Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a nie martwi was fakt, że to samo może spotkać w niedługim czasie PE? Co prawda samego pisma nie kupuję już od dosyć dawna, ale pytanie co z forumkiem się stanie. Dosyć przerażająca wizja np. dla mnie, gdzie od 10 lat jest to w zasadzie jedyne internetowe miejsce (z gatunku for, stron rozrywkowych), gdzie regularnie się pojawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie smród z magazynem, trza czerpać z błędu kolegów z N+ i założyć podobny przybytek niezależny od PE. Z resztą tutaj władze PE są dużo bardziej zainteresowane swoim forum, niż była ekipa N+ swoim i oczekuję bardziej ludzkiego rozwiązania sprawy.

Odnośnik do komentarza

Pomysł z forum N+ był taki, że skoro oficjalnie magazyn przestaje istnieć (przynajmniej na jakiś czas), forum też musi, to zrobiono backup bazy danych starego forum i wrzucono go na nowy serwer, z nazwą która nie kojarzy się z N+. Efekt jest taki, że wszystkie tematy, posty itp. pozostały te same. Dla zwykłego zawodnika zmienił się tylko adres w pasku przeglądarki. 

Zostało to wykonane przy wiedzy i przyzwoleniu wszystkich najważniejszych osób na forum, w tym osoby którą najbardziej to interesowało - Gulasha. 

Odnośnik do komentarza

Pomysł z forum N+ był taki, że skoro oficjalnie magazyn przestaje istnieć (przynajmniej na jakiś czas), forum też musi, to zrobiono backup bazy danych starego forum i wrzucono go na nowy serwer, z nazwą która nie kojarzy się z N+. Efekt jest taki, że wszystkie tematy, posty itp. pozostały te same. Dla zwykłego zawodnika zmienił się tylko adres w pasku przeglądarki. 

Zostało to wykonane przy wiedzy i przyzwoleniu wszystkich najważniejszych osób na forum, w tym osoby którą najbardziej to interesowało - Gulasha. 

 

to kto sponsoruje teraz serwer ?

Odnośnik do komentarza

Panowie, a nie martwi was fakt, że to samo może spotkać w niedługim czasie PE? Co prawda samego pisma nie kupuję już od dosyć dawna, ale pytanie co z forumkiem się stanie. Dosyć przerażająca wizja np. dla mnie, gdzie od 10 lat jest to w zasadzie jedyne internetowe miejsce (z gatunku for, stron rozrywkowych), gdzie regularnie się pojawiam.

Może kiedyś czasopismo upadnie, ale przecież PE ma prężnie rozwijający się portal. Więc nawet gdyby magazyn przestał istnieć, to forum będzie w dalszym ciągu przynależeć do portalu. Zresztą IMO PSX Extreme szybko nie upadnie - myślę, że na rynku zawsze znajdzie się miejsce dla jednego/dwóch czasopism. Będzie to taki towar ekskluzywny, tak samo jak GameInformer.

Odnośnik do komentarza

Jak nie będziecie kupować, to i PE szlag trafi. Na forum co drugi puchnie z dumy, że "już dawno nie kupuje" albo że woli sobie za 10zł fajki kupić, więc jest to realna groźba.

 

Ja gram w gry od jakichś 5 lat okazyjnie, nie mam pojęcia co się dzieje bardziej szczegółowego w branży konsolowej i nie bardzo mnie to interesuje, a na forum wchodzę z sentymentu i do duchowego przywiązania do tego miejsca i tych e-ludzi. Nie traktujmy może pisma jako płatnego abonamentu dostępu do forum, bo chyba nie takie były cele jednego i drugiego.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Za pmumeratę roczną w app store i ceną jakieś 5-6 zł za numer biorę

Za prenumeratę roczną w app store i ceną jakieś 5-6 zł za numer płacę z góry. Jakieś ekioski i 8 zł olewam

Edytowane przez GregZPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...