KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Fire Emblem: Fortune's Weave
Gram obecnie w Three Hopes i tam Shez wymiata, gada tak dużo jak maskotki z Person xD. Byleth dla odmiany chyba nie gada prawie nic. Wolę Shez.
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Imo już mój G4 radzi sobie świetnie z promieniami słońca, aczkolwiek w moim biurze ich za dużo nie ma jak gram xD.
- Gothic Remake
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Szalone tempo, moja seria 4 już w starożytności, a mam ją jakoś 13 miesięcy.
-
Gothic Remake
Oblivion Remaster na UE5 to przy tym jakiś fanowski mod bez optymalizacji. Btw kto napisze maila do Redów, żeby wyjebali znaczniki w W1 Remake, bo W4 to nie ma bata, że to zrobią. Czas się cofnąć, bo już zapomniałem jak to się latało kiedyś przez krainy niczym w Morrowindzie eksplorując wszystko samemu. Inny klimat.
-
- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day
- Gothic Remake
Świat w tej grze ma sens, nie wiem, czy to przez tą barierę, ale ciężko znaleźć open worlda, gdzie świat ma tak wiele sensu, czuć tą atmosferę, że jesteśmy zdani sami na siebie i nie ma wyjścia na zewnątrz. NPCe są bardzo dobrze napisani, prawie każdy ze swoją nazwą ma jakiś quest, coś powie ciekawego, każdego można wykluczyć, wszystko się ładnie zazębia. Potwory gniją po zabiciu, zamiast magicznie znikać, a ludzie dookoła wszystko co zrobiłeś pamiętają. Gra na 73 na OP, trochę moim zdaniem mało, ciężko było zrobić więcej, by zrobić Gothica w 2025 roku, który zadowoli starych fanów (a wiem, że tak jest) i jednocześnie nowi fani wychowani na KCD1/2, czy nawet tacy, których kiedyś z wielu względów Gothic po prostu odrzucił też wsiąkną. Niech nie zmylą nikogo recenzje, to wspaniały sztos.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
O nie, koszmar powrócił. Mogliby się podzielić prawami do TES/Fallout z kimś kompetentnym, np. Larian albo z Redami.- Gothic Remake
- Gothic Remake
Świetne RPG, bardzo powolne, ale nie jest to stracony czas, każda chwila to przygoda. Udało się zebrać większość map, więc już trochę lepiej mi idzie przemieszczanie się. Wspinaczka z synem niczym w Ragnaroku. Fajeczka też była Popłynąłem do jakiegoś wraku, gdzie niestety loot słaby Wróciłem do obozu ulepszyć to i tamto Potem poszedłem w góry przez kopalnię, gdzie musiałem rozwikłać pewną tajemnicę. Obozik z tej perspektywy pięknie wygląda 15h , zero crashy, chyba najlepiej działająca gra na UE5 z open worldem. (na PC)- The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Niestety u mnie wygrał rimejk 25 letniej gry teraz, wypada pewnie na sierpień.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Nie znaleźli niszy- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Warto wiedzieć, że Xbox nikomu by nie przeszkadzał, ale oni spierdolili nawet z AI i to tak z 70x bardziej xD. Teraz szukają hajsu wszędzie.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Spokojnie, to dopiero 5 dzień resetu.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Microsoft ma w planach zostawić tylko 3 marki evergreen Halo, Fallout i The Elder Scrolls, reszta pod nóż. W sensie prawa ktoś od nich pewnie odkupi za grosze.- The Blood of Dawnwalker
Dzisiaj czytałem w CDA, że obecnie pracuje nad grą 160 osób, dokładnie tyle ile kończyło przy W3, ekipa ma ludzi z CDP (W2/W3, Cyber) jest i ktoś z Capcom i Rockstar Games. Wątek główny 50-70h i 30 dni w grze, z tym, że tutaj wiadomo od początku wszystko będzie główne i wszystko będzie poboczne, jak to w RPG bywa liczy się bardzo jakie będą konsekwencje wyborów. Btw od optymalizacji na poszczególne platformy mają osobny zespół, zewnętrzną firmę, czy taki zabieg będzie na plus, myślą, że tak, bo mają w kontakcie wytyczne jak to ma działać. Twórcy zarzekają się, że gra nie jest AAA, ale czy dzisiaj to jeszcze mówi o czymś dobrym, szczególnie dla RPG to raczej nie bardzo.- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
96 dni Ktoś dalej nie może się pogodzić ze śmiercią Dreamcasta, widać czas nie leczy ran jednak.- Gothic Remake
Zagrałem 4 godzinki, które zeszły w 15 minut. Uczucia jednakże mocno mieszane. Nie da się ukryć jest to niewybaczalnie trudna gra na początku i będzie to typowa historia od zera do bohatera. Niestety kolonia nie jest przyjaznym miejscem do osiągnięcia tego celu. Wszędzie brudni ludzie, zaczepił mnie jakiś Wrzód i za mną chodzi, cały brudny, niemyty i do tego chyba ciepły. Poszedłem do kopalni, nakradłem trochę rudy, a teraz biją mnie na strzała jakieś pająki z czerwonymi oczami, po 4h nie mam dalej żadnej zbroi. Toporne to i czerstwe jak stara piętka od chleba. Grafika piękna, dialogi rozległe, ciekawość duża jak to się potoczy, będzie grane. Na PC błędów brak. Otwieranie zamków to jakiś hardkor.- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day