Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy tryb to totalna żenada i random. Skąd taki szajs w ogóle w Gearsach? Na plus nowa mapa do overrun, zawsze jakiś powiew świeżości. Blood Drive wygląda obłędnie. A Boneyard do złudzenia przypomina mi Mauzoleum z 'jedynki'. Cała reszta na minus...Więcej pedalskich skórek pancerzy i tylko dwie, do tego marne skórki broni. 

Mam już ten 38 poziom na 2 re-upie i chce jeszcze tylko dotrwać do 3 re-upa, ale idzie mi dosłownie jak krew z nosa...jak pomyślę że przede mną jeszcze te 12 poziomów to...nic tylko rzygać. VIPpass to był marny pomysł, szkoda że nie ma zwrotów...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogięło ich z tymi pięcioma wygranymi na Cmentarzysku w FFA. Gdyby chociaż można było grać na playliście, która ma wyłącznie nowe mapy, może bym spróbował, mimo że nie znoszę FFA (nie tylko w Gearsach). Ale całą rotację mam zaliczyć, by w ogóle zrobić podejście?

 

Zrobiliśmy dzisiaj boosting kilku innych osiągnięć. Wspaniała zabawa, polecam wszystkim.

 

NOT

 

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Udało mi się zagrać w Jatce na cmentarzysku raz, ale byłem drugi :/ Co do Krwawej jazdy to z nowymi korytarzami jest teraz znacznie lepszą mapą.

 

Wbiłem w końcu 3 prestiż.

 

wrog weź napisz jakie acziki zboostowaliście do tej pory i w ile osób?

Odnośnik do komentarza

Kierwa jakie młotki się przewijają przez XBL ostatnimi czasy to nie mam pytań. Próbowałem grać dziś FFA, a nawet Domination, ale nie czuję się w tych trybach w ogóle. Wolę OverRun choć tam bez zgranej ekipy nic się nie ugra. Na 5 dzisiejszych meczów wygrałem jeden bo jako jedyny grałem pod drużynę, a nie dla indywidualnych wyników. Rzucałem ammo, robiłem miejsce, kryłem plecy kompanów, ginąłem, żeby inni mogli przejść, a w zamian dostawałem blokowanie postaci, zasłony terenu i olewanie zwłok kiedy aż się prosiło by rzucić ten leczniczy granat, a mieliśmy w teamie trzech medyków więc nie wierzę, że akurat żaden nie był w stanie się wysilić.

 

Zbierzmy ekipę na boosting bo ja w trybach TDM i FFA nie mam zamiaru się pokazywać. Bez Locustów zabawa jest nijaka.

Odnośnik do komentarza

W ogóle lagi jakieś z kosmosu. Dobrze że już coraz bliżej re-upa...43 poziom, a już mi ciśnienie tak skacze przy tej grze że mało pada bym dziś nie wyrzucił. 

Acziwy z dodatku serio olewam...Uścisnąłbym chętnie dłoń ludziom którzy zrobili tę grę, GoW1 po 5-6 latach grania w multi mi się jeszcze nie znudził, GoW3 po prawie 2 też mam ciągle zajawkę, Judgment po miesiącu od premiery muszę się dosłownie zmuszać do gry żeby wbić ten ostatni poziom...gratulacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To co, jutro może wieczorem zrobimy coś? Przydałoby się przejść survival na Terminalu na hardkorze i wygrać w TDMie w piątke mając te skórki + może coś jeszcze.

 

Ja i Yap jesteśmy chętni.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

W koncu zamowilem swoj egzemplarz i az sie boje co to bedzie w multi po tym co przeczytalem. 3ka wciaga jak diabli wiec mam nadzieje, ze tu bedzie podobnie albo i lepiej. Ciezko mi uwierzyc, ze w tej czesci cos nie wyszlo. Byle gra doszla przed wolnym majowym.

O ile na początku jest w miarę ok. Przymyka się oko na pewne rzeczy, tak im dłużej się gra tym coraz bardziej irytują pewne sprawy. A 4 mapkami na początku dosłownie idzie się porzygać...teraz będziesz miał 5 bo jedna jest za free. 

Odnośnik do komentarza

Zagram. Ocenie. Jak jest z iloscia ludzi? Da sie spokojnie we wszystkich trybach pograc bez czekania godzinami?

To tylko miesiąc od premiery...więc na serwerach póki co tłumy. 

Chociaż zwróciłem uwagę że zdarza się podobny motyw jak był w GoW2, czyli dziwne rozdzielanie drużyn. Często zdarzają mi się sytuację że gram sam bez grupy i dzieli drużyny 5vs1, podobnie było w GoW2. W GoW3 nie pamiętam takich sytuacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...