Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

LOL, co za żałość się tu przebija. Jestem modem na neo już prawie 7 lat, na tym forum jestem od lat 10. Też jestem randomem? Niektórym się w dupach przewraca od ich samozwańczej "elytarności". Ciesz się Tokar z Musiołem, że ktokolwiek chce z wami gadać. Bo poziom reprezentujecie rynsztokowy

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ppe to sciek, internetowy disco relax - bylo juz wyjasnianie. Forum Pe to zupelnie cos innego.

Po drugie, kazdy nowy jest kocony. Dopiero jak przetrwa te kilka miesiecy (bywa, ze i lat) to dopiero wtedy zostaje wyniesiony na rownego nam.

I uczestniczy w e-zyciu i zyciu najlepszego miejsca w polskim internecie.

 

edit: greg, g.owno nas obchodzi twoje moderowanie na neoplus. Jestes neosmieciowym mendrkiem? To jeszcze gorzej niz mendrek.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

LOL, co za żałość się tu przebija. Jestem modem na neo już prawie 7 lat, na tym forum jestem od lat 10. Też jestem randomem? Niektórym się w dupach przewraca od ich samozwańczej "elytarności". Ciesz się Tokar z Musiołem, że ktokolwiek chce z wami gadać. Bo poziom reprezentujecie rynsztokowy

 

motherfucking-game.png

Odnośnik do komentarza

Czerstwy, ogarnij się kur.wa...

 

Neo+ było dobrym periodykiem growym. Niestety, w kwietniu coś pękło i się rozleciało. Mam wrażenie, że Gulasha dopadł "syndrom Ściery". Tyle lat na posterunku i gość się po prostu wypalił, kompletnie zrywając z branżą grową. Jednak ta ostatnia faza żywota Neo jest mega żałosna, a koniec to totalny brak szacunku dla czytelnika. 4 dni temu na fb był news o tym, że Mielu zostaje red. naczelnym Gamezilli zmieniając na tym stołku Koso. I to w sumie jest przyznanie się do końca Neo Plus.

Czyli na własnym profilu, bez słów komentarza taki news - normalnie strzelanie sobie w kolano ;] Komunikacji zero. Reszta redaktorów zapadła się pod ziemię. Nieładnie tak. Szkoda, na placu boju zostaje PE, jednak jak czytam na forum, że prawie nikt go nie kupuje (i coraz mniejsza ilość komentarzy w tematach o nowych numerach), zastanawiam się, czy w niedługim czasie nie będzie żadnego pisma growego poza dziadowskim CD-Action.

 

Co do forum Neo+ to fakt, (pipi) straszne. Ostatnio 2 razy się tam rejestrowałem, by poczytać i 2 razy miałem kasowane konto, nie pisząc nawet żadnego posta. Do tej pory nie wiem o co chodzi. Sekta jakaś? Towarzystwo wzajemnej adoracji? Dziwne.

 

Mam nadzieję mimo wszystko, że jak nowi się tu zarejetrują, to odżyją tematy growe, bo te działy ledwo zipią, szczególnie "Xbox 360". Ja aktywnie piszę na Onlinecenter i tutaj, jednak zastój w tematach growych na forach growych jest przeokrutny.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciesz się Tokar z Musiołem, że ktokolwiek chce z wami gadać. Bo poziom reprezentujecie rynsztokowy

Nie musi, nawet ciesze się, że osoba, która nie potrafi napisać poprawnie nicka nie chce dyskutować. Widzisz, ja napisałem coś nie do końca serio, a tu się już pieklisz jakby Ci matkę obrazili. Moderuj sobie Neo, mało mnie obchodzi co tam robisz. Ale łatkę rynsztoku to przyklejaj swoim kolegom od 3DS-a, bo ja wypowiadam się bardzo rzadko i nie klepię "nieomylnych postów".

 

Tak poza tym - internet, serious business.

 

Biedny Greg się spiął :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...