Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Gram obecnie w Three Hopes i tam Shez wymiata, gada tak dużo jak maskotki z Person xD. Byleth dla odmiany chyba nie gada prawie nic. Wolę Shez.
  2. Imo już mój G4 radzi sobie świetnie z promieniami słońca, aczkolwiek w moim biurze ich za dużo nie ma jak gram xD.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Dopiero odkryłem, że w grze są rolki, teraz już jesteśmy w domu i można grać jak w normalne Soulsy ^^. Szkoda, że nie widziałem o tym przed walką z bossem starej kopalni, bo z rolką to zapewne prosta potyczka.
  4. Szalone tempo, moja seria 4 już w starożytności, a mam ją jakoś 13 miesięcy.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Oblivion Remaster na UE5 to przy tym jakiś fanowski mod bez optymalizacji. Btw kto napisze maila do Redów, żeby wyjebali znaczniki w W1 Remake, bo W4 to nie ma bata, że to zrobią. Czas się cofnąć, bo już zapomniałem jak to się latało kiedyś przez krainy niczym w Morrowindzie eksplorując wszystko samemu. Inny klimat.
  6. KrYcHu_89 opublikował(a) a status w KrYcHu_89
  7. Wreszcie gra AAA na Unrealu 5, to pierwsza.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Świat w tej grze ma sens, nie wiem, czy to przez tą barierę, ale ciężko znaleźć open worlda, gdzie świat ma tak wiele sensu, czuć tą atmosferę, że jesteśmy zdani sami na siebie i nie ma wyjścia na zewnątrz. NPCe są bardzo dobrze napisani, prawie każdy ze swoją nazwą ma jakiś quest, coś powie ciekawego, każdego można wykluczyć, wszystko się ładnie zazębia. Potwory gniją po zabiciu, zamiast magicznie znikać, a ludzie dookoła wszystko co zrobiłeś pamiętają. Gra na 73 na OP, trochę moim zdaniem mało, ciężko było zrobić więcej, by zrobić Gothica w 2025 roku, który zadowoli starych fanów (a wiem, że tak jest) i jednocześnie nowi fani wychowani na KCD1/2, czy nawet tacy, których kiedyś z wielu względów Gothic po prostu odrzucił też wsiąkną. Niech nie zmylą nikogo recenzje, to wspaniały sztos.
  9. O nie, koszmar powrócił. Mogliby się podzielić prawami do TES/Fallout z kimś kompetentnym, np. Larian albo z Redami.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Jasne, Stalker 2 to dużo większa gra z większym rozmachem i złożonością. Na premierę trochę mi się wywalał jednakże.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Świetne RPG, bardzo powolne, ale nie jest to stracony czas, każda chwila to przygoda. Udało się zebrać większość map, więc już trochę lepiej mi idzie przemieszczanie się. Wspinaczka z synem niczym w Ragnaroku. Fajeczka też była Popłynąłem do jakiegoś wraku, gdzie niestety loot słaby Wróciłem do obozu ulepszyć to i tamto Potem poszedłem w góry przez kopalnię, gdzie musiałem rozwikłać pewną tajemnicę. Obozik z tej perspektywy pięknie wygląda 15h , zero crashy, chyba najlepiej działająca gra na UE5 z open worldem. (na PC)
  12. Niestety u mnie wygrał rimejk 25 letniej gry teraz, wypada pewnie na sierpień.
  13. Nie znaleźli niszy
  14. Warto wiedzieć, że Xbox nikomu by nie przeszkadzał, ale oni spierdolili nawet z AI i to tak z 70x bardziej xD. Teraz szukają hajsu wszędzie.
  15. Spokojnie, to dopiero 5 dzień resetu.
  16. Microsoft ma w planach zostawić tylko 3 marki evergreen Halo, Fallout i The Elder Scrolls, reszta pod nóż. W sensie prawa ktoś od nich pewnie odkupi za grosze.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Jakim temat w Kącik RPG
    Dzisiaj czytałem w CDA, że obecnie pracuje nad grą 160 osób, dokładnie tyle ile kończyło przy W3, ekipa ma ludzi z CDP (W2/W3, Cyber) jest i ktoś z Capcom i Rockstar Games. Wątek główny 50-70h i 30 dni w grze, z tym, że tutaj wiadomo od początku wszystko będzie główne i wszystko będzie poboczne, jak to w RPG bywa liczy się bardzo jakie będą konsekwencje wyborów. Btw od optymalizacji na poszczególne platformy mają osobny zespół, zewnętrzną firmę, czy taki zabieg będzie na plus, myślą, że tak, bo mają w kontakcie wytyczne jak to ma działać. Twórcy zarzekają się, że gra nie jest AAA, ale czy dzisiaj to jeszcze mówi o czymś dobrym, szczególnie dla RPG to raczej nie bardzo.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    10h gry za mną, zostałem fanem Gothica. Lepiej późno, niż wcale :). Mam nadzieję, że w Hiszpanii już dwójeczka remake się wypala. No jest dużo takich detali, zadziwiająco dużo, przyłożyli się do tego rimejku. Burza w nocy ma kapitalny klimacik i można nawet zginąć od pioruna xD.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Po zdobyciu miecza 21 ataku, dwóch ringów i zbroi górnika i 6 poziomu doświadczenia czuję, że już nic mnie nie powstrzyma. Dopiero z może 10-15 questów mam zrobionych, ale jestem zdziwiony, bo zero błędów.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    To samo nurkowanie, nie wiem czy było w OG, ale sporo fantów wpada.
  21. 96 dni Ktoś dalej nie może się pogodzić ze śmiercią Dreamcasta, widać czas nie leczy ran jednak.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Zagrałem 4 godzinki, które zeszły w 15 minut. Uczucia jednakże mocno mieszane. Nie da się ukryć jest to niewybaczalnie trudna gra na początku i będzie to typowa historia od zera do bohatera. Niestety kolonia nie jest przyjaznym miejscem do osiągnięcia tego celu. Wszędzie brudni ludzie, zaczepił mnie jakiś Wrzód i za mną chodzi, cały brudny, niemyty i do tego chyba ciepły. Poszedłem do kopalni, nakradłem trochę rudy, a teraz biją mnie na strzała jakieś pająki z czerwonymi oczami, po 4h nie mam dalej żadnej zbroi. Toporne to i czerstwe jak stara piętka od chleba. Grafika piękna, dialogi rozległe, ciekawość duża jak to się potoczy, będzie grane. Na PC błędów brak. Otwieranie zamków to jakiś hardkor.
  23. CJ to klasyczny murzyn z gier, tak zapamiętałem murzyna za dzieciaka.
  24. 400 mln budżetu? Ale to będzie sztos, liczę na malutkie detale, jak kurczące się jaja Marcusa.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.