łom
Użytkownicy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Steam Machine
Treść opublikowana przez łom
-
Resident Evil 4 Remake
Jak wersja PS4/XOne będzie wydana po premierze na PS5/XS (jako port) lub robiona przez jakiś inny zespół to niech wydają, najgorsza sytuacja to taka w której będą musieli ciąć gameplay bo jaguary nie wyrabiają nawet w 30 FPS. A potencjalni klienci past genów to nie jest już jakaś gigantyczna grupa. Były np. staty Horizon: FW z UK i większa sprzedaż była wersji PS5 mimo że pod względem sprzedanych konsol było 6:1 na korzyść PS4. Więc pewnie część osób zamiast grać na PS4 woli poczekać i ograć na PS5 jak już dorwie konsolę.
-
Assassin’s Creed: Origins
Wtedy musieli by włożyć trochę pracy i pewnie by wydali nową wersję z dopiskiem Directors Cut xd
-
Assassin’s Creed: Origins
Jak tak długo się z tym bawili to mogli się trochę bardziej postarać niż tylko odblokować framerate do 60.
-
Street Fighter 6
Zobaczymy jak wypadnie ten tryb adventure. Jeśli będzie polegał na poznawaniu nowych technik i ich użycia od postaci z SF a później cutomizacji swojej postaci (np. ustawienie sobie Sonic Boom + Shoryuken) to spoko, ale jak to będzie tłuczenie w kółko randomów żeby dostać boost do statów albo uzbierać hajs na dresy +10 do HP to podziękuję, bo jest coś takiego w SC VI (tylko bez open worlda) i to jest tragedia.
-
Prince of Persia: The Sands of Time - nie do końca wyjaśnione czy Remake czy Remaster XD
Widocznie to co zrobiła ekipa z Mumbai nadawało się tylko do kosza, i bardzo dobrze. Teraz potwierdzenie że wyjdzie tylko na current-geny i będzie git.
-
Sonic Frontiers
Ale crap. Te jednoklatkowe animacje ataków
-
Resident Evil 4 Remake
Że co? Za gówniaka ograne RE1/2/3 i jedyna część w którą nie mogłem grać przez jakiś czas to RE3 bo Nemesis mi wyskoczył na ryj w posterunku i miałem traumę. RE1 Remake ograne ponownie rok temu i grało się zacnie, namówiłem też 2ch kumpli do kupienia i ogrania mimo że nigdy nie ograli oryginałów i też ukończyli bez problemu. A na ten moment najlepszym połączeniem starego RE z nowoczesną rozgrywką jest RE2 Remake i niech to będzie baza pod RE4 R.
- Spider-Man Miles Morales
-
Resident Evil 4 Remake
Gdyby RE6 sprzedawali pod inną nazwą to Capcom miał by duże kłopoty bo produkcja RE6 była bardzo droga i nawet te ~5 mln sprzedanych egzemplarzy nie zadowoliło Capcomu więc przy całkowicie nowej marce i niższej sprzedaży byli by mocno w plecy.
-
Resident Evil 4 Remake
Grałem 2 lata temu. Czym lepiej poznasz system i movement tym lepsza jest to gra. Może dziwne porównanie ale to trochę jak Vanquish, możesz grać jak w cover shooter i będzie słabo a możesz też bawić się systemem walki i odstawiać eleganckie akcje i będzie dobrze. Horroru to tu praktycznie nie ma, ale ciekawa gra akcji jak najbardziej. Takie 7/10, no chyba że grasz w co-opie z kimś ogarniętym to wtedy 8/10.
-
Street Fighter 6
Czy mi się zdaję czy będzie jakiś tryb 'create a fighter' jak w Soul Caliburze? Żeby tylko w story/arcade nie walczyło się z losowo wygenerowanymi postaciami. Wygląd aren mi się podoba, no i te efekty farby może da radę zmienić na czarno-białe to będzie wtedy podobnie do trailera z SFIV. Są też parry. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale na ten moment wygląda ciekawiej niż SFV.
-
Resident Evil 4 Remake
O nie nie nie. Co ty chcesz żeby RE4 był reskinem RE2/3? Nie wyobrażam sobie żeby nie było np. obrony przed hordą wieśniaków. Pójście bardziej w horror jak najbardziej ale nie kosztem lawirowania między chatami. W RE3R najlepszą lokacją był ten półotwarty teren miejski na początku i takie miejscówki chcę zobaczyć w RE4. Z bardziej agresywnymi wieśniakami rzucającymi topory i mocniejszym klimatem to może być wypas (ale ostatni chapter mogą całkowicie przebudować i dać bandę mutantów zamiast komandosów z wyprzedaży).
- Spider-Man Miles Morales
- Final Fantasy XVI
-
Resident Evil 4 Remake
Niech wychodzi, tylko po jakimś czasie jako port. Chcę żeby główny zespół nawet nie brał pod uwagę PS4/XOne na premierę.
-
Resident Evil 4 Remake
Na 100% będą zmiany w gameplayu. Nie będę zaskoczony jeśli będzie bardzo zbliżony do tego z RE3R, no i patrząc na bardziej realistyczne tony wątpię że zostaną wszystkie odjechane akcje Leona (skoki z 2 piętra przez okno, suplexy itd.) to wszystko pewnie zostanie utemperowane.
-
Resident Evil 4 Remake
Nie było na końcu znaczka PS4 więc niech ominie past-geny. I nie, nie wygląda to na remake 1:1. Klimat miejscówek jest mroczny i dialogi też mają bardziej poważny ton. Pewnie przez to że można będzie strzelać i chodzić jednocześnie wieśniacy będą bardziej agresywni. Jedyne co mi się nie podobało z tych urywków to strasznie ciemne cienie, są nienaturalnie czarne, mam nadzieję że to tylko na potrzeby trailera. A RE5 i 6 też z czasem wyjdzie, po prostu je przebudują bardziej niż RE3.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
W porównaniu do poprzednich SoP to było bardzo dobrze. Cieszy praktycznie brak CGI tylko urywki gameplayowe.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Te wrotki kojarzą mi się z Drawn to Death...
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
WTF PSVR2 w tym roku będzie?
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
RE4 !!!
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Jak się gra z chatem nie skupiając się na rozgrywce i klimacie tylko na interakcji z widzami to nic dziwnego że mu się nie spodobała ta gra. Ja ogrywałem ponownie jakieś 5 lat temu i nie miałem problemów z rozgrywką czy sterowaniem ale jakieś dodatkowe szlify jak między RE1 a RE1 Remake lub Medievil PS1 a PS4 na pewno by się przydały.
-
Konsolowa Tęcza
Ta tabelka może oznaczać równie dobrze że mniejsze gierki i porty z mobilek pojawią się też na PS4... Na bazowych konsolach pewnie będzie wybór jak do tej pory, 1800p-4k/30/RT lub ~1440p/60 (+RT). Nawet jeśli wyjdą o wiele bardziej dopakowane gry to nie sądzę żeby nie było trybu 60fps kosztem trochę niższych ustawień. A jeśli wyjdą konsole Pro to po prostu podbiją te tryby 4k/30 do 60 fps i dużą różnice zobaczymy tylko w przypadku wydajności RT ale tutaj nie powinno być problemu bo AMD jest za NV w tej kwestii. Reszta komponentów nie dostanie takiego kopa jak dostało PS4 z Pro, pewnie podwyższą trochę taktowanie CPU, dobiją do tych ~15 TFlops MOŻE dadzą 4 GB pamięci więcej i tyle. Skoku z 10 na 20 TFlops raczej nie będzie.
-
Sonic Frontiers
To nie wygląda mi na tytuł który ma wyjść w tym roku tylko na jakieś niedopracowane demko technologiczne (te doczytujące się lewitujące platformy...). Albo przełożą premierę albo będzie max 5/10.
- TEKKEN 7