łom
Użytkownicy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Steam Machine
Treść opublikowana przez łom
-
The Best of Ósma Generacja, runda 3.
Para nr.5 to mógł by dla mnie być finał...
-
Turbo Dogrywka (8Gen)!
Gravity Rush 2 to jedna z niewielu gierek na poprzedniej generacji z DUSZĄ. A ten remis w głównej ankiecie z Assassins Creed 7 śmiesznie wyglądał, tym bardziej że w innych tematach jest narzekanie na stagnację w branży xd
-
Konsolowa Tęcza
To chyba jakaś nowa gra od twórców Genshin Impact, nie mam pojęcia co to będzie i na co wyjdzie ale animacja postaci jest mega dobra
-
PSX Extreme 297
Nie wiem czy był ten temat poruszany ale jaki jest sens wrzucania artu na całą stronę? Jeszcze zrozumiem jak jest jakiś wstęp na nim czy cytat ale ten rozmazany ryj Hugo ze strony 79 to dla mnie zmarnowanie strony. Już lepiej było dać jakiś kolaż screenshotów z gier czy coś.
-
The Best of Ósma Generacja, runda 2.
O grafice też już była dyskusja i jak by patrząc przez jej pryzmat to Wii powinno startować razem z PS2/GC/Xem. A jeśli by dopuścić nowsze gry ze Switcha to wtedy była by dyskusja czemu nie dać też crossgen-ów i był by jeszcze większy płacz, już nie mówiąc o tym że nie każdy jest na bieżąco ze wszystkimi grami więc gierka która wyszła 3 miesiące temu raczej miała by pod górkę nie ze względu że jest słaba tylko że mniej osób ją ograło.
-
The Best of Ósma Generacja, runda 2.
Przecież te bezpieczne remake'i odpadną jak trafią na jakiegoś większego hiciora a lepiej było je dać niż zapchać listę niszowymi gierkami 7/10 które by dostały max 5 głosów. Z resztą RE Remake i MGS Twin Snakes też były dopuszczone i wtedy takiego płaczu nie było.
- STARFIELD
- STARFIELD
-
The Best of Ósma Generacja, runda 2.
A ktokolwiek nominował Crash i Spyro Trilogy?
-
The Best of Ósma Generacja, runda 2.
To nie jest gra tylko dla fanów, nawet jak ktoś nigdy nie grał w Medievil to będzie się dobrze bawił. Poprawione sterowanie i kamera mocno ułatwiają rozgrywkę, nie wspominając o płynności w porównaniu do oryginału i nawet osoby nie grające w gry sobie radzą (testowane rok temu na rodzinie).
-
Konsolowa Tęcza
Hot Pursuit 2010 od Criterionu to jedyny świetny NFS. Ten NFS z 2015 chyba miał się wzorować na Undergroundach i wyszedł średniak którego wywaliłem po 5h gry.
-
The Best of Ósma Generacja, runda 2.
Remake Medievil jest elegancki i gra się w niego o wiele lepiej niż w oryginał, co nie zmienia faktu że Nier: Automata to lepsza gra.
-
Konsolowa Tęcza
Może i tak ale jeśli wszyscy będą tylko klepać NFSy to szansa na nowego Burnouta/Drivecluba/Motorstorma jest mała.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
- Konsolowa Tęcza
Codemasters Cheshire to dawne Evolution... Więc kiedyś były 3 studia robiące NFSy, Burnouty, MotorStormy a teraz będzie jedno robiące NFSy...- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Jak Scorn przebije 65 na MC to będzie dobrze bo oprócz dobrej grafiki nie widziałem tam nic ciekawego a ten design może wiele osób odrzucić.- The Best of Ósma Generacja, runda 2.
- własnie ukonczyłem...
I tak wysoko. Z drugiej strony progres w stosunku do jedynki był duży, bo oprawa i skala dostały mocnego kopa. Tylko jak by tak patrzeć na zmiany między kolejnymi częściami to MotorStorm Pacific Rift powinien wtedy dostać 10/10.- własnie ukonczyłem...
Serio było 10-? Gierka bardzo dobra i miała różnorodne miejscówki i akcje które zapadały w pamięci ale to takie bardziej 9-/10. Pamiętam że jak grałem to największe wrażenie na mnie zrobiła skala i fizyka wody, która była trochę galaretowata ale świetnie reagowała na wszystko.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Nic się takiego nie stanie jeśli Sony wyrobi sobie markę taką jak Nintendo gdzie czego by nie wydali to się sprzeda w 5mln+ a większe hity w 10mln+. Już o tym pisałem że Sony zależy na tym żeby znaczek PlayStation Studios był kojarzony tylko z dobrymi grami i pewnie jest to jeden z powodów przez które Days Gone 2 od razu nie wystartowało z produkcją (bo szansa na to że kiedyś wyjdzie sequel jest duża).- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ale na serio zamiast całkiem innej, mniejszej gierki od dużego studia wolicie sequel praktycznie tego samego (U:LL, Spider MM) żeby oczekiwanie na kolejną dużą część tak się nie dłużyło? Masakra... A co do gierek epizodycznych przecież było parę takich tytułów (wszystko od Tale Tales, Hitman, Siren BC, Life is Strange) i nie chciał bym żeby to powróciło, zresztą twórcy Hitmana mówili że wydawanie epizodów to nie był dobry pomysł.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Sony ma dużo ludzi do robienia gierek ale nadal boli kompletne olanie i zamknięcie/restrukturyzacja np. Japan Studio które na PS3 zrobiło jeden z najbardziej zrytych i klimatycznych horrorów Siren Blood Curse w którego mało kto grał, a później Gravity Rush które też jest świetną i oryginalną gierką a sprzedała się tragicznie.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ci wszyscy giganci oprócz zarabiania na dużych gierkach dostają też masę kasy z mikrotransakcji i gierek mobilnych więc jest mała szansa że któryś z nich padnie jeśli wydadzą jeden czy dwa duże tytuły które się nie sprzedadzą. BioWare to o wiele mniejsza skala niż EA, SE czy Ubi. A koszt produkcji kolejnych AC czy FC nie jest taki mały bo te gigantyczne mapy trzeba jakoś zapełnić i nie wszystkie assety z poprzednich części będą pasowały. A co do tego w jakim kierunku idą gierki, o wiele bardziej był bym zadowolony jeśli takie ND wydało by nową grę co rok czy dwa z oprawą na poziomie PS4 ale z różnych serii czy nawet gatunków pozwalając bardziej poeksperymentować twórcom w gameplayu, niż wydając jedną wielką grę raz na 4 lata. Szansa na to marna bo jeśli grafa następnego projektu nie będzie lepsza od tej z TLOU2 to będzie płacz że 'PS5 jednak jest słabe a ND to partacze' xd- Gotham Knights
- Konsolowa Tęcza
Odnośnie UE5 jeśli gry będą celowały w 60 FPS i rozdzielczość natywną powyżej 1080p to nie spodziewał bym się żeby wyglądały one o wiele lepiej od tego co jest już dostępne czy będzie dostępne w przyszłości na innych silnikach (w tym UE4). Taki Lumen w dobrej jakości ma wysoki koszt więc trzeba będzie 'zaoszczędzić' w innym miejscu, np. rozdzielczości, fps-ach czy ilości obiektów na ekranie. Więc może się okazać że jakaś gra na UE5 działająca w 60 fps ma świetne oświetlenie ale jest mało interaktywna i działa poniżej 1080p (ale dzięki upscale'ingowi i tak wygląda ok). Z drugiej strony gry bardziej korytarzowe, które nie potrzebują 60 fps (coś w stylu np. Detroit Become Human) mogą wyglądać o wiele lepiej od tego co jest teraz dostępne na konsolach. - Konsolowa Tęcza