Skocz do zawartości

Rayos

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy można takie konto trzymać na konsoli, i grać w gry z tego konta na swoim profilu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest opcja, ale w wiekszosci przypadkow nie bedzie duzo taniej, niektore gierki w afryce sa tansze jak SV.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem ceny różnią się dość znacznie, skoro w naszym regionie płacimy za tytuł około 250 zł, a w innym już 170 zł. Proporcjonalnie ta tendencja utrzymuje się w większości przypadków, ale w przypadku tańszych gierek te różnice nie robią już takiego wrażenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i co, zakładam po prostu na konto na eshop mexico, wpisuje moj numer karty kredytowej i kupuje gierki za 50% ceny polskiej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie musisz nic zakładać, możesz zmienić region swojego konta po prostu. było wałkowanie milion razy

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra, jeśli wystarczy zmiana regionu to czemu na konsoli nie mam do wyboru Afryki? Tylko Japonia, Ameryka, Europa i Australia/Nowa Zelandia? Coś źle robię, że Afryki wybrać nie mogę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i co, zakładam po prostu na konto na eshop mexico, wpisuje moj numer karty kredytowej i kupuje gierki za 50% ceny polskiej?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: zależy, jaka karta. Sklep danego kraju może nie akceptować twojej karty, wtedy trzeba więcej kombinować. A przy typowym polskim koncie tego bym oczekiwał.

Jeśli akceptują twoją kartę, to tak. To łatwiejsze, niż niedanie napiwku w restauracji!

Niektórzy koledzy tutaj zdaje się regularnie podróżują do Meksyku na Switchowe zakupy to może wyjaśnią, jakie są tam najlepsze metody.

Edytowane przez ogqozo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niebawem pewnie switch w bundlu z marianem (dokupię też mario karta)wpadnie w moje ręcę i mam kilka zielonych pytań.

1. Kupować od razu memorkę czy na switchu starczy miejsca  jeśli tak to jaką ?

2. Jest youtube, czat głosowy, podgląd w co grają znajomi czy Nintendo nadal 100 lat za murzynami?

3. Są czasem obniżki na eshopie? A może isaac będzie w boxie? 160 zł za indyka w cyfrze, trochę dużo, w boksie chętnie bym zapłacił. 

edit: widzę, że isaac jest w pudełku :) 

Edytowane przez Kosmos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nie

2. Z tego co wymieniłeś tylko podgląd w co grają znajomi online

3. Są zniżki ale więcej niż -10 -20% się nie spodziewaj

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta