Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam to ECTS, niemniej największy sentyment miałem to taśmy z TGS z japonką w stroju z Ridge Racera. Wysyłanie kasy przekazem pocztowym (nie pamiętam czy priorytetowym) i nerwowe oczekiwanie na listonosza. Kurde, to były moje pierwsze paczki pocztowe do domu. Ehh... :-)

 

:thanks: właśnie mi przypomniałeś.Na kasetę czekało się miesiącami a krótki reportaż RE:Code Veronica spowodował że kupiłem wtedy nowiutkiego Dreamcasta :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam to ECTS, niemniej największy sentyment miałem to taśmy z TGS z japonką w stroju z Ridge Racera. Wysyłanie kasy przekazem pocztowym (nie pamiętam czy priorytetowym) i nerwowe oczekiwanie na listonosza. Kurde, to były moje pierwsze paczki pocztowe do domu. Ehh... :-)

 

:thanks: właśnie mi przypomniałeś.Na kasetę czekało się miesiącami a krótki reportaż RE:Code Veronica spowodował że kupiłem wtedy nowiutkiego Dreamcasta :rolleyes:

Reportaż z Codename Veronica wywołał u mnie opad szczęki! "To tak mogą wyglądać gry!?". Jak dziś pamiętam jaranko pozycją w stylu RE z wampirami zamiast zombiaków. W ogóle ktokolwiek pamięta, że to właśnie Neo wprowadziło w obieg słówko "zombiak". Nie ma gadania, jakikolwiek syf się teraz wewnątrz czasopisma nie zrobił to szkoda chłopaków i ich ogromnego wpływu na światek konsol.

Odnośnik do komentarza

W sumie wychowalem sie na tekstach Gulasha w pamietnym Kombat Korner. Do dzis pamietam jak Gul wprowadzil na polskie salony slowo "combos" albo jego porady jak przejsc Kintaro w MK2 ("przy podcince musi znalezsc sie na koncu twojej nogi bo inaczej cie przerzuci" xD)

 

Piard frontalny Liu Kanga, to było coś. Jeszcze była nazwa ciosu Johnego Cagea, jajecznica?

 

To wszystko były teksty Gula? Byłem wtedy za młody żeby zapamiętywać ksywki ;/

Odnośnik do komentarza

Haa, też pamiętam! Jako mało wówczas świadomy gracz, dostawałem numerki SS od starszego znajomego, po czym z innym kumplem w moim wieku kolekcjonowaliśmy spisy ciosów postaci do MK :) No a później obowiązkowe ciachanie w Mortala na Amidze z jeszcze innym kumplem (wszyscy lat na oko 6. :) ) jak można było grać w bijatykę klawiatura vs myszka? Łojezu, łezka normalnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pamięta ktoś w którym numerze NEO na okładce był Hwoarang ? W środku były screeny wyciągniete podczas walki każdej postaci z Tekkena 3. Zrobiło to na mnie spore wrażenie ; d Był to jednak jedyny zakupiony przeze mnie numer NEO ( kłopoty z dostępnością a później odkryłem Psx Extreme ).

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

 

W sumie wychowalem sie na tekstach Gulasha w pamietnym Kombat Korner. Do dzis pamietam jak Gul wprowadzil na polskie salony slowo "combos" albo jego porady jak przejsc Kintaro w MK2 ("przy podcince musi znalezsc sie na koncu twojej nogi bo inaczej cie przerzuci" xD)

 

Piard frontalny Liu Kanga, to było coś. Jeszcze była nazwa ciosu Johnego Cagea, jajecznica?

 

To wszystko były teksty Gula? Byłem wtedy za młody żeby zapamiętywać ksywki ;/

 

 

mk.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wracaja wspomnienia - to byly czasy, sam pamietam jak zagrywalem sie w drugiego Morala na Amidze 500 (1mb ;) ), czytalem Kombat Korner Gulasha i wypisane kombinacje ciosow, Fatality itd. Do dzisiaj mam wszystkie swoje numery Secret Service, chyba od numeru 28 do konca (z przerwami), nie ma szans zebym je wyrzucil.

 

Wczoraj przyszedl do mnie nowy Motrtal Kombat (2011) i wspomnienia jeszcze bardziej powrocily, niestety nie ma juz spisu ciosow z Secret Service (jednak wiele starych kombinacji dziala).

Odnośnik do komentarza

Glanowanie maski xD

 

Mam ten numer. Jeden z pierwszych SS jakie zaczalem zbierac. Piekne czasy.

 

 

W ogole troche smutne jest to, ze neo+ zniknelo i tak naprawde nic sie nie zmienilo. Ot jest i nie ma. Internet zastepuje wszystko i dzis, ktos kto nie pamieta czasow kiedy internet wychodzil raz na miesiac i byl drukowany na papierze, nawet sie nie przejmie. Ehh e-pokolenie.

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się ale Neo już od kilku lat zaczęło tracić na sile. Nie było tego dawnego przebicia jak za pamiętnych czasów. Wciąż wyjątkiem jest tutaj PE, które nie dość, że świetnie sobie radzi na tym trudnym w Polsce rynku, to jeszcze obecnie ma całkowity monopol, zero konkurencji. Chyba nie można było sobie wymarzyć lepszej pozycji w dzisiejszej dobie. 

Odnośnik do komentarza

Miesięczniki jak N+, PE i wcześniejsze (u mnie PlayerStation Plus chociażby, czy GameStation) - jako jedyne, comiesięczne źródła informacji, podjarka tym co piszą ludzie będący naszymi ówczesnymi oknami na growy świat - to było to i niech cieszy się każdy, kto tego zakosztował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...