Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Najlepsze efekty to daje dieta i zapyerdol na silce a nie supelki. Ja pyerdole otworz oczy.
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    To tylko bialko. Kup sobie z KFD.
  3. Było coś wartego uwagi na pastach jeśli chodzi o F1?
  4. Poleciał już z 4 razy. Tomcio dał radę no i klimacik.
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na Daffy temat w Subforum PESa
    Szkoda bo od czasów PES6 to jedyny Pes który jest grywalny.
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    No jest bo suple to tylko dodatek.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    No ale sklad jest dla mnie wazniejszy.
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na D.B. Cooper temat w SpartakuS
    Na zalaniu mam HDMI na calych lapach. Handluj amatorze mebli.
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Tommi skads ty sie urwal?,czytam i krwawia mi oczy. Bcaa 3 tabsy na 90kg tura np. No ok.
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Normalnie rzepakowy z lidla a nie tam cudaczyc.
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    To fakt, zamierzam kupić rolkę dzięki za przypomnienie krupek
  12. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Lepsze z kfd w huy.
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Dlatego polecam to z KFD. Kilo wyyebistego masla.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Masla orzechowe tez.
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na D.B. Cooper temat w SpartakuS
    kuhwa te amatory na siłce w poniedziałek to jakiś dramat. Jeszcze rozumiem typów co ROBIĄ klatę ale sterta homosiów wywija jak popyerdoleńcy a ja stygnę. No ale na szczęście z drugim koksem pogoniliśmy towarzystwo na maszyny dla pedauf. Wronononero - PUSH&PULL wchodzi jak diabli. Co prawda dezelacja ciała koło czwartku/piątku ale na ogromny plus.
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Ciasto naleśnikowe: 75g mąki pszennej typ 480 75g mąki pszennej typ 1850 graham drobna 2 jaja 200ml mleka woda Farsz: 250g wołowiny/lub innego cebula sól pieprz natka 75g sosu pomidorowego
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    no i pizza też wpadła ale nie z biedry. Sranie będzie rano na potęgę.
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    No nareszcie!!!!!111!!
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    dziś miał być off ale postanowiłem przytyrać barki jako, że to oporna partia u mnie. Dzisiejsza szama Truskawki, białko, owsianka i ciniminis i krokiety z mięsem z indyka w sosie pomidorowym.
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Kiedy chodzisz? Zonie dajesz myszke i cisnie za ciebie w CSa + modulator glosu. Szerlok.
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Sprytne
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Bo beczka taknie?
  23. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    liti, jak Ty to widzisz? nie, to nie ja
  24. II KoBik II odpowiedział(a) na D.B. Cooper temat w SpartakuS
    jak masło, można smarować bez problemu. Nie jest ubite ale ja do lodówki nie wkładam. W zasadzie nawet nie wiem czy trzeba.
  25. II KoBik II odpowiedział(a) na D.B. Cooper temat w SpartakuS
    Dziś pull z frontami. Ciężkie technicznie ćwiczenie ale dobrze wchodzi. 60kg w ostatniej serii i czuję, że jest zapas. Na tyłach już siedzi 110kg. MC to jedyne 100 ale nadal wolę myśleć o tym co robię niż tylko aby wyrwać ciężar. Czucie mięśnia to jednak podstawa dla mnie. Dokupiłem parę cuksów. Polecam Colagen z KFD zdecydowanie. Po co przepłacać za Animala jak można mieć to samo w ciul taniej. Doszła Kofa, Kretka bo się kończy, białko do placków, ZMA no i 2kg masła orzechowego, w połączeniu z plackami owsianymi to PETARDA.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.