Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Ech, forum neo i ludzie na nim sa tak chvjowe, ze raz za razem do nas wracaja szukajac akceptacji.

Niestety:

#324

 

Mendrek, wiesz co robic.

Juz widzisz, ze nie mozna im ufac?

 

Jeszcze te ich nicki z chinskich bajek :rolleyes:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1359371314' post='2767624']Mam nadzieję mimo wszystko, że jak nowi się tu zarejetrują, to odżyją tematy growe, bo te działy ledwo zipią, szczególnie "Xbox 360". Ja aktywnie piszę na Onlinecenter i tutaj, jednak zastój w tematach growych na forach growych jest przeokrutny.

 

Dział PS3 chyba nie jest taki martwy, prawda? To proste. Administracja ma mocno wyje,bane na apele o połączenie działów current-genów, by nie było trzech (czterech właściwie) tematów o np. Skyrimie, to sami sobie z tym radzimy w bardzo prosty sposób: czy xbot czy sonybot, piszemy w dziale PS3. I nie ma większego problemu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ech, forum neo i ludzie na nim sa tak chvjowe, ze raz za razem do nas wracaja szukajac akceptacji.

Niestety:

#324

 

Mendrek, wiesz co robic.

Juz widzisz, ze nie mozna im ufac?

 

Jeszcze te ich nicki z chinskich bajek :rolleyes:

A czy ja tu szukam akceptacji, czy to Twojej, czy innych pajaców? Ogarnij się.

Dobry pomysł z tym brakiem podziału bo dzięki temu tematy growe zmartwychwstają.

Zmartwychwstaną, nieuku.

 

Może forum NEO ma lepszą korektę.

A co ma korekta do źle użytego czasu?

Odnośnik do komentarza

 

A czy ja tu szukam akceptacji, czy to Twojej, czy innych pajaców? Ogarnij się.

 

 

Uderz w stol... :)

 

Milo mi poinformowac, ze juz jeden poszedl do odstrzalu :)

NIE FIKAJCIE

http://www.psxextreme.info/topic/99541-ropr-hq-code-red/page__st__320#entry2767739

Odnośnik do komentarza

Pomidor

Morelka?

To pewnie dlatego zawiódł z Django: Unchained.

 

Chyba Ciebie.

 

tumblr_mccmmk0xr91qg5hdfo1_500.gif

Ciężko żebym się wypowiadał o tym jak zawiódł kogoś innego niż mnie. Widziałem sporo lepszych spaghetti westernów i po tym też więcej się spodziewałem. Cóż, nie jest to zły film, jest dobry, a momentami nawet bardzo, ale mimo wszystko rozczarowujący.

Odnośnik do komentarza

No dobra jest moja opinia w Regionie Filmowym, nie będę się tutaj rozwijał. Zresztą Django to nie tylko western.

 

Ok wracając do tematu. To szkoda mi czasopisma Neo Plus bo jak bywałem w Empiku to sobie czasem przeczytałem teksty Grabarza.

Zawsze możesz sobie go posłuchać w PR: Czwórka w środy od 8 bodajże. Bardzo dobra audycja ^_^

Odnośnik do komentarza

[powaga] To musi byc przykre, ze wasze ulubione miejsce w internecie, gdzie spedzaliscie czas od lat, niedlugo przestanie istniec. Mam nadzieje, ze naszego forum nigdy to nie spotka.

FPE to miejsce wyjatkowo specyficzne - silne pancze sa integralna jego czescia, slaba psychika nie jest tolerowana, a Rozi jest gruby. Jestescie atakowani z bardzo prostego powodu - tak najszybciej wyjdzie szydlo z worka. Kilku userow z waszego forum nie zostalo tutaj dobrze odebranych i niestety przez ich pryzmat postrzegamy was wszystkich. Czy slusznie? Nie mam zielonego pojecia, ale podobno czesc z nich to wazne u was postacie, co dobrze nie rokuje na przyszlosc.

Mam nadzieje, ze czesc z was wytrzyma, znajdzie tutaj nowy e-dom i wszyscy razem bedziemy smiac sie z obfitych boczkow Rozaliusza.

pozdrawiam[/powaga]

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Jestescie atakowani z bardzo prostego powodu - tak najszybciej wyjdzie szydlo z worka

selekcja naturalna, więzienne metody. szybkie i skuteczne. nie można dać wejść sobie na łeb, ale też nie można za bardzo rejdżować (tzn. yacek może, ale on miał ciężkie dzieciństwo i trudny charakter, po prostu życie go nie oszczędzało). trzeba umieć znaleźć ten balans. wspomniany wyżej rozi nie umiał i teraz 90% internetu drze z niego łacha, ale to grubasek w za drogich ciuchach, który nie ma za grosz dystansu do swojej osoby (chodź sam twierdzi,że ma).

 

ty tak na serio ?

no właśnie o tym mówie.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Cześć,

 

Trudno mi cokolwiek powiedzieć, poza tym co już napisałem na fb - nikt nie powiedział, że NEO upadło, ja czekam na info, co dalej. Mam nadzieję dowiedzieć się na dniach i wystartować od lutego.

 

Może nie upadnie

Odnośnik do komentarza

nosz kur.wa weźcie może zmiencie nazwe swojego serwisu z neogo na nieogar bo ze świecą szukać w internecie ludzi z podobnie niskim poziomem kumacji.

 

W którym to temacie pare tygodni temu oni próbowali zrobić "bekę"? z taikunem na czele

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...