Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Ja po prostu mam wyobraźnię przestrzenną. Mocna prawa pułkula, nie.
  2. Ciekawa dyskusja.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pustynne kojoty
    No przecież napisałem.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Ta tabelka wygląda na pierwszy rzut oka paradoksalnie, ale w sumie...
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Ziomek mieszka we Wrocławiu, dzieci się o nim uczą, no ma szanse na podstawową jedenastkę.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Znaczy, że co, lepszy od Wellesa, Coppoli, Scorsese? No, twoja opinia. Do mnie on nie przemawia i tyle, doceniam, ale nie jaram się podczas oglądania, mam na myśli jego najbardziej znane filmy, tramwaj, nabrzeża, zapata, eden itp., bo tego "Układu" to nie widziałem, ale jak będzie okazja, to zobaczę. Dla mnie największa przyjemność z jego filmów to scenariusze, jakie dobierał, i Marlon Brando czasami.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pustynne kojoty
    No, słucham, słabe raczej.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Pisałeś to już, nie przepadam za Kazanem, dopisałem film do listy.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    No kurde, połowa osób na tamtej liście była nieznana. No sorry, JOAN FONTAINE, DANUTA SZAFLARSKA, IRENA KUR.WA KWIATKOWSKA, jak można nie wiedzieć, w jakim stanie zdrowia one są. Ja pier,dolę, "Rebbeca" kur'wa, "Podejrzenie", noż kurna, tym się nie można nie interesować. Zapraszam do dalszego typowania. Jak wam ktoś wpadnie to piszcie, jest jeszcze miesiąc na ułożenie tabeli, będzie dobra.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    "Bezbożnik", słabe gó'wno. Nie wiem, czy wiedzieliście moje Top 10 ulubionych filmów, w każdym razie "American Beauty" zajmuje tam pierwsze miejsce.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Która z nich nie jest "względnie znana", której śmierć mogłaby zostać przegapiona?
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    A której z tych czterech kobiet niby nie znasz?
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Jasne, że tak. Ba, ja płaczę, jak widzę w realu jakąś unoszącą się siatkę foliową. Mam wtedy wrażenie, że z zachwytu zaraz pęknie mi serce, serio.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    No to rzucajcie powoli propozycje. Skomponuję z nich idealną mieszankę i zamieszczę temat 1 listopada.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Coś słyszałem o tym, ale nie widziałem, nawet nie pamiętam, żeby ten film wchodził do kin w USA. W Cannes był chyba.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Nie ma nic podobnego do "American Beauty", za to kocham ten film. Obadaj serial "Sześć stóp pod ziemią", Ball go zrobił tuż po "Beauty", na pewno najbardziej zbliżona rzecz. Filmy, które we mnie wywołują podobne emocje, co "Beauty", to m.in. "Magnolia" P.T. Andersona, "Kawa i papierosy" Jarmuscha, większość filmów Anga Lee. Podobno "Happiness" też jest podobne, chociaż nie wiem, w którym momencie. Sam Ball to raczej facet od seriali, ale zrobił też drugi "duży" film, "Towelhead" mianowicie, naprawdę wart uwagi. Możesz też sprawdzić pozostałe filmy reżysera, czyli Sama Mendesa. Jest ich jak na razie 5 i wszystkie dobre, choć tematycznie są różnorodne ("Revolutionary road" jest nieco zbliżone w wymowie).
  17. Wii

    ogqozo odpowiedział(a) na T0MEK temat w Wii
    Zmieniony adres, sprytne, a chłopaki z szałta mówili, że padło. W każdym razie Wii staniało o 50, chociaż w Wielkiej Brytanii podobno będzie sprzedawane teraz po starej cenie, jeno z dodawanym Motion Plus.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Enkidou temat w Nintendo DS
    Jest nowy zwiastun z okazji TGS, jak ktoś chce. Relacje z TGS są dość pozytywne. Kilka osób wspomina o tym, że nie bardzo wierzyło w Okami na DS-a, ale to, co widzieli, bardzo ich zajarało.
  19. Wii

    ogqozo odpowiedział(a) na T0MEK temat w Wii
    Forum Neo-Plus padło, więc trudno, muszę to napisać tutaj. Otoż Wii staniało.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Nie no, właśnie, te ostatnie ogłoszenia mnie nieco napawają pewną wiarą we wtyki Pattona. W końcu z "grudniowej trasy po Brytanii" zrobiła się "grudniowa trasa po Europie". A Warszawa jest już blisko Niemiec... Mogą wpaść np. 5 grudnia. You shall not underestimate the power of Mike Patton.
  21. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Pora odświeżyć temat, bo dzieje się! New Jersey Nets staną się niedługo pierwszym klubem, którego właściciel nie będzie Amerykaninem. Ba, będzie to najbogatszy człowiek w Rosji, zajmujący 40. miejsce na liście najbogatszych w ogóle - Michaił Prochorow (czy też Procharow - w sumie chyba tak się to czyta). Ogólnie ciekawa postać. Prochorow ma dwa metry wzrostu, lubi koszykówkę, jest już właścicielem CSKA Moskwa i - jak twierdzi - zakup Nets pomoże mu rozwijać rosyjską myśl szkoleniową w tym sporcie. Stern jest zachwycony tym dealem, bo generalnie komponuje mu się to z obecnym kierunkiem NBA, jakim jest ekspansja na kraje Europy i Azji. Jak wiadomo, Nets od przyszłego roku grają w Brooklynie (właśnie na budowę hali wyłożył kasę Prochorow), toteż potencjał jest ogromny, zwłaszcza, że fani z New Jersey nie będą mieli tak daleko, by nie móc dojeżdżać na mecze, a ci obywatele NY, którzy są zażenowani Knicksami, będą mogli dość łatwo się "przesiąść", o ile Nets będą prezentować jako taki poziom. No właśnie - poziom. W przyszłym roku jest wiele kontraktów do wywalczenia. Czy Prochorow przywali z grubej rury i powalczy np. o LeBrona Jamesa? Tego nie wiadomo. Być może przez najbliższe lata będzie tylko badał teren.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    No faktycznie, 7, i to strzelał chociaż jednego w każdym meczu, często ustawiając mecz dla Realu. To naprawdę jest fantastyczny piłkarz. Niezła postawa United bez niego mogłaby sugerować, że Ronaldo nie jest aż taki dobry, ale jest. Przesądza mecze własnoręcznie, no czego chcieć więcej. Real nie gra tak ładnie jak Barca, wiadomo, oni są niesamowicie zgrani, ale potencjał do wygrywania ma największy od czasów Capello.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo DS
    No na IGN-ie sprawdzali jedną grę, która jest na DS-a, ale ma dodatkowo obsługę kamery dla DSi, no i DSi amerykańskie ją odpaliło, a japońskie nie. Lite'y nie mają problemów.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    No na razie Real jedzie nieco na indywidualnych akcjach Ronaldo, ale jakie to akcje. Jeśli dobrze liczę - 8 goli w pierwszych 5 meczach, czyli można powiedzieć, że całkiem niezły transfer. Trudno na razie coś więcej powiedzieć, Real w każdym meczu ma inny skład, na razie nie mieli choć jednego meczu, w którym by się jakoś męczyli o zwycięstwo. Podobnie Barcelona, bo remis na wyjeździe z Interem też ich zadowalał. Zobaczymy jak długo te drużyny pociągną na samych zwycięstwach. Atletico jest przedostatnie, Villareal trzeci od końca. Zapowiada się kolejny sezon, w którym w Hiszpanii będą istnieć tylko dwa zespoły. Ale za to jakie!
  25. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo DS
    Nie wiem, czy wiecie, ale gry na DS-a, które działają na wszystkich wersjach, ale mają specjalne opcje dla DSi... mają blokady regionalne. Innymi słowy, jeśli kupiliście sobie DSi w Europie, to nie róbcie w ciemno preordera na nową Zeldę, bo jeśli okaże się, że ma ona jakieś specjalne wykorzystanie kamery czy coś, to może wam w ogóle się nie włączyć. No ja w tym momencie sobie odpuściłem DSi, jak się o tym dowiedziałem.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.