Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że będzie dalej (być może)? skoro merytorycznie ta gazeta to niestety nędza?

Jubileuszowy numer kupiłem i nie powiem spociłem się- kilka ciekawych artykułów się znalazło. Kolejny numer to już żenada i dno tworzona przez randomów. wartościowy ludzie już sobie poszli icon_tak.gif z grubymi hajsami też się nie rozpędzaj olo.gif

Edytowane przez nieobchodzimnieto
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaczynam podejrzewać, że Greg może być jednym z tych 5 aktywnych userów. Nie masz czasem nicka Danteusz ?

Czasem ja mam. Żarty z ciężkiej choroby jakoś mnie nie śmieszą

No, choroba zwana Maxim to poważna sprawa i w sumie nie ma się z czego śmiać. Redncacz (przynajmniej ten ze stopki) waszej gazetki o gierkach zachowuje się niepoważnie, zamiast po męsku zakończyć sprawę i beka z niego jak najbardziej na miejscu.

 

Z Sentinela też była beka? Widzę że dałem Ci całkowicie słusznego bana

Edytowane przez dante2003
Odnośnik do komentarza

No i ? Dlatego właśnie nie czytam PE od ponad roku. Gazetki o gierkach są dla dzieci.

 

Denciak musiał się oczywiście wpier/dolić. Tak był z niego beka, na topie była wtedy forumowa gierka Battle i co chwila ktoś pytał, czy nie ma phoenix downa dla Sentiego.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

No i ? Dlatego właśnie nie czytam PE od ponad roku. Gazetki o gierkach są dla dzieci.

 

Denciak musiał się oczywiście wpier/dolić. Tak był z niego beka, na topie była wtedy forumowa gierka Battle i co chwila ktoś pytał, czy nie ma phoenix downa dla Sentiego.

Czyli powinieneś czytać gazetki o gierkach, mentalnie jeszcze nie dorosłeś

Odnośnik do komentarza

Przynajmiej PSX będzie dalej. To jest biznes chłopie. Zero sentymentow. Grube hajsy

 

Żałuj, że nie miałeś możliwości czytać Extreme'a w latach 90tych. Wtedy dominowała pasja w tej branży.

Zaluj, ze nie miales okazji poruszac sie po ulicach miast na koncu 19 wieku. Wtedy dominowaly konie w tej branzy.

Edytowane przez COOLek
Odnośnik do komentarza

No i ? Dlatego właśnie nie czytam PE od ponad roku. Gazetki o gierkach są dla dzieci.

 

Denciak musiał się oczywiście wpier/dolić. Tak był z niego beka, na topie była wtedy forumowa gierka Battle i co chwila ktoś pytał, czy nie ma phoenix downa dla Sentiego.

Czyli powinieneś czytać gazetki o gierkach, mentalnie jeszcze nie dorosłeś

Zechcesz wszystkim przypomnieć sławetny forumowy sylwester neo plus, w którym uczestniczyłeś, podczas którego banda gimberów pojechała w góry pod kuratelą jakiejś szpetnej laski i cygana, gdzie następnie wszyscy obrabiali sobie dupy, a po przyjeździe zrobili z tego mega drame na forum ? Jak już zeszliśmy na dojrzałość mentalną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Musiol, daj sobie spokój z docinkami, bo to już jest żałosne. Szanuję Cię za serwis, ale stajesz się takim samym trollem jak inni hejterzy z Console Wars.

 

Chciałbym jednak zaapelować do ludzi z tego forum, by wstrzymali nieco swoje zapędy w hejtowaniu nowych użytkowników, którzy przybyli tu z forum Neo+ . Wolałbym abyście jednak pomogli im w zaadaptowaniu się do nieco innego stylu, niż na forum Neo+ . Na pewno są wśród nich wartościowi użytkownicy. I poza tym, weźcie pod uwagę fakt że to spora grupa potencjalnych nowych czytelników PE. Jeśli zostaną na tym forum, jest szansa że będą też kupować stale PE. Natomiast gdy ich zgnębicie, szansa ta zmaleje. Im więcej czytelników PE, tym więcej kasy można przeznaczyć na serwer, forum, stronę, ect. I zmniejszyć ryzyko losu Neo+ . Więc przebolejcie zapewne ich pierwsze kroki. Nie wiem czy wszyscy są zdolni się zaadaptować, ale wierzę że spora grupa owszem.

  • Plusik 3
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, juz kilka razy probowali sie "zadomowic" ze swoimi pojazdami na poziomie 2 klasy podstawowki, wzajemnym lizaniem jajek, emotikonami z innych for i malymi siusiakami.

Jak wyszlo - kazdy wie :)

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, żeby obchodzić się z nimi jak z jajkiem. Chodzi o to by nie nakręcać spirali nienawiści, od razu skreślając ich z góry, hejtować - bo reakcja będzie oczywista. Być może ich zachowanie wynika z pewnych przyzwyczajeń i trendów na Neo+, ale to nie znaczy że nie mogą się dostosować do nowych.

Jasne, łatwiej jest kogoś zjechać od randomów, ale na dłuższą metę to nieopłacalne. Nie mówię by dostosować się do nich, w życiu nie chciałbym aby to forum nawet w ułamku dostosowywało się do tego co było na Neo+ . Forum PE ma być forum PE. Tylko chodzi o to by było to miejsce, które chłonie też innych, gdy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...