Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Forum n+ to najbardziej (pipi)owo moderowane forum ever :(

Tak greg jestes tam modem. Jedynie wchodze tam aby poczytac o 3dsie i mnie (pipi) strzela bo we wszystkich tematach w (pipi) spamu i malo konkretow, a ty z tymi pajacami zacieszasz jak debil. No sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Michał, na tak małym forum nie da się normalnie modować ucinając offtopy, bo inaczej nie byłoby rozmów wcale. Spam staramy się wywalać, offtop tolerujemy, bo inaczej się nie da. Zupełnie inna specyfika jest niż tutaj

Odnośnik do komentarza

Forum n+ to najbardziej c(pipi) moderowane forum ever :(

Tak greg jestes tam modem. Jedynie wchodze tam aby poczytac o 3dsie i mnie (pipi) strzela bo we wszystkich tematach w (pipi) spamu i malo konkretow, a ty z tymi pajacami zacieszasz jak debil. No sorry.

 

 

Userow ktorzy maja 3ds jest moze 5-6. Z tego 3-4 ma jedna,dwie gry i nic wiecej. Trzech aktywnych ktorzy graja glownie na handheldzie, a z tego jeden sie bardziej udziela na innym forum- wiec z kim chcesz tam gadac o 3DS? :P

3 userow z ktorymi mozesz pogadac o 3ds i grach na to, reszta srednio.

Odnośnik do komentarza

Ja apeluję o więcej zrozumienia.

 

Po pierwsze, wcale nas nic nie różni, nie szukamy zadr tylko tego co nas łączy. Wielu z nas kupuje oba magazyny, a tak samo wielu - żadnego. Sam kupuję oba prawie od początku i nie ma miesiąca żebym obu nie wypatrywał z równą niecierpliwością.

 

Po drugie, całkiem sporo osób pisuje na różnych forach, polskich czy zagranicznych. W tym niektórzy na neo i na psx. A to że akurat któraś społeczność leży nam bardziej, to jest częstwo kwestia przypadku. Sam pisywałem więcej tu na forum dawniej (wystarczy zajrzeć kiedy mam konto utworzone!), a potem, gdzieś w 2008, jak psx miało problemy, przenosiny i w ogóle posty pokasowano, przykleiłem się do forum neo i tak już zostało.

 

Po trzecie, nie jesteśmy "randomami do orania", "trolami", w każdym razie nie bardziej my dla Was niż Wy dla nas. Zamiast szukać tego co nas dzieli, szanujmy się nawzajem. Na zlotach razem wódkę pijamy, nie ma więc powodów dla których ukryci za anonimowością internetu mielibyśmy być dla siebie "randomami".

 

Po czwarte, jeśli za obecną sytuacją Neo stoją jakieś, osobiste czy nie, problemy, to raczej jest to powód do okazywania wsparcia, a nie drwin z "gejowskich ksywek" chociażby. Jako społeczniść graczy jesteśmy tym silniejsi, im bardziej potrafimy być razem, nie tylko na parties, ale pisząc o sobie w sieci. Czasy wojenek jakie toczyliśmy jako dziesięciolatki w czasach atari i c64 mamy już przecież mentalnie dawno za sobą. Gdyby psxe przeżywało podobne kłopoty, to tak samo wszyscy trzymalibyśmy kciuki za ich pomyślne rozwiązanie.

 

Po piąte, lucek, chyba z 15 osób na forum ma 3dsa, dobrze o tym wiesz i nie rozumiem po co nas tu gościnnie podgryzasz. A to że na 3ds nie ma w co grać, więc nie mamy o czy dyskutować, to raczej jest obiektywne, chyba że Ty masz jakieś ekskluzywne gry które tylko Ty dostajesz bezpośrednio od developerów i o nich sobie możesz dyskutować (tylko z kim?).

 

Podsumowując: szacun dla psxe, szacun dla neo, trzymajmy kciuki za to żeby wszystko się rozwiązało, a jako społeczności traktujmy się przyjaźnie.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

A na forum ktos musi kasa sypnac, jak nie bedzie chetnych na skladke, to forum tez padnie.

Właśnie stanął mi przed oczami katastrofy, gdy upada pismo PE. Nie kupuję tego od wielu lat i raczej mi wisi, ale co by było wtedy z forumkiem? :(

 

Nie wiem, ale właśnie żeby temu zapobiec to wydaje dyche na gazetke co miesiąc :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Jestem tu od 2004, ty od 2009- mozesz mnie cmoknac w dupe

w 2004 wypełniłeś formularz rejestracyjny więc wstrzymaj sie z tym "byciem" a ja wstrzymam sie z cmokaniem. zresztą jestem 100% hetero więc nie rób sobie za bardzo nadzieji.

 

post o miłości sprawiedliwości i łzach bohaterów

mi naprawde nie robi różnicy kto z jakiej części internetu pochodzi, czy wierzy w jezusa i świętego mikołaja, ani na jakiej konsoli gra, nawet jeżeli to xbox. poprostu pamiętam sytuacje, jak jakiś czas temu wysypało się tu paru z forum neo+ tego samego dnia i od razu zaczeli robić siare w tematach nie związanych z grami, gdzie panują specyficzne zasady z którymi warto się uprzednio zapoznać, zanim zechce się być od razu fajnym. był między innymi temat r.o.p.r. (ruch oporu przed randomami), który istniał częściowo dla jaj, ale tych pare osób potraktowało go po swojemu i zaczeli toczyć nie śmieszną bekę, co skończyło się warnami. niektóre tematy/działy po prostu rządzą się swoimi nieopisanymi w regulaminie zasadami i warto się z nimi zapoznać badając wcześniej teren, zanim przystąpi się do ataku.

do tego lucka przecież nic nie mam, no bo jak moge mieć skoro go nawet nie znam i jest tu od wczoraj, ale zdążył już pochwalić się radykalnym fanboizmem w wersji bez przymrużonego oka co mnie osobiście w(pipi)ia, kiedy ktoś próbuje w ten sposób prowadzić gadke na serio. no i ma chyba małe pojęcie w temacie gierek a wypluwa posty w graczypospolitej z prędkością uzi.

na samym forum neo nigdy nawet nie byłem i nie wiem jakie tam panują zasady i klimaty, gazete kiedyś czytałem.

 

Czasem ja mam. Żarty z ciężkiej choroby jakoś mnie nie śmieszą

to wyłącznie twój problem. mnie na przykład śmieszą kiedy są utrzymane w określonej konwencji i nie dotykają bezpośrednio chorych ludzi. ale zawsze wygodniej pomyśleć j,ebany rasista sadysta i poczuć sie lepszym człowiekiem.

 

Mnie też nie. widzę, że tu więcej śmiecia niż na neo

to forum jest jednak większe geniuszu. poza tym nie dałeś chyba jeszcze dowodu że i ty się do tego "śmiecia" nie zaliczasz. możliwe że twoja psychika i wrażliwa dusza romantyka nie jest jeszcze na to forum gotowa. ale jak na gościa z nickiem nieobchodzimnieto powinieneś mieć więcej dystansu

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Zaczynam podejrzewać, że Greg może być jednym z tych 5 aktywnych userów. Nie masz czasem nicka Danteusz ?

Czasem ja mam. Żarty z ciężkiej choroby jakoś mnie nie śmieszą

No, choroba zwana Maxim to poważna sprawa i w sumie nie ma się z czego śmiać. Redncacz (przynajmniej ten ze stopki) waszej gazetki o gierkach zachowuje się niepoważnie, zamiast po męsku zakończyć sprawę i beka z niego jak najbardziej na miejscu.

 

EDYTA: naliczyłem 5 userów. Panowie, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to może nastąpić tak szybko. FORUM NEO PLUS JUŻ TU JEST.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...