Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

To w sumie nie aż tak źle, myślałem że krócej będzie. A fabuła daje radę?

Fabuły tutaj w zasadzie brak, obejrzyj pierwszy lepszy trailer, a poznasz całą historię. Nie ma tutaj żadnych zwrotów akcji, mimo że poprzednie części nie były jakieś ambitne fabularnie, tak "dwójka" potrafiła zaciekawić i chciało się brnąć dalej żeby poznać zakończenie.

 

I tak z innej beczki, plan zrealizowany...wbity 3 re-up. Teraz daję sobie spokój z multi najprawdopodobniej na zawsze. Będę wbijał tylko jak się pojawią nowe mapy żeby zerknąć jak wyglądają bo jak już wykupiłem ten vip pass no to chociaż rzucę okiem.

Odnośnik do komentarza

e18fb93e89a69.png

 

Trochę się namęczyłem :F

 

Dobre info dla ciebie Don - zauważyłem w leaderboarsach Survivalu jakieś dwie nowe mapy - Oddział i Niszczyciel. Zapewne kolejny mappack to będą dwie mapy do Overruna/Survivalu i jedna do TDM'a (+ jeszcze jedna darmowa mapa).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Judgment...- kampanie to trochę śmiech na sali jeden cienki boss , gdyby nie elementy hordy pewnie długość prawie taka jak raam shadow (tyle że raam shadow mialo klimat a to cos nie ma), multi na start mamy 3mapy do normalnego DM teraz kilka doszło ale nadal szalu nie ma- ogólnie po ograniu kampani i troche multi nie chce mi sie w to grać- także dlatego iz prawie nikt w to nie gra w porównaniu do części 3 ... wracam do 3,2.

Edytowane przez maxankazuya
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeeeezu, wygranie pięciu meczy na Boneyard w FFA to męczarnia jakich mało. Mam dwa zwycięstwa, ale za Chiny Ludowe nie idzie wygrać kolejnych. Spróbuję w jakichś chorych porannych godzinach co by mniej ludzi grało. Zaliczyłem już dwa inne cheevosy na tej mapie więc teraz już jest poniekąd z górki. Tryb FFA podaruję sobie jak tylko wyskoczy ikona z osiągnięciem.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jedynyny tryb, który mogę grać poza Overrunem i Przetrwaniem. 'Wiem' poprostu do czego/kogo strzelać :)  Sam dwie wygrane na tej mapie, ale jakoś wiekszej wagi do osiagnięć nie przywiązuje więc ujj z tym, dostanę kolejne mapki to może i 3 prestiż wbiję a teraz GoodBye Amore. Dużo więcej się spodziewałem po tych Girsach,a dostałem jeden wielki gnój, (poza kilkoma wyjątkami) gnasher w tej części to porażka po calości prawdziwa pompka, eventy to samo mapy wielkie a dają dominacje po trzech ludków gdzie przy pełnych drużynach biega się od kółka do kółka.   

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nareszcie. Wczoraj gra doszla. Podobnie jak w przypadku Halo 4 kampanie odkladam na pozniej. Pierwsze co zrobilem to sprawdzilem jak gra sie teraz w multi. Na necie sporo narzekania, gra ma raczej slabe oceny w porownaniu z trylogia. Ale jab@c to. Gra sie wybornie. Tryb jatka to zeznia - niezle sie sprawdza jako odstresowywacz po pracy. Piwko, Gow:J multi i zabawa przednia. Super, ze sa dostepne nowe bronie. Chociaz nie idzie mi jak narazie ich uzywanie. Podoba mi sie jak zrobione zostaly declassified fissions. Mam za soba jedynie pierwszy rozdzial i najlepiej wypadla misja z ograniczona widocznoscia - Gnasher hurtem wtedy niszczy locusty. Wracam do grania.

Odnośnik do komentarza

ta gra w multi to profanacja serii, brak locustów, kolorowe postacie w multi, od zajebania syfu z mikropłatnościami, wielkie mapy...to nie bf3, mało map, mało postaci, mocne bronie i granaty odłamkowe od początku rozgrywki > w poprzednich częściach to była rywalizacja o takie zabawki, brak hordy, brak bestii, brak klasycznego KOTH,  przetrwanie jest fajne na godzinę i już się nudzi...

 

Cieszy mnie że gra sprzedaje się poniżej oczekiwań, może przy GOW4 się ogarną i nie będą robić gry pod fanów CoDa.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Mi na początku też się grało w miarę spoko, ale im więcej grasz tym coraz więcej rzeczy zaczyna wkurzać...Pewnie wspomnisz moje słowa. No chyba że jesteś nowy w Gears'ach, to pewnie na dużo rzeczy nawet nie zwrócisz uwagi.

Tak, gra ma swoje gorsze strony. Dla mnie jest to chociazby wspominany miliony razy brak locustow. Moze to tylko moje wrazenie ale retro jest chyba tez duzo mocniejszy niz w 3ce. O ile w 3ce go wcale nie uzywalem w multi tu w Judgement sprawdza sie super. W TDM czasami mozna sie pomylic do kogo strzelic przez brak locustow. Tesknie za Horda, bo w 3ce spedzilem przy niej mase czasu. Pewnie cos sie jeszcze znajdzie. Mimo tych wad gra sie wysmienicie i gra dalej zjada wiekszosc multi na sniadanie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie survival to ciekawy tryb, w następnych Gearsach widziałbym połączenie klasycznej hordy z survivalem bo w tym drugim faktycznie się bronimy i mimo że jest tylko 10 fal to już od pierwszej coś się dzieje, nie musimy się przedzierać przez 6 nudnych fal żeby wreszcie zobaczyć trochę mięsa. Ale za to brakuje mi budowania fortyfikacji z GoW3, dodatkowych wyzwań i przede wszystkim fali bossa...no i podział na klasy po czasie staje się nieco monotonny przez brak dodatkowych broni. Ale jak dobrze zrównoważą proporcje to w następnych Gears'ach widziałbym wymarzoną hordę wymieszaną właśnie z survivalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...