Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam ps4 ;) przechodziłem na vicie, na ps3 nawet nie pobralem jak kupilem wersje na vita/ps3 + dlc + ost ;p a wcześniej przeszedłem grę na Steamie. uwielbiam guacamelee, to jedna z nielicznych gier ktorych bez wahania wystawiam 10/10 (aboslutnie wszystko mi w tej grze sie spodobalo) i moglbym przechodzic od razu po raz 4 <3 

Odnośnik do komentarza

I AM ON FIREEEEEEE

 

RESOGUN PS VITA

 

8+/10

 

Zdecydowanie jedna z najtrudniejszych platyn jakie dane mi było zdobyć. Przejść całą grę na weteranie utraty wszystkich żyć było niebywale trudne, przejście 1 etapu na najwyższym poziomie trudności było mega ciężkie, reszta dość łatwo wpadała. Mega satysfakcjonująca platynka ! 

Odnośnik do komentarza

Platynka nr 64: Middle Earth: Shadow Of Mordor, trudność: 4/10. Kilka wkurzających trofeów do zdobycia, głównie te związane z systemem nemesis (np. zdobycie runy 25 poziomu).

Przejście fabuły to sama przyjemność, jednak im dalej w las tym gorzej i w tytuł wkrada się monotonnia. Kompletnie nie rozumiem ocen typu 10-, gra nie wyróżnia się niczym na tle pozostałych sandbox'ów (że niby system nemesis, ale ja wiem czy to takie przełomowe?), jednak to bardzo solidna gra i daję jej 8/10.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

AC Black Flag- 4 bardzo prosta platyna , nawet legendarne statki nie zajely zbyt wiele czasu.AC jak AC z tym ze ma jeden olbrzymi plus - glownego bohatera.Nie sadzilem ze po Ezio jeszcze stworzą kogos ciekawego , a tu taka wielka niespodzianka.Najgorsze jest to ze podobno w następnych częściach znowu jakies pedaly.

 

Ps. Strasznie dziwnie gra się w Asasyna w którym nie trzeba zbierac wszystkich znajdziek .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

.Nie sadzilem ze po Ezio jeszcze stworzą kogos ciekawego , a tu taka wielka niespodzianka.Najgorsze jest to ze podobno w następnych częściach znowu jakies pedaly.

 

Ps. Strasznie dziwnie gra się w Asasyna w którym nie trzeba zbierac wszystkich znajdziek .

spoko roko w AC:U musisz zebrać wszystko i nawet taki farmer jak ja wymięka i na chwilę obecną chyba odpuszczam platynę :P

Odnośnik do komentarza

AC Black Flag- 4 bardzo prosta platyna , nawet legendarne statki nie zajely zbyt wiele czasu.AC jak AC z tym ze ma jeden olbrzymi plus - glownego bohatera.Nie sadzilem ze po Ezio jeszcze stworzą kogos ciekawego , a tu taka wielka niespodzianka.Najgorsze jest to ze podobno w następnych częściach znowu jakies pedaly.

 

Ps. Strasznie dziwnie gra się w Asasyna w którym nie trzeba zbierac wszystkich znajdziek .

 

No to w AC:Unity nie dość że trzeba zebrać wszystko, to jeszcze bohater pedau :D

Odnośnik do komentarza

Pisze w kilku tematach, by trafić do większej rzeszy graczy Metro 2033.

Metro 2033 Redux - ukryte trofeum, przejedz niezauważenie obok strażników, zabijając wcześniej  zwiadowce...

 

To jest jedyne trofeum, jakie mnie dzieli od platyny, ale i tak nie chce wpaść, mimo, ze jest najprostsze  :frog:   :frog:   :frog:  

Jakieś sugestie i podpowiedzi ???

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dragon Age: Inkwizycja

 

Trudność - 5/10. O samej grze rozpisałem się więcej we "Właśnie ukończyłem". Co do samej platyny, to nie jest trudna, ale czasochłonna. Poziom "Koszmar" znaczni ułatwia specjalizacja maga zaklinacza, ale gra robi się wtedy nudna, bo klepie się duchowym mieczykiem, a każdy cios odnawia barierę, także w niektórych przypadkach postać jest niezniszczalna.

W nowego DA warto zagrać, tym bardziej, że teraz jest promocja w sklepach i gierka jest do kupienia za 169zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

moze ktos mi to zaliczy, bo mi nie wchodzi, błąd gry albo konsoli. strzelalem na wiele sposobow, juz chyba ze 100x powtarzalem level i nawet poprzedni. nie ma opcji

 

Pamiętam że specjalnie przed tym tunelem powtarzałem misję wcześniejszą żeby zdobyć karabin z celownikiem optycznym i zabiłem gościa mocniejszym nabojem. 

Tak samo powtarzałem misję przed jazdą drezyną gdzie trzeba strzelać do goniących nas poczwar po to by zdobyć lepszą broń do tego trofeum. 

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Rising : Revengeance 

 

DLC's

 

 

* DLC VR missions 8/10

 

Myslalem ze zrobią coś z pompą. Jakies misje takiego typu co byly w MGS 1 VR missions na drugiej płycie. Niestety dostajemy wiecej tego samego. Nuda, nie polecam.

 

*DLC Jetstream Sam 7/10

 

Zmieniono troche mechanike rozgrywki. Fabuła płytka jak kałuża niestety. Wbicie 100% czasochłonne

 

*DLC Blade Wolf 10/10

 

Najciekawsze DLC, nowa muzyka dla Wolfa i cutscenki bardzo ciekawe pokazujące historie wolfa i jego trening. Dlc krótkie ale najciekawsze z calej trójki. Przejscie ostatniego bosa w trybie revengeance jest niemozliwe praktycznie. Programista przegioł z jednym aspektem gry. Nie wiem gdzie byli wtedy beta testrzy :| polecam zabic ostaqtniego bosa na hardzie zeby wbic 100%.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...