznie trudne, za trudne nawet...granie atakującymi jest przez to mało atrakcyjne. Z map faktycznie lost city jest ciekawe, dali symetryczną mapę i od razu rozgrywka nabiera tempa i gearsowego klimatu.

Na Ward niestety nie udało mi się trafić, zagrałem chyba z 5 meczy w overrun i zawsze trafiałem mapy z podstawki, w listach DLC oczywiście.

I w ogóle chyba żadne multi mnie tak nie wpienia jak to...w Codzie mogę ginąć kilka razy pod rząd...nic, Halo...nie pamiętam żebym kiedykolwiek wkurzył się przy Halo, Gearsy 1,2,3...owszem często bluzgam, ale muszę trafić, albo na naprawdę drewnianych kolesi, albo muszą się dziać cuda w meczu...odpalam GoW:J, gram drugi mecz i już mam ochotę połamać kontroler...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mapy są ciekawe, jeden achievement zglitchowany (Pandulum Wars wyskakuje, ale później nie ma go na liście, a w opcjach gry wszystko odhaczone jest na zielono, WTF??!!), tryb Breakthrough jest nawet nawet, ale na pięć meczów raz doniosłem flagę. Tylko dlatego, że miałem okno respawnu przeciwników przez jakieś 3 sekundy, a resztą zajęli się moi kompani, także w tym aspekcie zgadzam się z NikoBe.

 

Reszta ok, ale po raz kolejny mamy do czynienia z totalnym lenistwem Epic. Kampania moim skromnym zdaniem jest świetna, multi już mniej.

Odnośnik do komentarza

szczerze to mozna bylo sie spodziewac slabszego multi wkoncu panowie z people can fly nie slyna z robienia multi troche smutne ale taka opinie mam o tej firmie

Ale najśmieszniejsze jest to że oni nie robili tego od zera, przecież mieli za podstawkę świetne multi z 'trójki', więc nie wiem jakim cudem mogli odwalić taką kaszanę. Przynajmniej overrun daje rade, ale i tak wkurzają lagi, dziwnie drewniane animacje i masa innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

szczerze to mozna bylo sie spodziewac slabszego multi wkoncu panowie z people can fly nie slyna z robienia multi troche smutne ale taka opinie mam o tej firmie

 

Przecież "people can fly" tylko wykonywało "prace" zlecone przez EPIC GAMES + realizowali własne pomysły ALE zaakceptowane przez EPIC GAMES.

Choć to że postać reaguje z pewnym opóźnieniem (w GOW3 wszystko jest płynne/natychmiastowe) to już raczej sprawka "people can fly".

 

Co do multi to:

- niepotrzebnie osłabili Hammerbursta

- piła się DUŻO za długo odpala

- brak oszołomienia przeciwnika po spadnięciu mu na łeb

- (oczywiście, i przede wszystkim) niestety brak HORDY

- BARDZO mało map w podstawce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...