Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Mnie tylko te 122 exy interesują, wygląda na to, że tam jest tylko jakieś Nintendo Labo czy coś, a reszta 100% gitarka. Takie Xenoblade'y prawdopodobnie zadziałają dużo lepiej od razu, bo mają dynamiczną rozdziałkę i podobno fpsy też, zobaczymy.
  2. Wiemy coś więcej o tym wykresie? Który ex nie działa i czy bez dedykowanych patchy są jakieś zyski?
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Imo mało jest ostatnio gier GTA podobnych, więc z chęcią ogram to krapiszcze, skala sukcesu pewnie będzie podobna jak Mafia 3, albo Scarface, ale kogo to obchodzi, może wyjść fajny crapik/10, wybuchy, strzelanie, samochody i murzyn, czy tam latynos.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na bountyhunter temat w Souls-like
    Będzie to samo, co z tym multi do Eldena, tylko mniej rozbudowane. Tutaj będzie typowa młocka z trybami PVPvE na arenach, niewielkich planszach, co ten from odpierdala, niech wystawią te swoje assety na allegro, to już Sega robi to lepiej w Yakuzach, bo przynajmniej zawsze jest jakieś lore, fabułka itp. Demon's Souls z PS5 to jeszcze długo będzie najładniejszy soulslike, bo oni będą tłuc ten swój stary silnik teraz przez 10 lat na Switchach w reedycjach gier z PS4 era w wariancjach multi, szkoda.
  5. Niestety bardzo duży zawód dla mnie. Totalne olanie jRPGów, totalne olanie dwóch najlepszych serii na Nintendo, czyli Xenobladów i Fire Emblem. Brzydkie, plastikowe i teraz do tego jeszcze obrzydliwie drogie, Nintendo zjadło własny ogon i niestety wyszedł potworek bez gier. Reklamowanie się multiplatformami, które lepiej chodzą na dowolnej konsoli przenośnej czy to stacjonarnej innych producentów nie ma sensu.
  6. Obrzydliwe.
  7. Paraolimpiada gamingu.
  8. Prócz kartów dla dzieci trzeba przyznać, że ocena 2/10 będzie zaraz zasłużona.
  9. Przecież nie będzie 120 fps, tylko 120 Hz, będzie 30 FPS, albo 40 FPS, albo 60 FPS w grach.
  10. LCD
  11. Voice desync, 15 fps w sharingu, widać, że wejście w epokę HD jeszcze ich przerasta xD.
  12. 99 Opencritic
  13. no będzie la zabawa
  14. A jeszcze zapomniałem Dragon Quest XII: The Flames of Fate.
  15. Jak Oblivion remake na pokazie Switcha xD. Prima Aprilis był wczoraj.
  16. Nowy Fire Emblem Persona 6/ ew. 4 Remake Xeno X2 Jakieś Poksy w HD2D Mario 3D Mario Kart z kampanią Silksong To takie minimum na dzisiaj.
  17. Z tych to ten Samsung chyba. https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/qn85d-qn85dd-qled
  18. Dlatego warto skończyć we wstecznej na S2 :D. Co do DF to niestety już nie to samo co kiedyś, teraz idą w ilość, a nie jakość, większość widzów i tak nie zwraca uwagi na "szczegóły", a samo DF nie kończy gier, by zrobić większą analizę dalszych etapów co do jakości.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    On czasami jest na Amazon za 12k, codziennie wpada po kilka sztuk i znika po 5 minutach xD.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    To który 5090 jest obecnie najlepszy?
  21. Oled z expo to nie polecam (ryzyko wypalenia, pogorszenia jakości obrazu w czasie znacznie większe, niż inne TV świecące na expo). Lepiej brać nowego LG Oled serii B w podobnej cenie. Z tym świeceniem to chodzi o to, że oledy w dzień są wyjątkowo ciemne (im niższa seria/ lub starsza tym gorzej) i słabo się na nich wtedy ogląda rzeczy, no ale kto ogląda filmy, czy gra w gry w pełnym słońcu:). Do 3.5k 55 cali to jest właściwie jeden kandydat z oledów https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-55b46la?srsltid=AfmBOopXpsDyV7V3iTSMKCOjbLc-S4PJKzinO_9fGToyw0zYL1cibRohvaY&gStoreCode=S267&gQT=2
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    AMD najlepsze.
  23. Imo inna gra, zależy co się szuka, Xeno X to jednak starsza struktura, bardziej nastawiana też na fetch questowanie, eksplorację świata, a nie fabułkę jak Xeno 1-3. Na razie mam mało jeszcze pograne (ledwie chapter 5) więc guzik pewnie wiem, ale Xeno 3 (+ Future Reedemed) warto zaznać w całości. Moja ulubiona wciąż część, nie ma lepszej :).

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.