Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, XM. napisał:

Trochę zatem wygląda, że następne będzie jednak Xeno 3.

Chyba, że zapną jeszcze X'a. :D

Plus dla mnie wygląda na to, że robią oprócz XC DE jedną grę, a nie dwie.

Więc Xeno 3/X2?

Ciekawe co z projektem w "średniowieczu", o którym była mowa kiedyś tam.

Chyba że Xeno3 będzie w średniowieczu.

Odnośnik do komentarza

Z wywiadu w famitsu

Cytat

>DE planning started right after the launch of XC2 (2017)
>Also at the same time they planning for a new game.
>Presented the games together to Nintendo (May 2018)
>So Production Group 1 were seemingly doing 3 games at the same time with Torna development (1.Torna 2.DE 3.New game)
>DE and New Game full production started after Torna had gone gold (August 2018)

Także trochę już nad nowa gra dlubia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało, i nie załapał się na kolekcjonerkę u Dave'a, to w sklepie Joystick pojawiła się ponownie możliwość zamawiania  kolekcjonerki, choć cena może nie których zniechęcić.

 

https://joystick.com.pl/switch/3466-xenoblade-chronicles-definitive-edition-edycja-kolekcjonerska-045496426231.html

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to typowy absurd. Ilościowo każdy sklep ma po kilka sztuk i schodzi w parę minut. Jakim cudem poprzednie kolekcjonerki raz, że kosztowały taniej, dwa najmniejszych problemów z kupnem nie miałem to nie mam pojęcia.

 

@P-chan

Przeglądam raz czy dwa razy dziennie sklepy i szczerze parcie mi przeszło. Akurat gra wychodzi w najmniej odpowiednim dla mnie momencie. Wolałbym aby wychodziła na koniec roku, bo szczerze po Ni no Kuni 2 nie mam najmniejszej ochoty na kolejnego jRPG'a. Jak się uda u Dave'a kupić kolekcjonerkę to kupię, jak nie to trudno się mówi, dwójka i tak bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

@chrno-x

Ja być może z kolekcjonerki bym też zrezygnował, gdy bym wcześniej na to kasy nie miał odłożonej, ale tak to postanowiłem kupić. Choć już wiem że na premierę zapewne nie pogram, bo nie dość, że ostatnio czasu nie mam, to jeszcze mam inny tytuł do skończenia.

Natomiast co do absurdów, to jest na to prosta odpowiedź, zapewne Nintendo na nasz mniej opłacalny rynek zmniejszyło ilości to i są trudno dostępne. A że popyt wzrósł to i też cena, kłaniają się proste prawa ekonomii.

Mnie bardziej boli jednak to, że i tak znajdzie się w naszym kraju, nie uczciwy sprzedawca, który zwęszy interes ograniczając dostępność w swoim sklepie, a później wystawi na allego za absurdalnie wyższą cenę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, P-chan napisał:

@chrno-x

Ja być może z kolekcjonerki bym też zrezygnował, gdy bym wcześniej na to kasy nie miał odłożonej, ale tak to postanowiłem kupić. Choć już wiem że na premierę zapewne nie pogram, bo nie dość, że ostatnio czasu nie mam, to jeszcze mam inny tytuł do skończenia.

Natomiast co do absurdów, to jest na to prosta odpowiedź, zapewne Nintendo na nasz mniej opłacalny rynek zmniejszyło ilości to i są trudno dostępne. A że popyt wzrósł to i też cena, kłaniają się proste prawa ekonomii.

Mnie bardziej boli jednak to, że i tak znajdzie się w naszym kraju, nie uczciwy sprzedawca, który zwęszy interes ograniczając dostępność w swoim sklepie, a później wystawi na allego za absurdalnie wyższą cenę...

 

No ja się już raczej nie załapię. Po sprawdzeniu tematu sklepu Dave'a wyszło, że w momencie jak wracałem autem z pracy to kolekcjonerka była przez te 20/30 minut dostępna. Tak więc dziękuję postoje. Na pewno nie mam zamiaru kupować nigdzie za 2/3 tygodnie kolekcjonerkę za 700/800zł bo żaden u nas sklep nie będzie fair i stwierdzi, że skoro tak mało sztuk dostali to mogą te ostatnie w sklepie sprzedawać za bajońską sumę, czego do tej pory nie rozumiem jaki jest sens skoro nikt chyba nie jest taki naiwny aby tyle przepłacać. :dunno:

 

Cóż, pozostanie kupno standardowej edycji i kiedyś jakaś dusza pewnie wystawi elementy kolekcjonerki na sprzedaż to się kupi :D

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko dwa dni do premiery. Z jednej strony uwielbiam ten moment gdy premiera długo wyczekiwanej gry jest już tak blisko. Z drugiej to już ten czas gdy zaczynam odliczać godziny i szukam kolejnych informacji, sprawdzam maila z informacją o wysyłce przesyłki. Jeśli chodzi o Xeno to te ostatnie godziny umili mi czytanie recenzji, bo dzisiaj schodzi embargo. Mam nadzieję, że narzekania będą tylko na rozdzielczość, a tak nic nie skopano w tej wersji. Liczę też na to, że wyszła im fabuła w Future Connected i że nigdzie nie natknę się na spoilery, jeśli chodzi o powiązania i przyszłość serii 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Alastor84 napisał:

Fajnie że design postaci nie jest do porzygu infantylny jak w 2 części (przez to 2 część jest dla mnie skreślona).

Mnie tez to odrzucało niestety, nie wiem co ich podkusiło, żeby takie coś od(pipi)ać. No ale gra jest świetna mimo tego.

Odnośnik do komentarza

@Alastor84 uwierz, że ja się długo zbierałem do drugiego Xeno mimo tego, że uwielbiałem Xeno X, bo

- za bardzo anime (szczególnie przegięcie z postaciami żeńskimi)

- mniejszy nacisk na sf niż w X 

- field skille 

- problemy z rozdzielczością

- pomysł z blade'ami 

 

Miałem też wtedy mało czasu, więc ciężko mi było znaleźć 100 godzin i odpuściłem na rok. Potem pojawił się samodzielny dodatek (Torna). Dużo krótszy i tańszy, a na Switchu nie było wtedy dużo premier. Spróbowałem i okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. Gdy tylko znalazłem luźniejszy okres kupiłem podstawkę i okazało się, że to kolejna gra z tej serii, która trafiła do mojego top 10 wszechczasów.

 

Dla mnie to najlepsza seria jRPGów, ale kiedyś odbiłem się od jedynki, bo:

 

- mniejszy nacisk na sf niż w X 

- słaba grafika (Wii)

- słabszy system walki niż w X

- archaizmy 

 

Teraz wreszcie będę mógł poznać początki tej serii i zrozumieć w pełni fabułę z XC 2.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...