Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sylvan Wielki

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sylvan Wielki

  1. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Zwyrodnialec temat w PS4
    Spędziłem z grą dziewięć godzin i nie spotkałem się z czymś takim.
  2. Jeżeli Wiesław Trzeci będzie trzymał zbliżony poziom, otrzymamy śliczna grę.
  3. Sylvan Wielki opublikował(a) temat w PS4
    Jako, że na rodzimej ziemi najpopularniejszym daniem w niedziele jest schabowy z ziemniakami i mizerią/burakami, zostanie zaserwowany kotlet. Skoro co druga reedycja ma swój temat, to wypada go przygodzie Kratosa założyć, tym bardziej, że to jedna z najlepszych i najpiękniejszych pozycji minionej generacji. Oby tylko więcej twórców nie kierowało się "Słyszymy Was i to jest OK, remastery zazwyczaj pomagają nam otworzyć drzwi do marki dla graczy, którzy nie grali w naszą grę pięć lat temu, a możemy im dać tę możliwość na PS4."
  4. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Marian80 temat w Ogólne
    Ja na PS4 żadnego błędu nie uświadczyłem. Spróbuj off-line.
  5. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Ma jeden z ciekawszych, bezkrwawych fatali w MK4. W sumie te 4 postaci są ciekawe, natomiast sposób fakt sprzedawania ich w takiej formie za taką cenę już mniej. Dodatkowo ta wersja Milenki bardziej mi odpowiadała. Teraz ją niepotrzebnie....oszpecili.
  6. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Racja, po cóż wchodzić sobie w paradę. Nowe postaci i powrót starej gwardii. http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/3/19/tekken-7-character-data-leaks-out-jin-kazama-devil-jin-new-c.html
  7. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Hubi. temat w SpartakuS
    A propos masy....
  8. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
  9. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Karas temat w Ogólne
    Glicze można wykorzystać, bowiem na smoki jest jeszcze jeden patent....Ubijasz dziesięć razy tego samego i wpada. Rzecz jasna jeżeli nie masz odpowiednio rozlokowanych stanów gry, może cała zabawa pójść na marne. Dlatego przy takich molochach warto robić kilka (ja zawsze robię 4) sejwów, dodatkowo na innym nośniku zapisując przygodę co jakiś czas w razie niechcianej awarii.
  10. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    http://shoryuken.com/2015/03/16/leaked-mortal-kombat-x-achievements-reveal-new-playable-characters-alternate-costumes-and-more/ http://www.xboxachievements.com/game/mortal-kombat-x-xbox-one/achievements/ Nowe postaci, nowe fatale i lista osiągnięć. Jest coraz lepiej.
  11. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Marian80 temat w Ogólne
    Jeżeli cenisz sobie klimatyczne gry FPS powinieneś być zadowolony. Konkurencja raczej stawia na efekciarstwo i multi (BF+CoD), ewentualnie eksplorację otwartego świata przy pięknych widokach (FC4), a tutaj jest posępnie, dosadnie (kapitalny początek Last Light), czyli inaczej, bez zabaw ala rambo (czasami grający czuje się jak w Splinter Cell z widokiem z oczu). Za taki komplet w takiej cenie, należą się słuszne pochwały i tytuł reedycji roku.
  12. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Karas temat w Ogólne
    A dokonujesz tego resetu w Podniebnej Twierdzy. Ja każdemu ulepszam jego główną zdolność (jest ciekawiej) + maksymalnie poznaje to w czym postać się para (w przypadku Sery jest to łucznictwo, zatem tych umiejętności się wyucza). Póki co odpuściłem tylko czerwonych templariuszy i jeden boss mnie złoił okrutnie - dodatkowo na mokradłach jedna szczelina była nie do przejścia, ale wystarczyło podbić (fabuła, żaden grind) postaci o dwa poziomy i już walka była bardziej wyrównana.
  13. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na SG1-ZIELU temat w Ogólne
    Dzban jest nieco kłopotliwy i czasochłonny. Ale jak już znajdzie się i brzęczka i samochód, należy relatywnie ostrożnie doń podlecieć i wcisnąć przycisk odpowiedzialny za egzekucję. Wymaga to niezłej koordynacji ruchowej i nieco szczęścia (by samochód się nie zatrzymał i kierowca nie wyszedł - ale raczej tego nie robi). Mnie udało się to za drugim podejściem. Próbuj.
  14. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Hubi. temat w SpartakuS
    Także chciałbym, aby Kai choć raz zgarnął statuetkę. Choć wiadomo, że bezpieczniej posadzić na tronie nieskazitelnego chłopaka z zamożnej rodziny, niż faceta, któremu tego nieszczęsnego grejpfruta będą po grób wypominać. Big Ramy też ma potencjał, ale zapewne będzie jak z w pojedynku Doriana z Nasserem w 97r. Hamburgerowe korpo nie pozwoli obcokrajowcowi by ten pokonał (nawet będąc wyraźnie lepszym) rodowitego Amerykanina. Ciekawy jest także ten cały Compton: Ludzie się nim zachwycają. Wszyscy, wszędzie.
  15. Nie planowałem zakupu tak po prawdzie. Przechodziłem obok apteki, opakowanie przykuło moją uwagę i stwierdziłem, że spróbuję. To mój pierwszy raz z BCAA. Z suplementacji od początku przygody z żelastwem na stałe u mnie jedynie odżywki białkowe zagościły (głównie Carnivor i Syntha). Resztą nie zawracam sobie głowy, nawet kultowej kreatyny nie brałem. Nie jestem specjalnie zwolennikiem faszerowania się różnymi proszkami i tabletkami w każdy możliwy dzień. Jak każdy w Spartakusie wie (a przynajmniej powinien), podstawa to combo: trening jako bodziec i jedzenie jako budulec. Ćwiczący spełnia rolę kreatora, a suple to dodatek. Nieco bawi mnie, gdy w szatni widze marne/przeciętne jakościowo sylwetki facetów, którzy przed/po wypijają w swoich szejkerar kolorowe napoje. Abo za bardzo zawierzyli stukilowym, dociętym do kości koksom z reklam, że to przez spalacz z zielonej herbaty i mono i sądzą że ich zbuduje już na początku, albo są przekonani, że wyczerpali pokłady mocy (a jak tak, to ewidentnie się obijali) i już czas na ten etap.
  16. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Fatal kozak, tak w segmencie pomysłowości, jak i wykonania. Natomiast fakt, że na dzień dobry kompletna edycja gry (jak to kuriozalnie brzmi w przypadku premiery) wyniesie graczy niemal 400zł, to zagrywka, która niemal capcom przebija w materii pazerności.
  17. Fakt, stąd wybór na smak pomarańczowy. Reszta jest grą słów.
  18. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Hubi. temat w SpartakuS
    Wyniki z tegorocznego Arnolda. I. Deter Jackson II. Branch Warren III. Justin Compton IV. Cedric McMillan V. Evan Centopani
  19. Dzisiaj nabyłem w aptece. Nie było smaku ananasowego, ale przecież jak głosi stare porzekadło "aminokwas powinien być kwaśny".
  20. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Zwyrodnialec temat w PS4
    6/10 dla The Order w cda niespecjalnie dziwi, ale już 8/10 za grafikę to lekka kpina, tym bardziej, że reedycja Homeworld otrzymała wyższa notę za grafikę, bo.... 4k xD Autor poleca jednak, jak już będzie za darmo w plusie.
  21. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrego Komiksu
    Jakiś czas temu kupiłem tę encyklopedię postaci. Całkiem niezła, choć nie zachwyciła aż tak, jak można byłoby przypuszczać. Sporo w niej typowych dziwaków, o których mało kto słyszał. Zasadniczo jak ktoś to uniwersum sobie ceni, warto kupić.
  22. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrego Komiksu
    Również i mnie zaciekawiło.
  23. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Assassin's Creed
    Pograłem nieco na PC. Na maksymalnych ustawieniach wygląda całkiem dobrze. Jak ukaże się reedycja na obecną generację konsol, wizualia będą zbliżone do 4. Rzecz jasna to nie poziom Unity, ale na sumienne 7/10 w pełni zasługuje. Szkoda tylko, że animacja w 60k/s i tak prezentuje się mniej okazale niż niejedna gra na poprzednią generację w trzydziestu....
  24. Sylvan Wielki odpowiedział(a) na Karas temat w Ogólne
    Dwóch moich znajomych sprzeczało się co do formy jaką DA oferuje. Jeden stwierdził, że to straszny chłam, ponieważ od pięciu godzin - przynieś, podaj, pozamiataj, nudno i w ogóle. Drugi broni gry stwierdzeniem "po jedenastu godzinach się zaczyna właściwa akcja, poczekaj", na co ten pierwszy, że ma w nosie dawanie grze kolejnych kilku godzin by wreszcie ruszyło coś się. Jeden i drugi mają rację. Warto dać się przekonać grze. Ja tam miałem m.in. z Bayo tudzież z Tenchu (po początkowym "meh" zachwyt i ogólnie 10/10). Dlatego powstają pozycje typu The Order 1886, Vanqiush, które niemal przez cały czas zajmują gracza. Niezobowiązująco, przez czas, gdzie przy napisach końcowych nie jest tak, że początku się nie pamięta. Fakt, faktem, Inkwizycja jest toporna na Zieziemiu , a to dobre osiem godzin rozrywki. Biegamy za listami, ubijamy Bogu ducha winne barany, zamkniemy szczelinę, okazjonalna walka, et cetera. Pierwsza część miała zdecydowanie lepszy start. To wszystko dzięki motywowi zdrady, który tak bardzo przypomina zwrot fabularny w kapitalnym Suikoden II (i to na dzień dobry) oraz świetnemu prologowi, gracz już na starcie czeka co dalej, pomimo tragicznej oprawy, którą nie sposób zrzucić na ograniczenia sprzętowe - patrząc jak obłędnie na minionej generacji taki FF XIII się prezentował. Jednak gdy już przebrnie się przez ów mozolny, rozwlekły początek, gra potrafi niesłychanie przykuć uwagę przed TV. Przez monotonię Zaziemia męczę grę od listopada, zastanawiając się czy z trylogią nie będzie jak z Dead Space - świetne dwie pierwsze części i ogromne rozczarowanie trzecią. Na całe szczęście na to się nie zanosi. No i ta grafika, tak wychwalana, że to najpiękniejszy RPG (jakby jakaś sroga konkurencja istniała). Pierwszy etap zbyt zadowalający nie jest. Efekty nie zachwycają, plastyczność jest na średnim pułapie. Wszędzie jest niemal tak samo, ale już później....przykładowe zdjęcia z kilku kolejnych, następujących po sobie etapów. Brawa za różnorodność scenerii. Na tekstury, animacje, jakość obiektów tez nie sposób psioczyć.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.