Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda gazety, z drugiej strony, nie tylko zdrowie Gulasha było problemem, odeszli także Martinez i Grabarz, może jak Gulash wyzdrowieje, to zrobią chociaż numer pożegnalny, tak jak zrobiło to Nintendo Power? Wyrazy współczucia dla prenumeratorów, mam nadzieje, że wam zwrócą pieniądze.

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

 

Kupuję i czytam. Nie czytam w sieci.

Opowiedz nam jak to jest czytać newsy tylko miesiąc po fakcie kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki w internecie.

Tak jak jak wtedy, kiedy się nie miało neta,zresztą ja do niedawna nie śledziłem newsów ze świata gier w Necie. Aż tak straszne ? Akurat w ostatnim okresie w pismach newsy mają coraz bardziej marginalne znaczenie, oczywiście muszą być. Zresztą widzę, że już parę osób to podsumowało. Druga sprawa, że, choć dla Was to pewnie nierealna wizja, uwaga, nie wszyscy gracze w Polsce mają neta !

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Mając na miejscu comiesięczne wydanie Edge jakoś nie ciągnie mnie do innych pism. Sorki PE, ale nie macie startu.

 

 

Tak, jakosc na propsie. Papier, okladka- fajne. Ale oceny gier (czasem) i postrzeganie ich jako "Bogow" juz ssie.

 

 

 

Kupuję i czytam. Nie czytam w sieci.

Opowiedz nam jak to jest czytać newsy tylko miesiąc po fakcie kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki w internecie.

Tak jak jak wtedy, kiedy się nie miało neta,zresztą ja do niedawna nie śledziłem newsów ze świata gier w Necie. Aż tak straszne ? Akurat w ostatnim okresie w pismach newsy mają coraz bardziej marginalne znaczenie, oczywiście muszą być. Zresztą widzę, że już parę osób to podsumowało. Druga sprawa, że, choć dla Was to pewnie nierealna wizja, uwaga, nie wszyscy gracze w Polsce mają neta !

 

 

Ty tak powaznie? Dzisiaj? Jak ktos ma na konsole kafla czy tam mniej i na gry- nawey 50zl, to nie ma na tego najtanszego neta? Te 512kb ile dzisiaj kosztuje na miesiac-20-30zl? Jak mi napiszesz, ze znasz gracza ktory nie ma neta, to bede zdziwiony. 

Odnośnik do komentarza

Chociaż od dawna nie kupuję żadnych czasopism konsolowych, tak po przeczytaniu tej informacji coś człowieka rusza. Na felietonach, kącikach czy opisach ekipy z SS, Kompendium Wiedzy Neo czy Neo Plus się chowałem, w dużym stopniu kształtowały mój growy charakter. Pamiętam jak dziś jaranko kasetami z Tokyo Game Show, gdzie mogłem ekipę zobaczyć in motion. Tabelki z ciosami z Mortala wycinałem i przepisywałem do odpowiednio przygotowanego zeszytu. Kupa świetnych wspomnień, wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...