KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- Kingdom Come: Deliverance II
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Może i trollowanko, ale ile brakuje 2.5 mil w przeliczeniu? To starczy, że premiera PS6 będzie kilka miesięcy pózniej i będzie dużo gier jRPG na PS5 do 2030 i lifetime spokojnie obije mordę czwórce za kilka lat. Różnice są marginalne i nie wiem co znowu ludzie wracający z banicji forumowej chcą udowodnić temu działowi xD.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Właśnie widziałem filmik z demo 1. Inne, w zasadzie tylko pierwsza scenka jest taka sama i zmienili po prostu wszystko, widać, że duży feedback szedł z DEMO 1. Samo demo 2 jest przepastne na minimum 2.5 godziny, jak robimy samo story. Sama gra to jest The Legend of Zelda: A Link to the Past, tylko z VA i detalami.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Nie wiem, czy dla Sony to dużą różnicą jest sprzedać 1 mln gier za 150 złotych, czy 500k za 300 złotych.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Graczy nie tyle jest mniej, takich dużych, grających dużo w ciągu dnia w duże i drogie gry, ale gier jest coraz więcej dobrych, większy wybór, bo jest je znacznie łatwiej zrobić, wiele gier powstaje po rozpadzie większych studiów, gdzie wcale ilość nie idzie w jakość i bez upper managementu robią nagle lepsze gry, niż kiedyś. Poza tym przeciętna produkcja teraz jest dłuższa, niż jakieś gry kiedyś, tak z kilka razy dłuższa i starcza na więcej czasu. Jednakże koszta produkcji powoli zaczynają spadać, są narzędzia, które w tym pomagają, studia też przestają się nimi jawnie dzielić i są to głównie domniemania branży ile co kosztuje, bo w zasadzie takie rzeczy tylko szkodzą twórcom. Będzie może mniej gier po 100 mln egzemplarzy i jaranka ile to ludzi dzisiaj nie zagrało w dany tytuł w imię pamięci matki boskiej CCUwskiej, ale kogo to obchodzi, ważne, żeby dobre sztosy powstawały i było w co grać. A jest w co i będzie, studia zachodnie też zaczynają rozumieć, gdzie znaleźć złoty środek i na jakim pułapie ustalić koszta, by nie szukać nowej roboty co miesiąc, czkawka z tej generacji i końca poprzedniej się nie utrzyma, również u Sony. Oczywiście nie warto słuchać ludzi zaburzonych, którzy wróżą klęskę naszej branży.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
FF7R3 to będzie raczej Switch 2 targetem, wiadomo czemu. Reszta - pełna zgoda. Raj, to będzie raj dla posiadaczy PS5, a co za tym idzie dla Sony, bo HW będzie schodzić z półek i przebije PS4 ATH.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Bardzo uszkodziło, pecety to rynek wrogi, piracki. Pełen kluczykarzy z Indii, januszy biznesu z Turcji, passowców za Pringlesy i torrentowców z Rosji. Sony i Nintendo nie potrzebują pecetów, mam nadzieję, że Ci drudzy nie będą nawet testować na produkcji, jak Sony w tej generacji.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Też odpaliłem, jakie to jest dobre, super są te arty postaci przy dialogach, wow.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Nowe Nie grałem jeszcze, ale system walki chyba przypomina Star Ocean Second Story R? Miła odskocznia od turówek w HD-2D.
-
Forza Horizon 6
Pomijając różne bolączki, gra zajebista, wyścig z mechem top xD. To ta gra, że odpalasz w pracy i nie pracujesz.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Square Enix i ich wersje demo
-
LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight
- Graczdari (formerly known as a Polish video game retailer and store owner) is a promi
Graczdari (formerly known as a Polish video game retailer and store owner) is a prominent gaming insider known for leaking details about physical distributions, ports, and console hardware. While they have a strong track record, the gaming community generally views them as a regional source rather than the "best in the world."- Primera Division
Jebać FF, FIFA dała 2 FIFA Best od ludzi co się znają za 2020 i 2021.- Forza Horizon 6
Ja tam dostaje regularny wpierdol od AI na przeciętnym.- własnie ukonczyłem...
Suikoden 1 HD (SD) Wiadomo to jest klasyka jRPG, nigdy nie grałem w oryginał, chciałem bardzo spróbować tą serię, głównie część 2, ale zacząłem od jedynki, "prawilnie". Początek delikatnie mówiąc mnie nie zachwycił i byłem o krok od porzucenia tego całkowicie. Potem jak zrozumiałem banalnie proste, ale jednak bardzo mocno niedoskonałe, leciwe mechaniki było już lepiej, a tak od drugiej połowy gry było naprawdę dobrze. Przeszedłem w życiu setki jRPGów, ale ten jest chyba ogólnie najsłabszy, ja wiem, że to tylko remaster, ale jednak Konami nie popracowało nad mechanikami, by uczynić je lepszymi wypadałoby się temu przyjrzeć bliżej. Najgorszym aspektem rozgrywki jest tutaj walka, która jest zbyt banalna, system run zupełnie mnie nie kupił, jedyny plus to walki były krótkie, wręcz automatyczne na normalnym i nie było w ogóle grindu, aczkolwiek starcia randomowe były dosyć nachalne i ze względu na dosyć ciekawy system expienia nie dawały nam prawie nic. Głównym źródłem doświadczenia był z reguły pierwszy przeciwnik w danym dungeonie, albo na danej mapce, gra często rotuje naszym postaciami (max 6 w drużynie) więc nie ma mowy tutaj o grindzie tej nowo dołączalnej, bo natychmiast można ją dobić do reszty stawki. Innym problemem wpływającym na radość z gry był system ekwipunku, po prostu najgorszy na świecie. Nieprzejrzysty, nie było informacji kto co gdzie może ubrać, dla kogo jest dana broń, ciągle się zapełniał i był totalnie nieintuicyjny. Totalny bullshit to itemy typu "sound system 1", czy "window size" itp. no ja rozumiem, na PS1 może to miało sens, ale serio nie mogli tego wywalić z gry? Oczywiście plusem jak już się nauczyliśmy grać jest bardzo przyzwoita, oparta o wojenny konflikt i magię fabuła, dialogi (nieugłosowonie) i postacie, zbieranie ekipy to sól tej gry i później też unikatowi bossowie, którzy pojawiali się często i sprawiali, że chciało się dalej biegać po świecie. Fabularnie było kilka ciekawych twistów i pacing drugiej połowy rozgrywki naprawdę super, całość gry to tylko 15 godzin, jak ktoś zna grę to pewnie i krócej, ja laik nie zrobiłem na pewno wszystkiego, jest trochę roboty z zebraniem 108 kompanów. A i te walki całym wojskiem też fajne, było ich mało i każda unikatowa, fabularna. Oprawa graficzna jak to 2D pixel art nie zestarzała się mocno, ale też w FF VI Pixel Remaster więcej się napracował Square Enix (tak mi się wydaje), niż Konami tutaj, nie mówiąc już o rimejczkach bożych Dragon Questów, które zaliczył potężne wsparcie. Działanie na Steam Decku, na którym ograłem całość oczywiście wzorowe. Zaciąganie save'a do Suikoden 2 - zrobione i na pewno tutaj mam większe nadzieje, bo dwójkę na pewno ogram niedługo, a słyszałem, że to sporo lepszy tytuł, pod każdym względem. 6.5/10 - jako jRPG na dziś wymaga przymknięcia oka na wiele rzeczy, ale jako klasyk gatunku i wstęp do 2, to na pewno warto poznać i nie żałuję. W rankingu tychże klasyków jednak ma u mnie zaszczytnie przyjęte miejsce ostatnie, mile za Chrono Trigger, FF VI i Dragon Quest 3 :D.- LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight
- GTA VI
Najlepszy leaker w branży- ZERO PARADES: For Dead Spies
Nie na premierę, ale ogram kiedyś tam. Co do tego typu gier, to w kolejce mam jeszcze Esoteric Ebb najpierw, już dawno zakupiony.- ZERO PARADES: For Dead Spies
ZERO PARADES: For Dead Spies on SteamFrom the creators of Disco Elysium comes ZERO PARADES – an espionage RPG. You're a brilliant but tormented operant on one final desperate assignment. Gather your broken network, untangle a web of lies Recenzje na poziomie jak dotychczas 84/100 pkt, ale należy to traktować z lekką dozą dekadencji, gdyż jak przeleciałem kilka, to wiadomo o czym były niektóre niższe, o dramie ze studiem. Prawdopodobnie bardzo dobry tytuł, trochę inny niż Disco. Więcej u Mortiego. Recka w PL 9/10 CDA: CD-ActionNie muszę kochać ZA/UM, by stwierdzić, że Zero Parades to...Nadejście fali produkcji inspirowanych Disco Elysium było kwestią czasu. Żadna z nich nie dźwiga jednak tak ciężkiego brzemienia jak nowa gra ZA/UM. Nad jej premierą unosi się chmura kontrowersji zwią- własnie ukonczyłem...
- Primera Division
Zamiast sie cieszyć Polakiem przez 17 lat na najwyższym światowym poziomie, to musiałeś się analitycznie na koniec przypierdolić do 38 latka xD? Piękna kariera i kapitalna oprawa na zakończenie. W BVB, czy Bayernie okoliczności nie pozwalały na taką oprawę ostatniego meczu, dodatkowo fajnie, bo to prawdopodobnie też zakończenie kariery na tym najwyższym poziomie, bo teraz, to już taka bardziej emerytura, mimo oczywiście deklaracji gry do końca Euro w kadrze. Lewy to nie tyle gwiazda Barcy, a taki ojciec tej drużyny, jak przychodził Barca nie grała nic, a zdobyli z nim 7, nie przychodził tutaj po nic i dowiózł. Legendarny piłkarz, nasz JEDYNY.- GTA VI
Obrzydliwy jest ten temat, oby gra była lepsza.- Primera Division
Może w FCB nie miał takich gier, ale w innym FCB często, warto sobie przypomnieć w tym smutnym dniu. Chociaż bardziej cenię sobie ten występ Szczerze powiedziawszy takich peakowych uniesień w meczach nie miał nawet za swojego życia Messi i CR7... :)- Heroes of Might and Magic Olden Era
W BG3 ograłem 25 minut i już wiedziałem, że GOAT :). Kupowanie EA ma sens (taniej), mocne granie raczej nie, przynajmniej dla mnie. - Graczdari (formerly known as a Polish video game retailer and store owner) is a promi