Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

@XM.

Cena zaporowa patrząc na to, że podobną kolekcjonerkę do XC2 kupiłem w dniu premiery za 350 PLNów. Zobaczymy co Dave zaoferuje, jak będzie podobnie to chyba sobie jednak daruje. Nintendo chyba naprawdę szuka w fanach frajerów, którzy łykną wszystko niezależnie od ceny. Za tą kwotę mam limitkę do The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima :dunno:

Odnośnik do komentarza

No ja jeżeli nie łyknę teraz kolekcjonerki to zwykłą edycję wezmę kiedyś tam. Mam i tak co ogrywać a obecnie nie ciągnie mnie do jRPGów (choć obecnie męczę Ni no Kuni 2 co było błędem bo 30h na liczniku zajęło mi jakiś miesiąc, w takim tempie skończenie tego tytułu i wbicie platyny zajmie jeszcze ze dwa miechy). W oryginale przesiedziałem ok. 350h więc dobrze wiem, że ten tytuł to moloch na którego zwyczajnie nie mam czasu i nie mam co się oszukiwać, zapewne ograłbym tylko Future Connected, którzy rzekomo jest na 15/20h.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie wróciłem do Torny (jestem tak gdzies w połowie), grając na zmianę z trylogia Gearsów. 

I mam obawy czy system nie będzie za prosty. Plus brak zbierania bladeów.

Mam nadzieję że nie zawiodę się na postaciach. Bo historie mniej więcej znam jak wyszło w X2

Spoiler

Że obie części sa jednak mocno powiązane.

 

Ale i tak czekam.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, chrno-x napisał:

Ja jestem chyba jednym z tych szczęściarzy, który zawsze z któregoś rodzimego sklepu otrzymuje te limitki, więc tym razem również poczekam na cenę. Jak będzie dla mnie w porządku to zamówię u @Dave Czezky oraz w Ultimie (wątpię aby KiG dostał cokolwiek) i zobaczymy skąd przyjdzie. Jeżeli otrzymam dwa egz. to za taką samą kwotę wystawię czy to na allegro czy to na pchlim aby ktoś inny się załapał. W najgorszym przypadku zamówię sobie zwykłą edycję i płakać nie będę. Prędzej czy później samego artbooka oraz steelbooka i tak ktoś wystawi na allegro.

Akurat w Ultimie już podobno się wyprzedały, załapałeś się na swoją sztukę?

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na ek u Dave'a mimo wysokiej ceny. Jedyne ek które kupuję w tym roku, więc można sobie zaszaleć. Oczywiście o ile uda się złapać, bo wszędzie gdzie by nie zobaczył to out of stock. Jeżeli nie to zwyklak wleci i też będzie ok. :cool:

 

Odnośnik do komentarza

Ja walczę ze sobą. Z jednej strony mam kolekcjonerkę dwójki mimo, że jej do tej pory jeszcze nie skończyłem i po takim czasie pewnie i tak zacząłbym od nowa XD Już nie mówiąc o tym, że nigdy fanem serii Xeno nie byłem. Odsłonę z PSX zostawiłem kiedyś rozgrzebaną też się będę musiał kiedyś z nią przeprosić. Z drugiej dziwnie tak mieć taki jeden nienaturalnie duży box z dwójki a artbook w niej to jednak jeden z lepszych jaki w gierkach widział.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Ehhh, jak pomyślę, że nigdy nie powstaną pozostałe części Xenogears, to chce mi się płakać

 

Ach mój ulubiony rpeg ever , może kiedyś go odnowią pomarzyć zawsze można.

A do tego czasu na otarcie łez można zawsze posłuchać kapitalnego Ost w wykonaniu Mitsudy.

 

 

Odnośnik do komentarza

https://twinfinite.net/2020/05/xenoblade-monolith-soft-new-game/

Cytat

The Definitive Edition has its foundation in the determination and feelings of the staff from that time combined with the determination and feelings of today’s developers. It’s also a hint to the future title [or titles. As usual, Japanese does not distinguish between plural and singular] by Monolith Soft. Takahashi-san hopes that both veteran and new fans will be able to feel the future at the end of the story.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...