Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

I pomyśleć że zastanawiałem się nad zakupem, po samych streamach nawet otwartej bety nie chce mi się grać. Jak to oglądam to jest to stary COD z nakładką WWII

Dokladnie. Ja pogralem sobie troche w bete, i rzygac mi sie chce tym prymitywnym gameplay'em, ktory od wielu lat sie nie zmienia. Kartonowy feeling broni, archaiczne animacje, klaustrofobiczne mapy itd. Nie rozumiem dlaczego wylacza sie sprint po paru sekundach. Przeciez to sprawia, ze ludzie zaczynaja kampic, zamiast biegac i szukac przeciwnika, to gdzies siedza za sciana, czekajac na ofiare. Pre order skasowany. Dzieki Bogu. :)

Odnośnik do komentarza

czyli jak co roku nic sie nie zmienia osoby ktore cisnal nalogowo w BF dalej nie lubia Coda  :usmiech:  a zwolenicy coda sobie chwala

 

 

To Ty chyba za malo czytasz fora zagraniczne, ze zwolennicy CoD'a sobie chwala ta BETE. Ja gram prawie 8 lat nalogowo w CoD'a i jak na ten moment beta nie zachwyca. Wiadomo, ze to czasu premiery moga zmienic jeszcze troche rzeczy, ale jak na ten moment stanowczo jestem na nie, jesli chodzi o zakup gry na premiere. 

Odnośnik do komentarza

Mnie też się podoba, to jest po prostu CoD na starych zasadach bez latająco-skacząco-biegajacych dzieci z ADHD z fajnym systemem rozwoju żołnierza, dywizji i broni. Mapy fakt, małe, ale jak ktoś już wcześniej pisał, to tylko 3 mapy które dali, pewnie dlatego tak małe żeby było intensywnie. Nie wiem ile ma być map w pełnej wersji, ale na pewno będzie kilka większych. Dla mnie beta jak najbardziej na plus i pełną wersję biorę day one.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w betę i mam mieszane uczucia. Pierwsze wrażenia bardzo słabe - grafika past genowa, ostatni COD w jaki grałem to Modern Warfare 1  i miałem wrażenie jakbym grał w jakiegoś moda w realiach WWII. Muszę powiedzieć, że jak pierwszy raz włączyłem BF1 to miałem prawdziwy efekt wow - tutaj zupełnie na odwrót. Warto wspomnieć, że wybuchy granatów są żęnujące, a feeling czucia broni oraz ich udźwiękownie w mojej ocenie jest gorsze niż w drugiej odsłonie call of duty z 2006 roku. Zresztą gra na pewno nie robi takiego wrażenia jak "jednyka" , czy "dwójka" w momencie wydania.

 

Z drugiej strony z czasem gra zaczęła przekonywać mnie do siebie. Starcia są dynamiczne, dużo bardziej kameralne niż w BF i bardziej skillowe. Znacznie rzadziej zdarza się, że o wyniku decyduje, to czy zrespaunowałeś się za całą drużyną przeciwnika, a faktyczna znajomość map, punktów do kampienia itd. Jeżeli pozostałe mapy dostępne w pełnej wersji będą miały odpowiedni klimat oraz wielkość, kto wie, czy nie będzie to najlepsza część od wspomnianego modern warfare. Mimo wszystko wciąż czekam na grę, która naprawdę pozamiata w realiach WWII bo już wiem, że nowa odsłona Call of Duty raczej tych oczekiwań nie spełni,

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Największa bolączką dla mnie to kompletny brak klimatu wojny, pamiętam że włączając cod waw to miałeś intro, menu takie szare brudne i ta muzyka , która kompletnie niszczyła beret,jeśli ktoś by mi powiedział że za 10 lat dostaniemy taki syf to bym nie uwierzył.

Ta gra to jest parodia,to jest jakiś reskin kosmicznych jaj.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nowa mapka bardzo fajna tylko znów większość akcji dzieje się w małych pomieszczeniach. Liczę na to, że w pełnej wersji będzie parę mapek z bardziej otwartymi przestrzeniami.

 

Z drugiej strony nie dziwi mnie to, że Sledgehammer postawiło mocno na małe mapy skoro wszystkie najpopularniejsze mapy z poprzednich części to te które nie są zbyt duże np Combine z Black Ops 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...